Думаю відбулось звичайне перекидання військ + зміна військового командування, а також такий собі план по виявленню зрадників і того хто як себе поведе в екстримальний ситуації, думаю, за цей час себе проявили ті хто готовий був кинути путьку і підтримати прігожку, скоро варто чекати зачистку в стайнях. І хз чого чекати від того що ці дикі тулуби тепер перекинуті в білорашку
Korsika999• 25 июня 2023
Ещё посмотреть на поведение народа. Готовы они на какие-то действия или нет. Как видно нет. Им все равно на всё.
Чашечка кофе• 25 июня 2023
Останнє речення😁 Тиждень експертів по білорусі оголошується відкритими
Ответ дляKorsika999
Дуже ймовірно. Мене просто ці дні страшно бісило що пазл аж ніяк не всладався в голові, а на екранах був блокбастер
Вся такая в белом• 25 июня 2023
Ответ дляЛеска
А що заважало перекинути війська без цирку?
Надо было обязательно грохнуть вертушки и нефтебазу.Без этого никак,ну шо вы как сегодняшняя
Ответ дляКарина_я
Ну да, для перебрасывания войск в беларашу стоило положить столько вертолетов вместе с экипажем 🤦
Стоіло заради виявлення зрадників і зміни керівництва, визначення хто на що здатен
Ответ дляLudaSHS
Опаздываете
Тема нападения с рб уже раскрыта ниже.
Розкажіть що там в двох словах?
Korsika999• 25 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор, здесь такие мнение не популярно. Все здесь верят в скорый распад рашки, и что это были реальные разборки внутри страны.
Чашечка кофе• 25 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Опаздываете
Тема нападения с рб уже раскрыта ниже.
Думаю, тут цю тему будуть близько тижнями крутити
Вся такая в белом• 25 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ой,работы теперь непочатый край
Заипёться зачищать,мистер пропер херов
Ответ дляРадуга
Подивіться ’Обманутого россиянина’, пояснення що до чого.
Дякую))))) через пару днів гляну, бо я стільки експертних думок за всю війну не дивилась як за два дні
Ответ дляВся такая в белом
А как же
Это ж надо украинских домогосподарок отвлечь! А без взрывов , ’як воно горить! Всі бігають’ ну шо ви как маленька! Только так! Многоходовочка путина типа!
Ответ дляnenatasha
а хто сказав, що сталась зміна керівництва?
Ніхто не сказав, нам не докладають.
Ответ дляLove_Love_Love_
Розкажіть що там в двох словах?
Ответ дляnenatasha
нам ні, а своїм також?)
Кому своїм?
Я не сперечаюсь, просто висловила свою думку і дуже ймовірно що незабаром вона підтвердиться
Ответ дляРадуга
Там відео 7 хвилин, швидко і без розмусолювання.
Ну ок, убалтали….дивлюсь))
Nathalie27• 25 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А кого з керівництва вже змінили?
Переброска войск с полным унижением путина и маканием его в г*вно?
Вы мне напоминаете ватников доказывающих что Пригожин который обзывал Шойгу п*дарасом, импотентом и т.д. делал это по предварительному сговору с Шойгу. Просто пацаны сговорились что один поц будет макать в г*вно другого
Ответ дляKorsika999
Нет мы верим в великий мозг путинга и его многоходовки, и что шайка что брала 100 м в бахмут, зайдет на Киев и дойдет до Одессы.
А где пригожин то а?
И где ты вагнеры?
Они ж рассосалась, никто в рб не пришел, ’ підманула, підвила ’
А где пригожин то а?
И где ты вагнеры?