.Апельсинка.• 24 июня 2023

Кіна не буде. Фсьо

Goldig• 24 июня 2023
Ответ дляvitto4ka
Он вроде писал что скорее всего будет договорняк, но не в том плане что это постановка
Онтс утра писал, что не надо верить ни одной стороне и что пока ничего не понятно.

iryna _b• 24 июня 2023
Предположим это все разыграли,чтоб арестован был шойгу или там уволен. Путька не мог его так просто убрать и с пригожиным разыграли бунт,а потом типа,чтоб подавить бунт и кровь не пролилась,извини но тебя мы отправляем в отставку шойгу. Может так все
Lidia-e738• 24 июня 2023
Я надеюсь это был только трейлер. А впереди ещё ждёт сериал мелодрама с ужасами и элементами лёгкой эротики 😂 🍿
Миззери• 24 июня 2023
Ответ дляjulil
Я и без таро такое вчера писала)))
Та да, многие писали такое но так хотелось верить , особенно когда уже вертолеты начали сбивать
Vlada-Maria• 24 июня 2023
Ответ дляLoveandstyle
Буданов казав, що все реально. Данілов там початок кінця війни пророкував. В нас біда виходить з інформацією, чи ми підігрували?
Ви ще арестовича згадайте)))
Goldig• 24 июня 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
В сенсі ніаднагопагібшего? Патєрь нєт (с) ?
А екіпажі гвинтокрилів і літака? Вагінерів там теж покоцали з вертушок.
Ну мы ж не видели..а было ли оно
mari-marisha• 24 июня 2023
Ответ дляVlada-Maria
Від чого? від постановки? Питання лиш, нащо це було і які цілі переслідувало? Показати заходу, який хаос чекає, якщо усунуть путіна? типу, подивіться, в кого може опинитись чемоданчик ядерною кнопкою?
Хотілось би якогось кіпішу хоча б на пару днів , щоб вони хочт трохи прочувствовали
А так вони праві були, що Пу до вечора все вирішить((
Renesmeе 16• 24 июня 2023
Сумно бл, а як же вихідний у понеділок, як же збиті свої літаки 😭, так все чудово починалось
НамСвоюРобити• 24 июня 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Я чогось думаю, що у емоційного Пригожина могли здати нерви. Потім охолонув, все зважив, і вирішив йти на мирову. Але я думаю, що йому цього вже не простять. Будуть розпорошувати його урок, а потім добють. Шоу не вийшло...
Хоча, хто зна, що там взагалі відбувається насправді. Цирк на дроті, одним словом.
Спочатку здали нерви - пішов на мацкву.
Потім здали нерви - пішов від мацкви.
Точно шо - несерйозний.(

Vlada-Maria• 24 июня 2023
Ответ дляМамаБест
На його сторону перейшли рашистські солдати. Шо тепер з ними? Вони ж типу зрадники
скажуть, що то були агенти)))
СвітланкаОК• 24 июня 2023
Renesmeе 16• 24 июня 2023
Ответ дляCаванна
Вроде Ванек
Ну да, вчора писав, але сьогодні вже і Ваньок підключився, який облом нам 😢
Борисфенка• 24 июня 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
То не щитається
Тульського губернатора міністром оборони поставлять. Шоу триватиме, це не остання серія.
Byretta• 24 июня 2023
Прігожин - це той чувак, який весь вечір обіцяє жінці незабутній секс, а потім кінчає не встигнувши зняти труси.
Olenavs• 24 июня 2023
Ответ дляmari-marisha
Та да. Було зрозуміло, що цей бунт скінчиться або ліквідацією пригожина, або договорняком (і скоріш за все з майбутнім відстороненням шойгу), але ... чого ж так швидко? І без феєрверку на червоній площі(((
Тьфу, я ще зранку писала.. скучно вони наступають. Ну все у них через ж.. у
чаревна• 24 июня 2023
Хорошее, что можно прикинуть, какая у них армия, что есть. Какие отношения между собой.
Зэков киданули, рос армию подставили. Кто то успел подлизать, кто то опоздал и рассчитывать не стоит.
Я думаю, наши найдут выгоду с этого цирка.
Пригожина, теперь можно воспринимать как пиздежина
helena123• 24 июня 2023
Ну как бы ни было, но женька повеселил народ расейский
Теперь они будут знать что и на болотах возможна декоммунизация :))))
Tekila_• 24 июня 2023
Вариантов что это было может быть много.
Но точно одно - так как до этого уже не будет. Скоро мы увидим много интересного.
Loveandstyle• 24 июня 2023
Ответ дляVlada-Maria
Ви ще арестовича згадайте)))
Ой, ну не порівнюйте) то був радник. Таке собі офіційне. Щось ляпотіло. А тут офіційні щось мимо сказанули

РойЛеля• 24 июня 2023
Ответ дляiryna _b
Так хорошо утро начиналось и на тебе испортили вечер. А так мечталось и хотелось,чтоб они друг друга разхерячили
Хата не прибрана, пельмені дитині не наліплені, запаси поїли.
Відчуваю себе використаною
Vlada-Maria• 24 июня 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Шоби шо?
Якось спецефекти задорогі вийшли.
Якщо на кону збереження росії, то це - дріб’язок. Моя думка - кіно було більше як страшилка для заходу, котрі до усирачки бояться хаосу і неконтрольованого розпаду росії
Vale29• 24 июня 2023
Ответ дляvitto4ka
Не вірю в постановку. Це не театр з акторами. Це й.бнуті кровожерливі озброєні виродки, які там постановки..
А сейчас все эти выродки бродят по рассее с оружием. Что-то подсказывает, что число мародерств и других преступлений за эти дни там вырастет в разы. Низы там шли грабить, и пусть до Москвы и не дошли, но по дороге наверняка найдут чем поживиться
Yuliya-af7f• 24 июня 2023
Ответ дляByretta
Розсмішили ледь не до сліз :) Регочу вголос!!!
Кошкина мать• 24 июня 2023
👀походу ще щось буде
Vlada-Maria• 24 июня 2023
Ответ дляLoveandstyle
офіційні вже про знаки кітелем розказували)))
Alena.i• 24 июня 2023
Диркін вже ниє стосовно збитих літаків і договорняка з пригожиним
Goldig• 24 июня 2023
Слушайте, ну вот смотрела видео, типа колонна пригожина едет на мацкву. Так колонна какая то не настоящая..машины пустые и спереди и сзади едут машины с мигалками. Это шо за военный марш? На парад больше похоже.
Шоу это все. Не верю.
НамСвоюРобити• 24 июня 2023
Ответ дляVlada-Maria
Та якось не сильно спрацювало. Навіть типу ’свої’ повідморожувались.
А, ну так, Ердоган знову плащ-палатку миротворця натягнув.
Rrroxy• 24 июня 2023
Кадыровцы наверное за*бались сегодня нестись как дальнобойщики по трассе туда сюда, может на обратном пути вагинеров что-то у них сложится..
lilu1990• 24 июня 2023
Люди. Пригожин придумал повод с обстрелом лагеря. И сразу бросился в драку. Придумает ещё какой нибудь повод продолжить пляски. Дал своей банде отдохнуть и закрепиться. Ещё никто не расходится. Не заблуждаетесь по этому поводу