Катастрофа• 27 июня 2023
На який ринок краще зїздити за овочами та фруктами, Київ?
Щоб було подешевше. На Троещину, чи куди краще? Хочу трошки заморозити полуницю, можливо вишні. Які ціні у вас на ринку, Київ. Дякую.
Бабуся мороз• 27 июня 2023
на Троещину краще о 6.30-7.00 їхати по ягоди, там оптовики продають, а потім - тільки пререкупи. На тому тижні полуниця по 40грн була, сьогодні - від 47грн, малина від 50грн
ничевока• 27 июня 2023
Я чомусь на лісову млтаґмь з печерську. Хоча там такі є актори, бачила на власні очі продавця,який для продажу яйця в корзину купував з кіоску де яйця продають. І потім з баночки бруднив їх щоб як домашні. І ще продавець полуниці з машини з ящиків в корзину пересипав і продає на картер зважує як домашню, а дружина на лотку з ящиків торгує на вагах. Мені аж смішно. Бо той мужик торгував зранку на лотку, а потім пішов ще й з асфальту продавати. Полуниця по 45, черешня 89, огірки 45, стара картопля 10. Сало 150-20-300генеральське. Творог 150
графиняВишенка• 27 июня 2023
Так смотря откуда вам ехать. Вряд ли вам выгодно поехать с Дарница на столичный рынок на окружной.
люблю_тортики• 27 июня 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
На Лісовий завжди хожу, мабуть один з самих дешевих ринків.
Це той шо біля маяка ?
Туди хіба в будній день..
На вихідних не так вже й дешево
І така кількість людей, що жах
Туди хіба в будній день..
На вихідних не так вже й дешево
І така кількість людей, що жах
Я нє Матрьошка!• 27 июня 2023
Ответ длялюблю_тортики
Це той шо біля маяка ?
Туди хіба в будній день..
На вихідних не так вже й дешево
І така кількість людей, що жах
Туди хіба в будній день..
На вихідних не так вже й дешево
І така кількість людей, що жах
Так, у будні дні. Хоча саму смачну і недорогу полуницю я купую на Лівобережній на розкладці, де кінцева зупинка автобусів.
останнім часом теж облюбувала Лісовий, ціни нормальні, можна сказати і не обважують. Наприклад сьогодні була: чорниця - 100 грн літрова банка, полуниця - 50-65 грн, черешня - 60-75 грн, огірки - 30-40, малина наче 75 грн, картопля 30-45, творог 120 грн, зелена цибуля в пучках по 5 грн
зелень пучок 10 грн
Я нє Матрьошка!• 27 июня 2023
До речі сьогодні була на Лісовій, малина по 70 грн, на розкладках - по 120. Гарна черешня по 60-70, от овочі і полуниця несуттєво відрізняються у цінах.