Якщо чесно , то мене це вже просто дістало. Що скажи - ні, ні, не так. Що не зроби...Це свекруха і її дочка. Самі вони сільські жінки ( нічого не маю проти, до слова). Ледь закінчили школу, жодної книжки в житті не прочитали, але постійно вважають себе найрозумнішими.
А вчора і сестра свекрухи закрила мені рота. Говорили про приготування якогось блюда, я сказала, що кладу кукурудзяний крохмаль, бо він більше корисніший, ніж картопляний. І тут почалося: ти такого навіть нікому не кажи, ти що дурна? Оборжали мене.
Це просто приклад . І так постійно. Я їм хоча б можу завжди щось аргументувати, що я читала, або вчила, або бачила на власні очі тощо. А їм пофіг, вони нічого не читають, але вважають себе всезнайками.
Чи перечите ви в таких випадках, чи навіщо спорити з дураком?
Honeymoon20• 25 июня 2023
Ответ дляYaЯна
Я так і роблю. Але стан ’дури’ мене напрягає
А муж тоже вредный? Или норм?
Ответ дляalinka0908
Так і роблю. Чесно, я проплакала колись, бо в мене в сім’ї не так було. Мама моя дуже любить свекруху і навпаки. А з ними - ну що ж. Зараз спілкування рідко і ніякої інформації. Ага, угу, добре
їх це нервує страшно. Бо хочуть діалогу
А що ваш чоловік на те цькування? Використовуйте його як буфер у всіх питаннях.
А ще у вас є мама. Напустить її на тіх клятих родичок. Нехай їм язики вкоротить. Я б за свою доньку стояла стіною.