Лиса Патрикевна• 26 июня 2023

Подивіться, будь ласка, на таро

Подивіться, будь ласка, на таро , чи зустріну я чоловіка, що буде мене кохати встане опорою в житті?
Наивная Хо• 26 июня 2023
І мені будь ласка. Чи буде в мене бойфренд?)

Ноунэйм• 26 июня 2023
Припустимо, що скажуть вам ’ні’ , це якось поміняє якість життя чи ваші цілі? Щастя всього життя- це знайти штани??
Сусановна• 26 июня 2023
Ответ дляНоунэйм
Автор же не каже, що для неї щастя всього життя. А конкретне питання. Якщо людині хочеться кохання чи бути коханою, що у цьому поганого
Закусенец• 27 июня 2023
Пока вы сами не станете опорой в жизни для себя, то всегда будете попадать в зависимость от мужчин.
По теме найдёте, когда начнёте искать
Закусенец• 27 июня 2023
Ответ дляНаивная Хо
А він вам треба?
автор Лиса Патрикевна • 27 июня 2023
Ответ дляЗакусенец
По теме найдёте, когда начнёте искать
Дякую.
ИМХОля• 27 июня 2023
автор пока нет. чуть позже- когда поменяете образ жизни
ИМХОля• 27 июня 2023
Ответ дляНаивная Хо
у вас очень мало вводных в вопросе ,хотя бы пишите как вас зовут и возраст
автор Лиса Патрикевна • 27 июня 2023
Ответ дляИМХОля
Дякую

Наивная Хо• 27 июня 2023
Ответ дляИМХОля
Татьяна, 43 года