Читаю по вечерам• 27 июня 2023

Схоже, моя знайома - україномовний ждун, я аж здивувалася. А Ви знаєте таких?

Eugenia Vineyard• 27 июня 2023
Взагалі це не тема, а якісь набір статистичних даних для росіян, яке село їм бігти першим звільняти.
якщо не помиляюсь, то тут все можна вичитувати без логіна
sunholder• 27 июня 2023
Ответ дляEugenia Vineyard
висадиться десант в почаєві?)
Миленька Лебідко• 27 июня 2023
Я особисто таких не знаю. Вони звісно є, але менше ніж серед російськомовних.
In limbo• 27 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Удалено администрацией...
«Потому што ето-же ЧЕЛАВЄК, а тот которий он ета тоже чєловєк нівчьоний, но і……… зачєм же, ето ж вєдь очєнь і очєнь. Да — Да, …… но НЄТ.»
Ваша позиція газлайтингу і віктімблеймінгу вже зрозуміла. Ок. Коли певна частина суспільства орієнтується на росію, ще якійсь частині все одно, бо вона «малєнькаялюда внєпалітікі», то що має дивувати? Ви звʼязку не бачите?
Олечка79• 27 июня 2023
Ответ дляYuljwa
Очень странно. Полтавская область никогда особо пророссийской не была. Достаточно посмотреть на результаты выборов в парламент.
Да и у меня много знакомых, не встречала.
Может, староверцы или какая религиозная коммуна...
Я из Полтавы и есть друзья в Кременчуге и в селе у нас дом. Тоже аж бровки домиком сделались , прочитав про « майже всі за рашку». Ни одного человеком окружения и всевозможных знакомых друзей не знаю чтоб рашку поддерживали и войну .
Что то тете показалось видимо
Bejza• 27 июня 2023
Ответ дляTatyana_1975
У мене такі родичі в Рівному. Що піп сказав-так і має бути
Це у Чернівцях. Ні кода не можна мати, ні паспорта id, бо батюшка не дозволяє
Bejza• 27 июня 2023
Ответ дляAbrado
Я думаю то пенсіонери, що асоціюють рашку з комунізмом і молодістю + по ним ракети не летіли, живуть собі як жили, напрягало їх відключення світла.
Безкоштовні квартири для них у підсвідомості дала рашка, а якщо знову прийде вона, то вже кожному по три дадуть
VivaForever• 27 июня 2023
Ответ дляAnyaSkazka
Була в Почаєві в Тернопільській області. Там тих ждунів в хустинах кожна перша.
внушаемые люди
VivaForever• 27 июня 2023
Ответ дляОлечка79
Что то тете показалось видимо
может, не прямо за рашку, а за мир на любых условиях?
автор Читаю по вечерам • 27 июня 2023
Ответ дляAbrado
Вони вважають, що проєвропейська політика то не є правильно, що раніше хліб був по 15 коп, їм подобались совхози, трава була зеленіша і сонце яскравіше. Вони хотять назад в ссср, їм там було комфортно. До речі, пуйло їм дуже подобається як презик. Отак в глибинках сел є багато людей, які готові бути частиною рашки. На жаль... Але що радує, що це пенсіонери восновному, пережитки совка.
Не погоджуюсь з тим, що ’пенсіонери - це пережитки совка’.
А якщо Ваша мама почне хвалити СРСР чи навіть спалить за день дві каструлі - вона для Вас одразу стане ’пережитком’?
автор Читаю по вечерам • 27 июня 2023
Ответ дляEugenia Vineyard
Жодної назви села в темі чи повідомленнях не було.
Та й не все так просто як ви описали.
автор Читаю по вечерам • 27 июня 2023
Ответ дляIn limbo
Я не писала ні про яку ’маленьку Люду’. Може, Ви не те повідомлення процитували
автор Читаю по вечерам • 27 июня 2023
Ответ дляBejza
Ну, справедливості ради, то інвалідам, сиротам і тим, в кого будинок під знос, там дійсно дають житло, хоч і з затримкою.
І дійсно лікарі лікують людей по полісу, а лікарське хабарництво далі ніж продаж лікарняних не заходить, постановки питання типу ’плати або вмирай’ нема.
Ніколи не бачила, поки ще в них був фейсбук був не заблокований, щоб вони збирали на лікування від рака. Це робиться по квоті.
Але! Чому б Україні теж не зробити щось таке для людей. Ще краще, на заздрість?
Чи ми ’виколем собі око, щоб в них сусід кривий був’?

