kuskus• 25 июня 2023

Саакашвілі і ядерка

По багатьом каналам тягають типу коментарі Саакашвілі, про те, що росія вдарить ядеркою по Києву. Він же майже при смерті знаходиться в тюрмі, хіба йому до коментарів?
Танюша• 25 июня 2023
Хто присмерті і в тюрьмі? Путін чи Саакашвілі?
4мама• 25 июня 2023
А чого варті коментарі Саакашвілі?
Like-995b• 25 июня 2023
Ему лично доложили )
kharkovchanka• 25 июня 2023
я читала недавно, що він повертається в грузинську політику. так що не дуже вже і при смерті, здається))
NesmeyanaYa• 25 июня 2023
А якийсь там генерал каже, що вагнер з білорашки напасти може. Прямо 2 головних новини від експерДів.
Цікаво, хто брав у Міхо інтерв´ю, і як його стан дозволяє робити такі припущення
NesmeyanaYa• 25 июня 2023
Ответ дляkharkovchanka
Яким чином він туди повертається?
Klodia• 25 июня 2023
Ответ дляkharkovchanka
Его держат в клинике, колют непонятно что, он еле разговаривает. Каким образом он в политику возвращается-то….
автор kuskus • 25 июня 2023
Ответ дляТанюша
Де про Путіна хоч слово?
Наталія-Ната• 25 июня 2023
Ядерка это начинка ракет которые в Киеве разбиваются почти в 100% случаях в воздухе. Радиация конечно будет сильная.. Но я думаю не смертельно если находится дома, а не на улице в этот момент. Но пусть такого никогда нигде не случится🙏🏻
kharkovchanka• 25 июня 2023
Ответ дляNesmeyanaYa
Яким чином він туди повертається?
https://www.golosameriki.com/a/saakashvili-pledges...
автор kuskus • 25 июня 2023
❗️путін готується до натискання ядерної кнопки, – Саакашвілі

За його словами, це станеться, коли режим буде розвалюватися через захід ЗСУ у Крим.

Саакашвілі вважає, що все, що путін робить останніми місяцями – це підготовка до натискання червоної кнопки.

За його словами, ЗСУ знищать Кримський міст та стоятимуть біля входу у півострів. Тоді російське військо буде приречене, а у Кремлі розпочнеться розвал режиму.

«І ось щоб не допустити цього, путін планує вдарити тактичною ядерною зброєю по центру ухвалення рішень, тобто по центру Києва. Швидше за все до цього буде розіграно якусь провокацію в білорусі, щоб зобразити, що це мінськ спонукав москву діяти з метою захисту союзника», - говорить Саакашвілі.

❗️Але, це лише припущення Саакашвілі і не більше! Всі наші союзники давно дали зрозуміти путіну, що буде, якщо він застосує ТЯО.

Надіслати новину @realukraine_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
kharkovchanka• 25 июня 2023
Ответ дляKlodia
opium_black• 25 июня 2023
Саакашвили нагнетает: спрогнозировал ядерный удар по Киеву и призвал украинцев беречь Зеленского(с)
А друга частина речення як вам???
Зеленського берегти... Українцям. Можливо навпаки?
inspired• 25 июня 2023
Тоже видела. Странно как-то. Он же даже ходить особо не мог на видео, а тут прям в курсе всех последних новостей и с прогнозами.
автор kuskus • 25 июня 2023
Зараз такий настрій, що здається, усюди наї@@@лово
Наталія-Ната• 25 июня 2023
Ответ дляkuskus

Надіслати новину @realukraine_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Так, и снова телеграмм сми. А им лишь бы писать, не забываем, это их заработок.
Okk -7ebd• 25 июня 2023
Коли він при смерті в тюрмі встиг дати такі прогнози🤦‍♀️
opium_black• 25 июня 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Так, це х-55
NesmeyanaYa• 25 июня 2023
Міхо хоче уваги до себе. Зараз цю новину рознесуть всі
Kristinka2106• 25 июня 2023
Тоже об этом сразу подумала. Писали что он уже чуть ли не помер...
Like-995b• 25 июня 2023
Люди. Это все ипсо
автор kuskus • 25 июня 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Мене більше цікавить, нащо розганяють такі інфо від імені Саакашвілі, якщо ще три місяця назад показували, як він мало не при смерті
Наталія-Ната• 25 июня 2023
Ответ дляopium_black
Так, це х-55
А разве любую ракету нельзя начинить этой ядеркой? Кстати там же ещё объём килотонами( моемому так) определяется, огромное значение имеет какие будут последствия , точнее насколько сильные
ЗайкаСвоя• 25 июня 2023
Про Киев не верю
Klodia• 25 июня 2023
Ответ дляOkk -7ebd
И, главное, всю важную инфу по ядерке ему докладывают прямо в больницу, он в курсе, да.
иркин• 25 июня 2023
Ответ дляkharkovchanka
А його вже випустили із в´язниці?
Николь1986• 25 июня 2023
Ответ дляNesmeyanaYa
Вот как раз эти две новости мне сегодня покоя и не дают. Все может быть: как ядерка на Киев, так и чвк с блядораши. Как же я устала бояться
Okk -7ebd• 25 июня 2023
Ответ дляKlodia
В тюрьму даже докладывают😂
opium_black• 25 июня 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Не, там разные конструкции боеголовки. Более того, рашке достался ядерный арсенал совка, сомневаюсь, что они новые производили. Плюс некоторые ..... свое подарили под пиз... гарантии.
NesmeyanaYa• 25 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
Що заважало чвк раніше перекинути в білорашку? Нічого абсолютно.
По ядерці і Міхо - людина хоче привернути до себе увагу. Буде загроза, тоді будете боятись. Зараз це просто розмови, яких за останні півтора року було дуже багато