Добрий день, дівчата, підкажіть , будь ласка, виїжджатиму за кордон перший раз з дитиною (Польща). В дитини є загранпаспорт, але в нас з ним різні прізвища. Це має якесь значення чи ні? У свідоцтві про народження написано хто мати, мої документи в мене. Але у закордонних паспортах в нас з ним різні прізвища. Мене це якось хвилює. Треба робити якусь довідку, що я дійсно його мати, чи я переймаюся?
Ушла и Пришла• 25 июня 2023
Це може мати значення лише на українському кордоні, але для цього у вас є свідоцтво
Нервогенератор• 25 июня 2023
Ответ дляtsable
Ніяких проблем. Берете сідоцтво про народження дитини. Не знаю чи потрібен зараз дозвіл на виїзд від батька дитини, а раніше також потрібен був обов‘язково .
Ні,зараз не потрібен
lasorbonne• 25 июня 2023
Ответ дляНервогенератор
Ні
Там наче якісь зміни були?
Мене також це питання цікавить
Нервогенератор• 25 июня 2023
Ответ дляlasorbonne
Там наче якісь зміни були?
Мене також це питання цікавить
Вперше чую)
Курочка• 25 июня 2023
Ответ дляlasorbonne
Там наче якісь зміни були?
Мене також це питання цікавить
Ніяких змін не було
Ворую вкусняшки• 25 июня 2023
Нещодавно їхали теж перший раз.Питають свідоцтво і звіряють прізвище мами в паспорті і свідоцтві. Дитину спитали чи я її мама (у нас одне прізвище).
Дозвіл батька не потрібен.
Зробіть страховку, якщо не надовго. Її не питають, але для себе
Дозвіл батька не потрібен.
Ответ дляВорую вкусняшки
Дозвіл батька не потрібен.
А як її зробити? Через кого? І для чого вона потрібна? І ще таке питання - дивляться паперовий паспорт, а дію можна показати?
Трейдер кріпти• 25 июня 2023
Зимой возвращалась с ребенком автобусом, то на польском паспортном контроле работник обратил внимание, что фамилии разные и попросил свидетельство. Пока искала, сказал, что можем проходить.
Неделю назад выезжала с ребенком поездом, подала сразу паспорта и свидетельство (сложенное вчетверо). Паспорта проверили, свидетельство не взяли даже. Вернулась вчера с двумя детьми. Подавала три паспорта. Про свидетельства никто не спрашивал. У детей фамилии отца.
размахер• 25 июня 2023
Ответ дляНервогенератор
Ні,зараз не потрібен
Зараз потрібен дозвіл від батьків, якщо обидва не їдуть.
Не зрозуміло, що з прізвищами? У вас з дитиною різні прізвища і зараз, і при народженні! Тоді разом із паспортом беріть свідоцтво про народження та шлюб(якщо є)
Нервогенератор• 25 июня 2023
Ответ дляразмахер
Це відповідь для автора, мабуть?)
размахер• 25 июня 2023
Ответ дляНервогенератор
Це відповідь для автора, мабуть?)
Так, звичайно) перепрошую
Ворую вкусняшки• 25 июня 2023
Ответ дляМайена
Ні, дивляться тільки загран. Внутрішній ні
Обов´язково паспорт біометричний!
Страховка для себе. Вона коштує по 300 грн приблизно.
Ми робили. Бо якщо зуб заболить, або травма - це дуже дорого.
Я замовляла онлайн на hotLine finance
5 хвилин і вже надіслали. Бажано роздрукувати перший лист - там контакти куди дзвонити якщо що.
Там вибір великий страховок- залежить від компанії і послуг. Відгуки є.
Я брала UNIQA.
Вбиваєте ’страховка туристична’.
Обов´язково паспорт біометричний!
Я замовляла онлайн на hotLine finance
Я брала UNIQA.
Вбиваєте ’страховка туристична’.
Ворую вкусняшки• 25 июня 2023
Ответ дляразмахер
Не потрібен - їхала на днях.
Пів вагона дітей було. Ні в кого не спитали.
П´яна вишня• 25 июня 2023
Ответ дляМайена
Вибачте, а печатку про перетин кордону вам теж в дію ляпнуть?
П´яна вишня• 25 июня 2023
Ответ дляGvenna
Возвращалась в Украину с разнофамильным ребенком без свидетельства. Пустили в страну без вопросов.
Ребенка не могут не пустить в страну с кем бы он не ехал. Это выпускают не со всеми...
Ответ дляGvenna
Автор есть специальный телефон справочная, погуглите. Миграционная служба или паспортная. Я звонила им из Польши, когда папа сообщил что свидетельство забыл в Варшаве, а у нас поезд домой через два часа) девочки все разъяснили и успокоили
Спасибо за совет
Ответ дляВорую вкусняшки
Обов´язково паспорт біометричний!
Я замовляла онлайн на hotLine finance
Я брала UNIQA.
Вбиваєте ’страховка туристична’.
Обов´язково паспорт біометричний!
Я замовляла онлайн на hotLine finance
Я брала UNIQA.
Вбиваєте ’страховка туристична’.
Дякую. Але ми на пару днів їдемо, думаю, що це зайве. Але буду мати на увазі
Ответ дляразмахер
В мене дівоче прізвище, і дитини прізвище батька. Я почала перейматися через те що свідоцтво на українській мові - нашим покажу, звісно, а польські зрозуміють? Чи їм все одно і тільки наші перевіряють?