СвітланкаОК• 24 июня 2023
Ответ дляKlodia
Байден, кто же еще у них)
Омєріка)))
Цікаво, тепер будуть казати шо з омєрікой дагаварілісь 😬
Клоуни блд 🤡🤡🤡
Ответ дляBosikom
о, может его грохнут, а его армия начнёт мстить
гадалки и видящие вы где? кто там рвал волосы на груди и кричал что таро все видит и это не обман? даже 200 грн за гадания сутки висело объявление. вы куда пропали все?
Ой то така ржака з тими гадалками. Нікому не вірю, але розпіарили тут Діану, підписалася на її тг, ради інтересу. Ржу з неї цілий день. Спочатку доказувала, що рік тому вона ніби бачила заколот і оце він, і все в росії посипеться, казала насолоджуватися крахом пуйла. А тепер доказує, що вона все бачила, що буде договорняк і нічого не вийде з того путчу.
Loveandstyle• 24 июня 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Думаю, що наші так сильно хочуть гарних новин, що мимоволі починають видавати бажане за дійсність. А взагалі-то, хочеться, щоб це бл***во вже закінчилось. Хочеться миру.
Все вірно, але це не змі з пропагандою, а гос органи, від яких ми чекаємо підтверджень і спростування. А тут щось пішло не так. І кого слухати виходить?
СвітланкаОК• 24 июня 2023
Ответ дляFotografkiev
Я ж казала, що нічого не буде. Чоловік каже, що я накаркала
Тепер ви всій Україні винні гроші, витрачені на попкорн)))
СвітланкаОК• 24 июня 2023
Ответ дляMussja
Це ппц, от викручується
Fotografkiev• 24 июня 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Та хто в цю фігню міг повірити? Їй Богу як діти. Чого ж українці такі наївні?
Yuliya-af7f• 24 июня 2023
Ответ дляLoveandstyle
Те саме питання. Кого нам слухати?
Ответ дляMussja
Сейчас она еще и чистить всех будет. Каждый каз после обсиралова своего так делает. Прошлый раз писала и поудаляли подписчиков после подрыва ГЭС. Все писали что уже потоп, а она не вижу, это фейки)))
svetlapanna• 24 июня 2023
Ответ дляМиззери
А шо с теми зеками которых выпустили ?
Дружно ловить будут,зря что ли всю их росгрардию подняли
Ответ дляСвітланкаОК
Для парашкинців, щоб зміцнити рейтинг пуйла. Сільная рука адной лєвой путч за добу зупинив.
Я это писала утром, перед обращением, ожидала развязки.
Но увидела, что не оно, остановил пригожина не путлер, а лукашенко..
Сейчас путлер выглядит ещё обосраннее
Yegonyashka• 24 июня 2023
отправится он в Африку целый и невредимый, Шойгу с Герасимовым снимут. Вот и все кино(