ЖонДуан• 25 июня 2023
Літне взуття для підлітків
Шановні, я знаю що ви все знаете.
Покажіть в якому літньому взутті ходять ваші підлітки, дівчатка, 15-16 років. Моя ходить в кросівках, але тепер є проблема.
Вдячна за відповіді
40каградусная• 25 июня 2023
ЖонДуан
• 25 июня 2023
Ответ для40каградусная
Теж дочка в кросівках ходить. Шльопки теж носить. Прикріпляю фото |
\/
На фото 1 теж дивилися , скажіть а в них не парить ?ви купляли оригінальні?
40каградусная• 25 июня 2023
Ответ дляЖонДуан
Ні, нам не парить, купляли за 570 грн
ЖонДуан
• 25 июня 2023
Ответ для40каградусная
Ні, нам не парить, купляли за 570 грн
Дякую.
А де купляли? Ціни бачила від 290 до .....
40каградусная• 25 июня 2023
Ответ дляЖонДуан
Дякую.
На базаре))) Харьков
Наполеон Бонапарт• 25 июня 2023
Ответ дляЖонДуан
А чим вам кроси сіткою не підходять? Я сама їх ношу 90% літа. А так, купа різного взуття, дочка сама в стані вибрати в такому віці.
НеГолосую• 25 июня 2023
Сандали h&m, шлепки h%&m, но ходит постоянно в конверсах, буквально под все обувает эти конверсы
ЖонДуан
• 25 июня 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Проти сітки нічого не маю, зараз в таких ходить але ніжка потіє.
Дочка собі вибрала , але в них хіба що на Каннский фестиваль іти