katse1331• 23 июня 2023

Отримала повідомлення про рекомендований лист

Щойно в скринці знайшла повідомлення, що мене чекає рекомендований лист на пошті.
Чи може щось бути окрім: повістки до суду та листа з податкової?!
Щось я розхвилювалась... Не люблю таких "сюрпризів" Як тепер дожити до ранку...
Аленький носочек• 23 июня 2023
Сообщение о задолженности по кв. плате, сообщение о собрании осбб

13чудоСВЕТА• 23 июня 2023
фопам розсилають листи про передачу в військомат списку співробітників - ще такий варіант
автор katse1331 • 23 июня 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
найманих співробітників немає. Щойно зайшла в кабінет платника податку, ніби теж нічого немає
Мудробаба• 23 июня 2023
Не хвилюйтеся.
Може штраф за порушення ПДР - швидкісний режим не порушували?
Автор, відпишіть завтра…
Мудробаба• 23 июня 2023
Податок на нерухомість. До 1 липня ніби обіцяли…
автор katse1331 • 23 июня 2023
Ответ дляМудробаба
Не хвилюйтеся.
Автор, відпишіть завтра…
Ніби не порушувала, але 100% не впевнена.
миссДавеча• 23 июня 2023
Скорее всего письма счастья из налоговой, если вы фоп. Мне недавно два пришло.
автор katse1331 • 23 июня 2023
Ответ длямиссДавеча
Так, я ФОП.
А Вам з якого приводу податкова надіслала листи?
Червона рута• 23 июня 2023
Ответ дляkatse1331
Так, я ФОП.
Зайдіть в свій кабінет і там видно чи нараховувала штрафи податкова.

автор katse1331 • 23 июня 2023
Ответ дляЧервона рута
Це в ’станах розрахунків з бюджетом’?
Невидимка• 23 июня 2023
Мені так приходила якась хрінь типу пробників косметики, ніби то я заповнювала колись форму на тестування, і сама забула😅 А теж накрутила себе, не уявляла що це може бути
автор katse1331 • 23 июня 2023
Ответ дляНевидимка
Буду рада, якщо мені така ’хрінь’ прийде. А не якась повістка з суду за борг по неіснуючому кредиту)))
Самохвалова• 23 июня 2023
Ответ дляkatse1331
Може на рахунок податку на нарухомість .
Украиночка• 23 июня 2023
То мабуть податкова прислала вам листа, що через неправильно подану деку за грудень зняті нарахування. Вони їх пачками розсилають
автор katse1331 • 23 июня 2023
Ответ дляУкраиночка
І за це потрібно буде сплатити якійсь штраф?
Украиночка• 23 июня 2023
Ответ дляkatse1331
То вони щось у себе начудили, щось злетіло в них в програмі. Присилають лист, що незаповнений рядок, який заповнюється тільки якщо землю в оренду здаєш. Ну і типу подайте уточнюючу. Люди пишуть, що після уточнюючої і нарахування з´являються, і по уточнюючій додаються. Податкова тоді каже зробити уточнюючу декларацію на уточнюючу, щоб зняти борг. Якщо лист про це, то не поспішайте подавати, більшість податкових консультантів кажуть нічого не робити поки щось не проясниться
автор katse1331 • 23 июня 2023
Ответ дляУкраиночка
Дякую за відповідь!
Украиночка• 23 июня 2023
В основному цього листа на електронку відправляли, але дехто і поштою отримав. Зайдіть в кабінет, в розділ стан розрахунків з бюджетом, зайдіть в єдиний податок і перевірте чи є нарахування за грудень (вони або зникають, або відображаються з мінусом). Лист такий як на фото. Не можу стверджувати що у вас саме такий, але їх дійсно тисячі фопів отримали
автор katse1331 • 24 июня 2023
Ответ дляУкраиночка
В мене за 4 місяці ’-’1300 грн. стоїть

Сладко-соленая• 24 июня 2023
Страшенно боюсь листів та дзвінків на стаціонарний телефон. В останнє був лист по заборгованості податку на нерухомість (так і не з´ясувала ) та повідомлення про отримання листа податковою.Я не в силі була сама забрати листи:(
автор katse1331 • 24 июня 2023
Ответ дляСладко-соленая
Я Вас прекрасно розумію!
Теж боюся забирати лист з пошти, але все ж таки планую це зробити...
автор katse1331 • 24 июня 2023
Всім кому цікаво - лист виявився з ПриватБанку.
Нічого серьезного:-)