Читаю по вечерам• 27 июня 2023
Схоже, моя знайома - україномовний ждун, я аж здивувалася. А Ви знаєте таких?
Eugenia Vineyard• 27 июня 2023
Взагалі це не тема, а якісь набір статистичних даних для росіян, яке село їм бігти першим звільняти.
якщо не помиляюсь, то тут все можна вичитувати без логіна
Миленька Лебідко• 27 июня 2023
Я особисто таких не знаю. Вони звісно є, але менше ніж серед російськомовних.
Ответ дляЧитаю по вечерам
Удалено администрацией...
«Потому што ето-же ЧЕЛАВЄК, а тот которий он ета тоже чєловєк нівчьоний, но і……… зачєм же, ето ж вєдь очєнь і очєнь. Да — Да, …… но НЄТ.»
Ваша позиція газлайтингу і віктімблеймінгу вже зрозуміла. Ок. Коли певна частина суспільства орієнтується на росію, ще якійсь частині все одно, бо вона «малєнькаялюда внєпалітікі», то що має дивувати? Ви звʼязку не бачите?
Ответ дляYuljwa
Очень странно. Полтавская область никогда особо пророссийской не была. Достаточно посмотреть на результаты выборов в парламент.
Да и у меня много знакомых, не встречала.
Может, староверцы или какая религиозная коммуна...
Я из Полтавы и есть друзья в Кременчуге и в селе у нас дом. Тоже аж бровки домиком сделались , прочитав про « майже всі за рашку». Ни одного человеком окружения и всевозможных знакомых друзей не знаю чтоб рашку поддерживали и войну .
Что то тете показалось видимо
Ответ дляAbrado
Я думаю то пенсіонери, що асоціюють рашку з комунізмом і молодістю + по ним ракети не летіли, живуть собі як жили, напрягало їх відключення світла.
Безкоштовні квартири для них у підсвідомості дала рашка, а якщо знову прийде вона, то вже кожному по три дадуть
VivaForever• 27 июня 2023
Ответ дляAnyaSkazka
Була в Почаєві в Тернопільській області. Там тих ждунів в хустинах кожна перша.
внушаемые люди
VivaForever• 27 июня 2023
Ответ дляОлечка79
Что то тете показалось видимо
может, не прямо за рашку, а за мир на любых условиях?
Ответ дляAbrado
Вони вважають, що проєвропейська політика то не є правильно, що раніше хліб був по 15 коп, їм подобались совхози, трава була зеленіша і сонце яскравіше. Вони хотять назад в ссср, їм там було комфортно. До речі, пуйло їм дуже подобається як презик. Отак в глибинках сел є багато людей, які готові бути частиною рашки. На жаль... Але що радує, що це пенсіонери восновному, пережитки совка.
Не погоджуюсь з тим, що ’пенсіонери - це пережитки совка’.
А якщо Ваша мама почне хвалити СРСР чи навіть спалить за день дві каструлі - вона для Вас одразу стане ’пережитком’?
Ответ дляEugenia Vineyard
Жодної назви села в темі чи повідомленнях не було.
Та й не все так просто як ви описали.
Ответ дляIn limbo
Я не писала ні про яку ’маленьку Люду’. Може, Ви не те повідомлення процитували
Ответ дляBejza
Ну, справедливості ради, то інвалідам, сиротам і тим, в кого будинок під знос, там дійсно дають житло, хоч і з затримкою.
І дійсно лікарі лікують людей по полісу, а лікарське хабарництво далі ніж продаж лікарняних не заходить, постановки питання типу ’плати або вмирай’ нема.
Ніколи не бачила, поки ще в них був фейсбук був не заблокований, щоб вони збирали на лікування від рака. Це робиться по квоті.
Але! Чому б Україні теж не зробити щось таке для людей. Ще краще, на заздрість?
Чи ми ’виколем собі око, щоб в них сусід кривий був’?
Ми ще маєм шанс зробити мир і порядок, щоб в нас жилося добре на заздрість всяким Росіям, Польщам, Америкам...
Ответ дляЧитаю по вечерам
Завсно ні, бо моя мама не стане хвалити совок і хотіти в рашку. А ваші хвалять? Бо вас тригернув мій камент?
Ответ дляAbrado
Я не погодилася з тим, що живу людину можна назвати пережитком. Для мене це якесь ’не дібране слово’
Ответ дляОлечка79
Что то тете показалось видимо
Я дуже рада, що у вас немає дибільних знайомих.
Ответ дляЧитаю по вечерам
Ви бачили їх села, ви читали про газифікацію рашки? до чого ці діферамби цій фашистькій державі, мабуть будки собачі перли, бо багаті дуже, стіралки вивозили на танках, бо у них всі забезпечені? Давайте будемо цілити курс на цивілізовані країни, а не на фашистьку державу, бо там квартири мухосранську дають та пельмені за вбитого
Ответ дляBejza
Я не написала того, що ви вклали мені в вуста.
Я ніде не хвалила запоребрик, перечитайте хоча б тему: з неї навряд чи виникає, що я на таке здатна
Ответ дляЧитаю по вечерам
Попередній пост про те, як чудово на раші, як там лікують і дають квартири. Ви ж шукаєте де краще пристроїтись, навіщо вам Німеччина чи Канада, на росіі квартиру дадуть, полікують, там все чудово
Ответ дляBejza
То ж відповідь була.
Ви написали ’безкоштовні квартир у підсвідомості’, тобто щось дуже загальне
Я уточнила, чого саме можуть очікувати ці бабулечки старенькі.
Просто уточнила.
Винна в результаті я, а не ті бабці.
Логіка залізна(
Просто уточнила.
Винна в результаті я, а не ті бабці.
Логіка залізна(
Ответ дляIn limbo
Євген Чикаленко казав: «Легко любити Україну до глибини душі, а ви спробуйте любити її до глибини своєї кишені»
Ви і є та сама ждуніха
Може, Вам здалось.
Я не жду нікого.
Я просто живу, радуюсь життя як умію.
Іпрошу не клеїти ярлики на незнайому людину.
Я люблю землю, де я родилась, що Ви ?!
Я не жду нікого.
Я просто живу, радуюсь життя як умію.
Я люблю землю, де я родилась, що Ви ?!
Ответ дляЧитаю по вечерам
То ж відповідь була.
Просто уточнила.
Винна в результаті я, а не ті бабці.
Логіка залізна(
Просто уточнила.
Винна в результаті я, а не ті бабці.
Логіка залізна(
Ви написали : по справедливості ради...тобто. ви так вважаєте насправді, а далі - і дійсно....ваш пост був весь у рекламі щасливого життя, не такого, як в Україні
Tatyana_1975• 27 июня 2023
Ответ дляBejza
Це у Чернівцях. Ні кода не можна мати, ні паспорта id, бо батюшка не дозволяє
Ооо, знайомо.....А ще лікар має бути православний... і Боже борони щеплення робити