Файна дівка• 25 июня 2023
«Спіймати кайдаша» серіал
Хотіла мамі його порекомендувати, а як почала дивись, скільки ж там постільних сцен, шпехаються і шпехаються)) і ше й в таких деталях. добре шо не порекомендувала, мені було б стидно) 😀у нас в сім’ї таке не прийняти дивитись) так шо дивлюсь одна) мій чоловік не любить вітчизняні серіали)
Файна дівка
• 25 июня 2023
Хоча моя мама Сільська жінка, дуже багато чого схожого як у нас було в дитинстві, дуууже, і церква і все дуже схоже) але ж нащо було стільки сексу туди пихати, що з батьками подивитись вже стидно
Файна дівка
• 25 июня 2023
Ответ дляПацака-задирака
Сцени ще можна пержити, а дикий суржик акторів, я не змогла.
Ооо теж вушка болять. Хоча під Києвом у нас так завжди говорили і говорять. Але чути таке в сералі тяжко « ти шо вобще больний на голову, мене мати вб’є»
Перемелица• 25 июня 2023
Я починала 3 рази дивитися першу серію, ну не можу я себе змусити його дивитися...
Всім подобається, шо зі мною не так?
Без комплексів• 25 июня 2023
не можу дивитись українські серіали, таке враження, що то квартал знімає для бидла, вибачте
Пацака-задирака• 25 июня 2023
Ответ дляПеремелица
Всім подобається, шо зі мною не так?
Далеко не всім. Я теж одну серію осилила.
Файна дівка
• 25 июня 2023
Ответ дляПеремелица
Всім подобається, шо зі мною не так?
Теж не розділяю «дикий восторг» лайки ті трохи вуха ріжуть, ну поки дивлюсь, на фоні серіал
Карамелька• 25 июня 2023
Дуже цікавий серіал і пофігу на ті постільні сцени , це ж кіно все таки
Файна дівка
• 25 июня 2023
Ответ дляКарамелька
Згодна, але з мамою хотіла подивитись, а подивишся , якщо вони прям в деталях їй траходром знімають в перших серіях ше й не по разу😞
Карамелька• 25 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
А ви починайте з іншої серії, скажіть що не знайшли першу наприклад 🤔😆
Пушап Мі мі• 25 июня 2023
Нема там якихось постільних сцен, яких не можна з батьками чи дітьми дивитись.
Серіал крутезний!
Передає контексти на всі 1000%.
І драма глибока, все як автор написав.
Серіал крутезний!
Передає контексти на всі 1000%.
І драма глибока, все як автор написав.
Блиск думки• 25 июня 2023
первая серия нудновата , а потом смотрится на одном дыхании.
мне только не понятно, как у них корова и они бедовали. и молочного на столе у них никогда ничего не было.
Файна дівка
• 25 июня 2023
Якщо серіал чисто на Українській, то вуха ріже, часто якось наіграно звучить, наприклад в Львові так на розмовляють, там приємно слухати, дуже класно розмовляють, в серіалі наіграно. І на суржику важко дивитись, наче не серіал дивлюсь, а відео яке записали неоствічені люди в селі
хоча у нас під Києвом завжди всі так говорили, слух не різали, в серіалі дуже ріже
На границе• 25 июня 2023
Серіал для рагулів і про рагулів. Так прикро, що спаскудили твір Нечуя-Левицького, він би плювався, подивившись це ганьбисько.
Кружите меня,кружите• 25 июня 2023
Ответ дляПеремелица
Всім подобається, шо зі мною не так?
Я тоже с первого раза не смогла смотреть. А вот недавно ’зашло’. У меня свекровь как в фильме. Нарыдалась. Много чего как из жизни.
Файна дівка
• 25 июня 2023
Ответ дляКарамелька
Хаха а вона візьме і знайде)
А вот недавно• 25 июня 2023
Ответ дляПацака-задирака
Ой, а я, слухаючи той суржик, ніби до рідної Черкащини повернулася)))
Зараз мене заплюють 😁, але коли приїзджаю додому - моментом перелаштовуюся на ото такий говір.
Коко На Страже• 25 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
Мені суржик цілком органічно вписався. Так же і говорять (по регіонах, звичайно, але в їх місцевості така мова і є).
Файна дівка
• 25 июня 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Серіал крутезний!
Передає контексти на всі 1000%.
І драма глибока, все як автор написав.
Серіал крутезний!
Передає контексти на всі 1000%.
І драма глибока, все як автор написав.
Кружите меня,кружите• 25 июня 2023
Ответ дляБез комплексів
Я тоже не люблю наши сериалы и не смотрю. А вот этот, все, как в реальности. Увы.
Актеры сыграли просто вау
Файна дівка
• 25 июня 2023
Ответ дляБлиск думки
А таке бувало, в селі у нас такі були , корова і не одна, а мама дітям молока жаліла, все продавала.
Пушап Мі мі• 25 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
І це якісь жахливі постільні сцени?
Там нема «нічого такого». Я би назвала серіал максимально 13+.
Файна дівка
• 25 июня 2023
Ответ дляНа границе
Мені перше що не сподобалось що вони там такі розспущені, дуже багато порнухи в серіалі, хоча сам серіал не мав на це б розполагати.
На границе• 25 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
Серіал гидотний. За багатьма критеріями. І дуже сумно, що багато кому подобається -- я була кращої думки про культурні смаки українців. Сумно.
Файна дівка
• 25 июня 2023
Ответ дляПушап Мі мі
І це якісь жахливі постільні сцени?
Норм) я таке при мамі ніколи не дивилась) одні секси)
Борисфенка• 25 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
Де ви там таке вгледіли, хтозна. Передивлюся ще раз уважніше, ніякого сексу не помітила, як на мене, цнотливий серіал.
Озвучка якраз класна, мені подобається. Бо вчора дивилася якийсь серіал, таке наперекладали, що жах, у житті літературна мова неприродньо звучить
Файна дівка
• 25 июня 2023
Ответ дляОксана-004e
Сериал пушка, жемчужина украинского кинематографа
Та нууу мені любов і голуби куди більше подобаються
Пушап Мі мі• 25 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
Ну, то ваші таракани в голові. Можливо, родина пуританська, занадто закомплексовані. Це до серіалу немає жодного стосунку. Тат уже ніхто нічого вам не порадить. Ваші рамки в голові всі.
Пушап Мі мі• 25 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
Холодну гору головне не дивіться - кров носом піде😂