Добрий день, дівчата, підкажіть , будь ласка, виїжджатиму за кордон перший раз з дитиною (Польща). В дитини є загранпаспорт, але в нас з ним різні прізвища. Це має якесь значення чи ні? У свідоцтві про народження написано хто мати, мої документи в мене. Але у закордонних паспортах в нас з ним різні прізвища. Мене це якось хвилює. Треба робити якусь довідку, що я дійсно його мати, чи я переймаюся?
размахер• 25 июня 2023
Ответ дляМайена
В мене дівоче прізвище, і дитини прізвище батька. Я почала перейматися через те що свідоцтво на українській мові - нашим покажу, звісно, а польські зрозуміють? Чи їм все одно і тільки наші перевіряють?
Випускають з України, тому дивляться українські погранці
П´яна вишня• 25 июня 2023
Ответ дляМайена
Ні, я мала на увазі паспорт України.
Паспорт Украины никто не спрашивает. Нужен загран только. Свидетельство проверяют только наши