Ми ще маєм шанс зробити мир і порядок, щоб в нас жилося добре на заздрість всяким Росіям, Польщам, Америкам...
Abrado• 27 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Завсно ні, бо моя мама не стане хвалити совок і хотіти в рашку. А ваші хвалять? Бо вас тригернув мій камент?
автор Читаю по вечерам • 27 июня 2023
Ответ дляAbrado
Я не погодилася з тим, що живу людину можна назвати пережитком. Для мене це якесь ’не дібране слово’
Abrado• 27 июня 2023
Ответ дляОлечка79
Что то тете показалось видимо
Я дуже рада, що у вас немає дибільних знайомих.
Bejza• 27 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам

Ви бачили їх села, ви читали про газифікацію рашки? до чого ці діферамби цій фашистькій державі, мабуть будки собачі перли, бо багаті дуже, стіралки вивозили на танках, бо у них всі забезпечені? Давайте будемо цілити курс на цивілізовані країни, а не на фашистьку державу, бо там квартири мухосранську дають та пельмені за вбитого
Abrado• 27 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Як що підтримує рашку, то пережиток, то навіть дуже м´якеньке слово
автор Читаю по вечерам • 27 июня 2023
Ответ дляBejza
Я не написала того, що ви вклали мені в вуста.
Я ніде не хвалила запоребрик, перечитайте хоча б тему: з неї навряд чи виникає, що я на таке здатна
Bejza• 27 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Попередній пост про те, як чудово на раші, як там лікують і дають квартири. Ви ж шукаєте де краще пристроїтись, навіщо вам Німеччина чи Канада, на росіі квартиру дадуть, полікують, там все чудово
In limbo• 27 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Євген Чикаленко казав: «Легко любити Україну до глибини душі, а ви спробуйте любити її до глибини своєї кишені»

Ви і є та сама ждуніха
автор Читаю по вечерам • 27 июня 2023
Ответ дляBejza
То ж відповідь була.
Ви написали ’безкоштовні квартир у підсвідомості’, тобто щось дуже загальне
Я уточнила, чого саме можуть очікувати ці бабулечки старенькі.
Просто уточнила.
Винна в результаті я, а не ті бабці.
Логіка залізна(
автор Читаю по вечерам • 27 июня 2023
Ответ дляIn limbo

Ви і є та сама ждуніха
Може, Вам здалось.
Я не жду нікого.
Я просто живу, радуюсь життя як умію.
Іпрошу не клеїти ярлики на незнайому людину.
Я люблю землю, де я родилась, що Ви ?!
Bejza• 27 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
То ж відповідь була.
Просто уточнила.
Винна в результаті я, а не ті бабці.
Логіка залізна(
Ви написали : по справедливості ради...тобто. ви так вважаєте насправді, а далі - і дійсно....ваш пост був весь у рекламі щасливого життя, не такого, як в Україні
In limbo• 27 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Може, Вам здалось.
Я не жду нікого.
Я просто живу, радуюсь життя як умію.
Я люблю землю, де я родилась, що Ви ?!
Тільки з огляду на ваші коментарі, не до глибини кишені 🤷‍♀️
Tatyana_1975• 27 июня 2023
Ответ дляBejza
Ооо, знайомо.....А ще лікар має бути православний... і Боже борони щеплення робити
Bejza• 27 июня 2023
Ответ дляTatyana_1975
саме так