Ответ дляGORCHITZZA
Ніяк. Сказати сусідам,що дуж чути. Стають хощити безшумно,перевірено
Вже просила.не допомагає
GORCHITZZA• 26 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
та, там стелі 2.7 метри КУДИ ТАМ ШУМОІЗОЛЮВАТИ???!!!!!1
Ну тоді слухайте) які ще варіанти
Алекс-1022• 26 июня 2023
Поэтому мне очень нравятся правила ес о том что нельзя шуметь после 22. Я бы пробовала делать шумоищоляцию или купите себе хорошие проф. затычки для ушей
Алекс-1022• 26 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
що мені буде, якщо я ввірвусь до сусідки і вб´ю їх пса. Кримінал? Адміністративка? Я готова 20к доларів віддати в судах
Миллионеры не живут с плебсом, вы же такая богатая. Купите себе дом с заборами 2 метра и все
Алекс-1022• 26 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
в мене в селі теж пси гавкають.
Ну вот в ес даже на собак можно жаловаться. Их проверяют и забирают если они гавкают без контроля. Но вы же не в развитой стране живете, так что терпите
Алекс-1022• 26 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
вже маю кілька ідей, гроші не проблема.
Вбить собаку? Ну давайте наконец-то покажут вас по телеку:)) Голую королеву
Александра333-0d63• 26 июня 2023
Звукоизоляция. Люди не могут у себя в квартире ходить на цыпочках.