Чупокабра• 25 июня 2023
Как отримати через суд рішення , що дитина у вас на утриманні?
Взагалі не розумію
Якщо дитина зі мною живе , її батько платить 2 тис грн не офіційно
Але утримує сина повністю мій чоловік .
Як це довести ?
Але утримує сина повністю мій чоловік .
Як це довести ?
Голена блондинка• 25 июня 2023
Вы хотите оформить многодетную семью и получить отсрочку от мобилизации? Сходите в собез, они подскажут, что нужно для того, чтобы многодетность оформить. Обычно достаточно решения суда об определении места проживания с матерью, а не решения о том, что ребенок на содержании.
Та легко!• 25 июня 2023
Если отец ребенка не совсем дурак, то он собирает все чеки и выписки о переводах 2т на ребенка
Чупокабра
• 25 июня 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Никак, отец ребенка платит алименты
Офіційно не платить
Чупокабра
• 25 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
Дякую
Чупокабра
• 25 июня 2023
Ответ дляТа легко!
Він так бухає
Що я думаю йому не до чеків ))
Але виписка є в приваті
Він спілкується з сином, в нас нормальні стосунки з його батьками
Що я думаю йому не до чеків ))
Але виписка є в приваті
БезникаяЯ• 25 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
Недостаточно, если отец платит алименты, то ребенок считается к нему, а не к новому мужу мамы
Чупокабра
• 25 июня 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Ну як він їх платить
Якщо він просто раз через раз скидає чоловіку на карту 2 тис.
Більше ніяких грошей не дає
БезникаяЯ• 25 июня 2023
Ответ дляЧупокабра
На карту чоловіка
Цирк))) в любом случае, вы не подавали в исполнительную и долга нет, значит все нормально.
БезникаяЯ• 25 июня 2023
Ответ дляЧупокабра
Ну як він їх платить
Більше ніяких грошей не дає
Во первых про исполнительный я написала выше, во вторых, если в среднем выходит 50% прод минимума на ребенка по возрасту, значит все нормально платит. Второй вопрос, что вам этих денег не хватает, но это никого не интересует.
Лепетун• 25 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
Совет безопасности не поможет, даже если туда удастся ’сходить’.
КохайтесьЧорнобровi• 25 июня 2023
Я оформляла многодетность, старшая дочка от первого мужа. Нужно доказать, что ребенок проживает с вами одной семьей. Для этого нужно:
решение суда про проживание с мамой;
висновок органа опеки для выезда за границу (за пару лет. Он же подтверждает, что вы с папой ребенка не общается и он препятствовал выезду ребенка на отдыха и так далее);
нотариальный договор с бывшим про место жительства ребенка с вами.
Доказательство того, что вы живете с резервом подтверждает то, что отчим его содержит. В семейном кодексе есть статья, что отчим обязан содержать своих падчерицу или пасынка.
Свидетельство многодетных подтверждает, что ваш нынешний муж содержит вашего ребенка
решение суда про проживание с мамой;
Голена блондинка• 25 июня 2023
Ответ дляЛепетун
Совет безовесности - это соВбез. А собез - від українського «соціальна безпека», звичайне скорочення в Україні.
Чупокабра
• 25 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
решение суда про проживание с мамой;
А это решение суда
На определение места проживания ребёнка
Сколько оно делается ?
На определение места проживания ребёнка
Сколько оно делается ?
Лепетун• 25 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
Не існує українського ’соціальна безпека’. Є відділи соціального захисту. ВСЗН.
Чи ви про якийсь інший собез?
Голена блондинка• 25 июня 2023
Ответ дляЛепетун
Чи ви про якийсь інший собез?
Ага. І поліції у нас немає. Є Національна поліція України лише. І «швидку» ви ніколи не викликали, лише бригаду невідкладної медичної допомоги закладу охорони здоров‘я номер такий-то такого-то району.
Є сталі вирази та скорочення, якими при користуванні послугами українських державних і комунальних структур ми користуємось щодня. І соВбез, про який я не писала і який ви до чогось притулили, до них ніякого відношення немає, як би вам не хотілося показати свою зверхність і сарказм.
Лепетун• 25 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
Ваші приклади не туди. Бо ваш собеЗ - це русізм. Від собеса - социальное обеспечение.
Поліцейський, швидка - це словарні слова. Собеза не існує. Але так, ніхто не забороняє залишатись безграмотними та використовувати русізми. Якщо таке твердження вам здається зверхнім, то це ваше особисте ставлення, яке не має відношення до істини)
Голена блондинка• 25 июня 2023
Ответ дляЛепетун
Це ваш приклад про Совбез не туди. Взагалі. Це ви докулупалися до мене, хоча писала я взагалі не вам, і всі інші зрозуміли що мова не про Раду безпеки ООН. Окрім вас, тому що ви вирішили зробити що? Що саме? Аж цікаво.
А собез до русизмів яке відношення має? Я вам розшифрувала українською, що мала на увазі.
Лепетун• 25 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
Читати точно вмієте? Бо ваше питання про русізм стоїть точно після коменту, в якому я вам про цей русізм і пояснила.
До вашої цікавості: вчитися говорити грамотно - не соромно ні в якому віці. Не хочете? Ваша справа, і таке буває)
Всього найліпшого, мені з вами більше не цікаво