Кручу хвости• 24 июня 2023
Слабка смужка на тесті на 7 день затримки, це ж ненормально?
Прочитала в інтернеті, що це може бути ознака позаматкової вагітності
Кручу хвости
• 24 июня 2023
Ответ дляSo_so
Вероятнее это ББ, ЗБ.
При ВБ у меня было чётких 2 полоски.
Но я бы и не сказала, что у Вас слабая полоска.
При ВБ у меня было чётких 2 полоски.
Що таке ББ?
Міряю від одиниці• 24 июня 2023
Не. При внематочной такие же полоски, как и при обычной. Но у вас на 7 день и правда слабые
Кручу хвости
• 24 июня 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
дві верхні це 6 день, остання 7
А_мій_самий_самий• 24 июня 2023
Если вы уверены, что овуляции была в середине цикла, а не позже, то да, полоски не очень.
У меня на 5й день были одинаковые, а на 6й хгч сдала, почти 20 тыс.
Через несколько дней можно сделать УЗИ.
Дай подивлюся• 24 июня 2023
В мене теж так було, чітка смужка з´явилась на 10 день, вагітність успішна, лікар це пояснила пізньою овуляцією
БоВжеВільна• 24 июня 2023
Автор, сдайте хгч в динамике, для 7 дней задержки и вправду слабоватые полоски, но возможно у вас была поздняя овуляция, тогда норм. Удачи вам ❤️
Наивная Хо• 24 июня 2023
У мене такі були, все гуд) Сподіваюсь, що вагітність бажана і Вас можна вітати)
Кручу хвости
• 24 июня 2023
Ответ дляНаивная Хо
Бажана) 2 роки чекали)))
Яйцеголовая• 24 июня 2023
У меея такая была полоска, и беременность прекрасно прошла, 11 лет пацану)
Наивная Хо• 24 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Бажана) 2 роки чекали)))
Дай Бог) У нас також так було, 2 роки сліз і очікувань, коли були полоси слабкі, не вірилось, переробляла багато разів)
Гірчинка• 24 июня 2023
Автор, идите к врачу и там спросите. Это серьезно, может вам УЗИ надо сделать? Врач всё скажет.
Кручу хвости
• 24 июня 2023
Ответ дляГірчинка
записалась на вівторок....
Гірчинка• 24 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
записалась на вівторок....
Вот и правильно!
Не переживайте, до вторника ничего плохого не случится, но сходить и правда нужно.
Будьте так ласкаві• 24 июня 2023
Моя кума мала слабку смужку(певно була пізня овуляція),тиждень тому стала я хресною мамою цій «слабкій смужці».
Не накручуйте себе,на все Божа воля.Все буде добре
Начальник Анонимов• 24 июня 2023
Головне вагітність є, зараз у вас перший досвід що треба тримати позитивний настрой, адже дитинка відчуває мамин настрій. Бажаю, щоб все було чудово! Я б пішла сдала хгч в динаміці, щоб не мучити себе і не чекати вівторка. Повірте, це лише початок. Потім буде - а чого він сьогодні не воррушиться, або чого сьогодні занадто багато ворушиться і тд. А потім народиться взагалі караул, сиільки тривог приходить))) Це нормально, особливо коли вагітність така довгоочікувана. Налаштуйтесь на позитив.
Туфли в чешуе• 24 июня 2023
Автор, у мене так було. Вже дитині 13 років))
Перевіртеся для свого заспокоєння: хгч краще на такому терміні і узі
Пластилин_Колец• 24 июня 2023
Глупости )
У меня тоже так было, моей полосочке 7 мес. Лежит рядом сейчас
Топтунша• 24 июня 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Я теж 2 роки чекала свою дитинку, зараз 26й тиждень. Вчора якраз були думки про те, що щось малюк дуже мало ворушиться, пів дня майже не було його чутно. Перелякалася, надумала зайвого. Але все ок, ще вночі почав мене штурхати.
Ви праві, коли така довгоочікувана вагітність, то дуже багато страхів і переживань. То ж, автор, запасіться терпінням і вірою)
ValeriaKanonik• 25 июня 2023
Якщо термін дуже малий, то це нормально
Я перший тест зробила, там може неділі 1,5 було після зачаття, наче відчувала
Але смужка була на стільки ледве помітна, що я її не побачила
На 3 день затримки зробила ще один тест, була вже більш помітна
А коли зробила через дві неділі то там вже було точно зрозуміло.
Юлія Сірик• 25 июня 2023
Ось наш тест на 7 день затримки, ледь помітно, зробила в той день ще два і ще слабші полосочки були. Зараз цій вагітності 15 тижнів)) Чекаємо дитинку)
Так що вітаю Вас❤️