Скокмоно - стокнуно• 26 июня 2023

Хочу схуднути/покращити самопочуття

Будь ласка,
Хто в темі або в розбирається, прошу допомоги/підтримки/долучайтесь

40 років/165 зріст/76вага

Вже фото себе або відображення у дзеркалі лякає.
Самопочуття так само, зранку вже втома і особливо після сніданку.

Не можу дозволити собі дорогі марафони і не хочу, якщо чесно. Просто хочеться розібратись у харчуванні і додати активності.

З чого почати? З активності розглядаю біг і домашні вправи.
В шоколаде• 26 июня 2023
1)Змінити харчування
2)Вибрати тренування до вподоби.
3)Якщо є велике бажання, то спробувати інтервальне харчування

Печенюшка• 26 июня 2023
Я після початку війни набрала близько 7-8 кг, але я реально їла як не зна хто у стресі.
Потім схудла, просто почала менше їсти, бо вже було некомфортно з вагою під 70 кг при зрості 170
VitalinkaGL• 26 июня 2023
я сейчас начала худеть
1.кручу велик,полчаса до обеда,полчаса после
2.вечером попробую пробежаться,хоть попробую(если зайдет то хоть тоже минут 30 или буду ходить 1-1.5 часа
2.кофе сократила,купила воду+чай с имбирем
3.больше белка и овощей
посмотрим
раньше мне это помогало
автор Скокмоно - стокнуно • 26 июня 2023
Ответ дляПеченюшка
і мені некомфортно.
з початком війни виїхала з дітьми на 3 міс у Львівську обл з Дніпра, повернулись додому, а чоловік присів на колу з віскі... Я приєдналась і щовечора, добре так по 150 грамм віскі і + кола, вже могла легко подолати.

Це мене страшенно злякало і з нового року я відмовилась від алко зовсім, це мені додало і сил і здоров´я і для чоловіка нема компанії - нема коли з віскі. Але я добре так набрала...

Сварю себе за це і от шукаю простий для себе спосіб змінитися
Ответ дляVitalinkaGL
я сейчас начала худеть
3.больше белка и овощей
посмотрим
раньше мне это помогало
у мене якесь знесилення - нема сили ні на що.
Печенюшка• 26 июня 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
і мені некомфортно.

Підключайте ще спорт, якщо є можливість і звісно бажання)
Ответ дляПеченюшка
я і спорт - ще ніколи не поєднувались... :) я все думаю і думаю, а приступити ніяк...
Лама_мама• 26 июня 2023
Марафон всего стоит 750 грн. А сколько информации вы получаете, меню и тренировки. И только благодаря марафону я взяла себя в руки, поняла как нужно худеть.
Ответ дляЛама_мама
а що за марафон.
як не натраплю в інсті 5999грн - 9999 грн - і так далі

КаРаКаТиЦа• 26 июня 2023
Ответ дляЛама_мама
поддержу идею подписаться на что-то платное и толковое.
кроме систематизированной инфы будет еще один мотиватор - уплаченные деньги
КаРаКаТиЦа• 26 июня 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
а що за марафон.
из подешевле советую ’худнемо з доказовыми’, подороже - 4 тыс за 2 мес- Мандзяк.
Gvenna• 26 июня 2023
Давайте разом безкоштовно.
Дефіцит калорій, їжу зважувати.
Лама_мама• 26 июня 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
а що за марафон.
Вот как раз сегодня стартовал набор TGYM. В Инстаграм можите подписаться на Таню Федорищеву. Я прошла 2 её марафона но этот уже не иду, я достаточно похудела, у меня много меню. Я уже и сама могу правильно худеть. Пакет сильвер на месяц 750 гр всего.
Gvenna• 26 июня 2023
На Марту Чорну можете підписатись і інсті. Вона крута. Я комфортно з нею схуднула. Там і безкоштовного матеріалу більш ніж достатньо.
Теща дочки• 26 июня 2023
эндокринолог
при многих показаниях похудеть невозможно
Нервогенератор• 26 июня 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Спорт вам мало чем поможет. Закажите доставку пп меню и похудеете.
Краля-Галя• 26 июня 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Головне - почати. Розумію Вас, теж в апатії, спорт закинутий, ім шо попало, +10 кг. Кожен день обіцяю собі взяти себе в руки - і не можу.
короткопамятна• 26 июня 2023
Похудела после 40 на 22 кг.,168 -74 до 52.Уменьшила порции,никаких перекусов,перетерпела крайне некомфортный период (толстой быть больше не могла). Вес держу. Сейчас мне 47,открыла для себя наконец-то подсчёт ,самый простой и действенный метод поддерживать или снижать вес.
Удачи,пусть все получится!
Ответ дляGvenna
Давайте разом безкоштовно.
Дефіцит калорій, їжу зважувати.
Давайте.

Ответ дляТеща дочки
эндокринолог
Я сходила. У мене все добре у ендокринолога.
Лише розлад харчової поведінки і лінь (
Мурзилка• 26 июня 2023
Я Теж хочу
10кг за 8 місяців і все стоїть,руки опускаються,зараз 79 кг,ще худнути і худнути…хоча б ще на 15 кг.
Вік 42 та маю захворювання,спорт не можу
Ответ дляНервогенератор
Я готую сама двічи на день.
На себе та на родину.
Замовлення на 4-х не варіант
Ответ длякороткопамятна
Удачи,пусть все получится!
Супер!
Я хочу як Ви!

Ви все зважуєте?
короткопамятна• 26 июня 2023
Ответ дляМурзилка
Я Теж хочу
Вы уже большая умница. Ведите хотя бы месяц подсчёт калорий всего ,что едите,чтобы увидеть, где перебираете и что уменьшить,
Мурзилка• 26 июня 2023
Ответ длякороткопамятна
Дякую,буває коли нервую то тягну щось до рота.
Хотіла завантажити фото, нема в повний зріст. Лише голова. Просто далі нікуди...
Стриптизерка• 26 июня 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Часто немає сил через перебір вуглеводів
Ответ дляМурзилка
Я так само. Або якщо щось треба зробити. Все через холодильник.
Їжа, як залежність
короткопамятна• 26 июня 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Супер!
Я хочу як Ви!

Ви все зважуєте?
Да,купила на али дешевенькие весы на 500 грамм. Я набрала год назад до 58 и тоже думала, ой,ну я же не так уж много ем,записывала 2 недели все,ни в чем себя не ограничивая. Увидела, что ем больше,чем мне нужно при моей физической активности и росте для желаемого веса,за 3 месяца вернулась в 52.
Gvenna• 26 июня 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Давайте.
Пишите в пп свой вайбер.
Ставьте приложение Таблиця калорійності