НамСвоюРобити• 24 июня 2023
Ответ дляGoldig
Слушайте, ну вот смотрела видео, типа колонна пригожина едет на мацкву. Так колонна какая то не настоящая..машины пустые и спереди и сзади едут машины с мигалками. Это шо за военный марш? На парад больше похоже.
Шоу это все. Не верю.
У що саме не вірите? Для чого був двіж?)
Х#йло виглядає повним дебілом. Зранку заява, що кухар м´ятєжнік, ввечері - договорняк з його довіреною людиною.
НамСвоюРобити• 24 июня 2023
Ответ дляparele
Нервный просто очень.
Ааа, ну тоді хз, де знов знервує.)
Далі буде.)
НамСвоюРобити• 24 июня 2023
Ответ дляnenatasha
пригожина найближчим часом кокнуть, а якщо ні - значить це було велике розводілово
Питання кого саме? І на що?
Я думаю все тільки починається) влітку 1917 року Ленін в шалаші в разлівє ховався, а в листопаді Аврора, штурм зімнего і всі дєла. Умом Росію нє ранять, але якось так у них весь пи***ць всю їхню історію і починається. Внєзапно, бессмислєннл, беспрщадно.
Я після сьогоднішнього цирку не сумніваюся чим все закінчиться, питання коли. І що ми, українці, будемо мати на виході від російського бунту
НамСвоюРобити• 24 июня 2023
Ответ дляVivianna_
а вам разве еще видео с обстрелом лагеря бутафорным не показалось? явно ведь цирк , но мотивы остаются загадкой , все же , считаю что все делается для того , чтобы повысить авторитет путина
Так авторитет якраз по п... послаб, коротше
А от щодо бутафорії по табору так, схоже було на те. А там хз....
СвітланкаОК• 24 июня 2023
Ответ дляVivianna_
І ще там було, що аудіо пєтуха було залито ДО обстрілу. Тобто версія клоунади підтверджується.
До речі, ще бачу пишуть, що завдяки цьому було виявлено неблагонадійних елементів, наприклад вояк недоаосії, які підтримали пригожина. Їх то точно в розход пустять.
Ответ дляAnnaOst
И что-то мне вспомнилось про каждую кухарку, способную управлять государством))
Ответ дляVivianna_
Яким чином,цей ’спектакль’платить рейтинг Путіна,мені здається навпаки
Ответ дляnenatasha
а мені сподобалось як оці топові тг-канали сраної русні пообсирались за останню добу, повимикали комєнти і чекали, а що ж буде)
та зовсім схоже на спланований цирк.
навіть президентів інших країн залучили, ага...а ті й погодились взяти участь в балагані.
НамСвоюРобити• 24 июня 2023
Ответ дляNikol1986
Цирк это был для поднятия рейтинга путлера, типа все порешал, всех спас герой… блин, лучше бы все это и не начиналось, появилась надежда и просто разлетелась на осколки, пошла пить..
Еммм, а кухар в інтерпретації х#йла тепер хто?)
НамСвоюРобити• 24 июня 2023
Ответ дляrybka21
так спас жеж бульбулятор
Ніт. Дьомін. В минулому особистий охоронець х#йла.