A15000330• 27 июня 2023

Чи нормально, що деякі зірки-чоловіки користуються правом виїзду за кордон?

Деякі зірки-чоловіки ’місцевого розливу’ , давши один раз десь благодійний концерт за межами України, активно користуються правом як артист , виїзду закордон по своїм справа, відпочинок і т.д.(судячи з їх сторіс в інсті) . Як ви ставитесь до такого?
Алекс-1022• 27 июня 2023
Нет, это ужасно
Неправильно и уродливо
VIKYSIA• 27 июня 2023
Бабки рулят
Мимо_шла• 27 июня 2023
Меня это раздражает.
Получается,что ценность жизни у каждого в стране разная и это на государственном уровне очень сильно показывают.
Конституция просто плачет в углу
Ежеви4ка• 27 июня 2023
Автор, можете пример привести?
Ira_Do• 27 июня 2023
Та й навіть не місцевого розливу… Вони ж не 100 процентів з концерту дають на благодійність, а тільки якусь частину. Отже, вони їдуть туди заробляти. Так би кожен чоловік в Україні міг би виїхати на заробітки і відсилати сюди частину заробітку . І не треба мені писати, що вони увагу привертають і т.Д. Чию? На ті концерти ходять наші ж українці, які і так в курсі всього
Мимо_шла• 27 июня 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Автор, можете пример привести?
Муж Мамарики, муж Корячки, муж Влады Роговенко и тд
golublexa3• 27 июня 2023
Так і водії деякі мали право виїхати, вже десь під 19000 не повернулися, так і співаки дали концерт повинні повернутися.
Аноним Первый• 27 июня 2023
Це можна назвати, що вони їздять на заробітки, коли іншій частині чоловічого населення це недоступно. Вважаю це вкрай скотською ситуацією.
Мимо_шла• 27 июня 2023
Ответ дляIra_Do
Согласна, у нас нет звёзд международного масштаба
Pavelolka• 27 июня 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Автор, можете пример привести?
Я конечно не автор. Но вспомнился Потап.
Pavelolka• 27 июня 2023
Ответ дляМимо_шла
А муж Мамарики что уже тоже певцом стал? Или лигасмешит?
Мимо_шла• 27 июня 2023
Ответ дляPavelolka
Нет, он просто поддерживает свою супругу)
GaleTTa• 27 июня 2023
Да, Беднякова в сторисах спрашивали когда он семью увидит, он честно ответил когда будет следующее благотворительное мероприятие, в котором он будет принимать участие и можно оформить по запросу пару дней на поездку к семье.
Странно, а военных к семьям не выпускают.
Ежеви4ка• 27 июня 2023
Ответ дляМимо_шла
Корячка и Роговенко - звезды? Кто такой муж Мамарики не знаю, но возможно он имеет право выезжать по законодательству?
Марія В• 27 июня 2023
Ніяк
Ira_Do• 27 июня 2023
А ще смішно, коли вони називають себе культурним фронтом )))) Ви про що «звьозди»??? Ви катаєтесь по Європі, спите, їсте, поміж тим відпочиваєте закордоном і який це фронт. Тільки ЗСУ єдиний і справжній фронт. Хотіла б я бачити якби ми перемогли з цим культурним фронтом. В стільки честі, вони ж віддають свої зароблені гроші на благодійність. Але так робить більша частина свідомих українців, яка і закриває найважливіші збори.
Ежеви4ка• 27 июня 2023
Ответ дляPavelolka
Так он же вроде уже не ездит?
alisha12• 27 июня 2023
Ответ дляМимо_шла
Хто це ці люди? По темі, дуже слизька ситуація, тому що якщо їм не виїжати, залишається лише український ринок. Якщо є такі динозаври, як я, а вони є, хто навіть не знає хто це, то про купівлю квитків не може бути й мови. А взагалі, вважаю, що все ж таки, потрібно випускати в залежності від ситуації, бо реально, деякі змушені працювати за копійки.
Ежеви4ка• 27 июня 2023
Ответ дляGaleTTa
Выпускают и военных в отпуск
GaleTTa• 27 июня 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Выпускают и военных в отпуск
Может быть. Но среди тех кого знаю никого не выпускали.
Ежеви4ка• 27 июня 2023
Ответ дляIra_Do
Никогда не слышала, чтобы наши музыканты за границей называли себя культурным фронтом
alisha12• 27 июня 2023
Ответ дляIra_Do
100%. Блін особливо коли бачу пику Потапа, КОЛІ ресторатора, або не створеного для війни лисого, хочеться харкнути в екран. Задовбали.
Ira_Do• 27 июня 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Перший приклад, який згадала - Монатік. Він якраз їздить з туром з назвою АРТ оборона.
alisha12• 27 июня 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Выпускают и военных в отпуск
Хрена лисого, максимум 5 днів з початку війни. Чоловік на Донецькому напрямку якщо що.
Ежеви4ка• 27 июня 2023
Ответ дляGaleTTa
Есть изменения в постановление, уже давно у военных есть возможность выехать к семье в отпуске. Другой вопрос, что это от командования зависит и там уже кто как договорится. Но таких, кто ездит, всё больше
Елена1265• 27 июня 2023
С завистью отношусь 🤷🏻‍♀️
talvitarina• 27 июня 2023
у меня друг диджей, звезда даже не местного разлива, а чисто в маминых глазах. На фудкортах играл иногда, работает айтишником. Выехал по такой ’благотворительности’ и назад не спешит. Да, светит у себя в инстаграмм типа ’благотворительные’ концерты в Польше, помощь украинцам все дела. Но не скрывает, что воспользовался возможностью
oksigen_ks• 27 июня 2023
Ответ дляIra_Do
Дурнев с Дантесом регулярно катаются, великие же артисты, все иностранцы «знают»))
Ежеви4ка• 27 июня 2023
Ответ дляoksigen_ks
И говорят, что вот мы культурный фронт?
oksigen_ks• 27 июня 2023
Ответ дляЕжеви4ка
И говорят, что вот мы культурный фронт?
Так это еще с прошлого года этот «тренд» пошел. Все звездули себя этим оправдывали. Правильно выше написали, украинцы и так знают, что в стране происходит, а иностранцы не пойдут на эти концерты