В рашке гудят, что все так и планировалось доя смены военного начальства
Что скажете?
МАМА НИКИТКИ-2• 25 июня 2023
Ответ дляLady Shop
По поводу Беларуси и уходу туда Пригожина.
от белорусской границы до Киева меньше 100 км по лесам. В принципе для ЧВК ’Вагнер’ задача вполне посильная, если надо будет.
Это я сегодня прочитала
По болотам? І по мінним полям? Ну да, звичайно))
Ответ дляLady Shop
Это я сегодня прочитала
Подивимось, що гаюн писати буде. Таке стадо складно не помітити.
Залужный зимой писал, что еще попытаются взять Киев, или весной или летом
Тогда как-то это не представлялось возможным
Ответ дляSeehund
Интересное мнение сегодня услышала, что эта заворушка позволила провести передислокацию войск, которые в любой момент могут обрушиться на Киев и если начато массивное контрнаступление столица может оказаться без должной защиты. На истину не претендует, просто как предположение.
Есть так же мнение, что Вагнер на обратном пути попрет на Харьков.
Ответ дляhrushyk
Але нащо такі складнощі ?
Кто знает.
Вы видите какая странная клоунада.
Может нельзя просто так взять и сменить военное начальство
Вы видите какая странная клоунада.
Wendy Rhoades• 25 июня 2023
Ответ дляTory_Victory
а как сейчас это возможно?
они Бахмут 9 месяцев брали, и то...тогда когда подключилась недоармия и захватила Соледар.
Какой Киев?
MashaizDusha• 25 июня 2023
мені це нагадує тупенький анекдот ’ На полянке в лесу сидит на пеньке ежик и , раскачиваясь, медитирует : ’ Я не пукну ! Я не пукну ! Я не пукну ! ’. ... пукнул ! Это не я пукнул! ’’
короче, тепер розказують що вони так і планували, бо соромно визнавати, що їх діряве корито рабсія поки існує лише через договорняк їх ’сильного лідера’ з уголовніком з приватною армією головорізів)))
Ответ дляStrelka_007
Ну, да. Хуйло всіх знову ’переграло’. Блаженні вєрующіє, бо знайдуть що їм треба будь-де.
Я с самого початку казала що схоже це все на дешевий спектакль, але лише задля зміни міністра занадто масштабні ’декорації’. Но раша-зомбі зайшла і така версія, судячи з Вашого скріну.
Вот и я говорю что слишком масштабное шоу и пока очень маленький выхлоп. Чтото тут другое. Остается только ждать, увидим, посмотрим.
MashaizDusha• 25 июня 2023
Ответ дляTory_Victory
Кто знает.
Вы видите какая странная клоунада.
зато можно вийти й обїявити пригожина держзрадником і що ти наказав з ним розібратися. а тоді всратися й домовитися з ним і зняти з нього звинувачення після того як він підбив купу техніки, одну з людьми всередені? Ой, не смішіть в таке вірити. Вони ніколи не признають що обісралися, звісно, але всім навкруги це зрозуміло.
Olga Zelenyak• 25 июня 2023
Ответ дляTory_Victory
Кто знает.
Вы видите какая странная клоунада.
Ничего что в январе этого года Суровикина убрали и на его места Герасимова поставили? А до Суровикина еще кто-то был, не помню уже.
С каких пор нельзя просто взять и уволить министра, начальника штаба?)
Ответ дляLady Shop
Это я сегодня прочитала
А вот о таком варианте я не подумала, но мляшечка, е мое, возможно и такое
MashaizDusha• 25 июня 2023
Ответ дляnatapril
то відійшов би ще до Сибіру а тоді вернувся на Харків нападати, чим довше прогулянка тим веселіше? З нашої сторони ж нічого не помінялося, обережний контрнаступ іде, я не чула щоб наші з огляду на цей цирк кардинально поміняли щось або оголили тили абощо.
MashaizDusha• 25 июня 2023
Ответ дляLady Shop
Это я сегодня прочитала
Ви як завжди щось пишете про те, як Україні триндець наступає. Вчора сокрушалися що виграє Пригожин - то нам буде ще страшніше за його правління. Бачу ви велика мрійниця. Це ви там дизлайкаєте всі проукраїнські пости?
MashaizDusha• 25 июня 2023
Ответ дляKiki.
А раніше Вагнера до ’ союзного государства ’ Білорусі доступа не мали, серйозно? Бацька не пущав?
МАМА НИКИТКИ-2• 25 июня 2023
Все, я знаю що то було. То пригожин свій ТГ канал так прокачав. З вечора 23 збільшився більше ніж вдвічі. Я підписувалась в 18 годин по киіву було трохи більше 600 тис. Тепер майже 1,3 млн
Natal_ka91• 25 июня 2023
Залишається лише спостерігати. Я думаю, розвідка наша через партнерів вже може знати які в них плани. Але цирк цей неспроста.
Olga Zelenyak• 25 июня 2023
Все кто берется анализировать ситуацию и теории свои выдвигать советую поинтересоваться тем, кто такой Пригожин.
Чем он занимался до Украины, до Сирии. Что ЧВК его делает в Африке.
Какие у него были конфликты в последнее время с Минобороны. Как его фактически решили слить вместе с его наемниками.
Тогда станет понятно, что все произошедшее не для нас (украинцев) было затеяно.
Не чтобы нас развлечь, впечатлить, ввести в заблуждение. И даже не чтобы под шумок поменять кого-то в МО. Поменять можно в рабочем режиме и никто не пикнет и не пукнет ничего против в раше.
Пригожин это сделал чтобы решить свои шкурные вопросы.
MashaizDusha• 25 июня 2023
та і взагалі Пєсков зараз каже, що ніяких кадрових рішень не обговорювалося.))) час росіянам придумувати нове виправдання позору
Ответ дляSeehund
і заради цього розхреначили 6 вертольотів, один літак + пілотів?
а без цього шоу чого не могли здіснити цю вашу передислокацію?
Ответ дляLady Shop
Это я сегодня прочитала
Ударне групування не зможе туди потрапити непоміченим, особливо після такого гучного номеру.
Ответ дляKiki.
Та просто вообще какое то сюрреалистичное шоу блин. Ну не может такого быть. Ну хрень какая то. Чтото тут не то и не так и я думаю выхлоп еще впереди
Не надійтеся.
Їм відключили Свіфт, ввели санкції, не пускають до цивілізованих країн і тд. І що?
Болото.. просто болото!
Їх не можливо вразити, розкачати, здивувати!
Все інше не працює.
А всим, хто поза Росією вже пофіг теж. Це зайві рухи.
Заколот не вдався.
За Білоруссю уважно стежить НАТО.
Коротше, знову розчарували росіяни(
Болото.. просто болото!
Все інше не працює.
Заколот не вдався.
За Білоруссю уважно стежить НАТО.
Коротше, знову розчарували росіяни(