НичеНипанимаю• 27 июня 2023

Видят ли мужчины разницу свои губы или нет?

Если взять свои довольно пухлые губы и подколотые аккуратно не до безобразия, то мужчины отличают у кого свои, а у кого нет? Или им в таком случае вообще все равно, красивые и хорошо, и не важно свои или увеличенные?
Как по вашему опыту, может мужчины вам говорили как-то?
Результат:
вже голосів: 100
70 (70%) Видят разницу
17 (17%) Не отличат свои от увеличенных
13 (13%) Им все равно свои или увеличен
Цибулька зла• 27 июня 2023
Мой бы не отличил, если это не вареники на пол лица. Та и вообще, мой муж не бабка базарная, он не любит обсуждать других людей)

Кошка Мурка• 27 июня 2023
Думаю, что только слепой не видит эти коровьи попы на лице
Пищалка• 27 июня 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ну то вам повезло, можна радитись з чоловіком, як з подружкою, піде/ні піде..
у нього була дівчина, захотіла трішки збільшити губки, він не мав нічого проти, якщо в міру. Каже, що їй підійшло. мені пропонував сам-не хочу. а чоловік мені і друг, і подруга, і корєш з гаражів, і нянька мені і допомога і підтримка
Я_и_моя_собака• 27 июня 2023
Ответ дляПищалка
Класно!! Мрія кожної жінки мати такого чоловіка, бережіть один одного!
Не зви чайна• 27 июня 2023
У моєї подруги 3 мл. Я бачу що чоловіки дуже звертають увагу. Багато намагаються познайомитись зачепивши тему про губи.
Не зви чайна• 27 июня 2023
Ответ дляКошка Мурка
Я думаю ви самі вживу ніколи не бачили таких губ.
автор НичеНипанимаю • 27 июня 2023
Ответ дляНе зви чайна
То есть у нее явно увеличенные, очень пухлые?
Миззери• 27 июня 2023
Нет нормального варианта
Смотря какие губы
Смотря кому , я знаю мужчин которые ненавязчивая сделанные губы

У меня в нижней 0,5 для симметрии с верхней и конечно это не заметно даже мужу
Почекуха• 27 июня 2023
Ответ дляВільний митець
тобто,ваш друг автоматом перестає сприймати таких- як самодостатню жінку ,професіонала в любій справі, а як...,потрібну тільки для.. ))))).
Так робить більшість чоловіків)) Мій нещодавно ходив до стоматолога, а вона виявилася з губами, злякався, що зараз як полікує)) Але все обійшлося, у нього навіть розрив шаблону стався)) задумався, може не всі тупі, а просто у них багато комплексів, хто робить таке зі своїм обличчям

Зам. зав. Анонима• 27 июня 2023
Ответ дляВільний митець
Хз, і так 37 рочків не одружений
Не зви чайна• 27 июня 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Я б не сказала щоб прямо перебор, але трамплінчик є. І ще що видає губи підкачені на них нема природніх зморшок, вони такі натягнуті
Миззери• 27 июня 2023
Ответ дляНе зви чайна
Мне кажется 3 это прям очень много
Не зви чайна• 27 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Яке таке? А ще жінки брови малюють, волосся виривають, пушап ліфчики носять
Не зви чайна• 27 июня 2023
Ответ дляМиззери
Мне кажется 3 это прям очень много
Багато дивлячись які цілі людина переслідує. Моя подруга хотіла саме крупні губи
Флюорография гуся• 27 июня 2023
Ответ дляПищалка
по досвіду-чоловік мій бачить і прикалується з тих дівчат, у кого явний перебор.І ще мені пропонує, може і ти збільшиш... думаю, є такі, хто помічає, де натур,а бо збільшені, і є ті, кому все одно
То есть Ваш муж обращает в открытую внимание на телок , а Вы считаете это его прикалыванием?
Вільний митець• 27 июня 2023
Ответ дляПочекуха
..мабуть приємно йому було на продцедурі.., не признавався?
vihola• 27 июня 2023
Ответ дляНе зви чайна
Цікаво, чи можна побудувати міцні стосунки, коли підкатують, бо уявили вже свій стручок в цьому роті.
malva08• 27 июня 2023
Мій не розрізняє. Хіба що там вже явний перебор з вареником.
Пищалка• 27 июня 2023
Ответ дляФлюорография гуся
так, вважаю нормальним. краще він буде зі мною обсуждати-якщо його щось бентежить в зовнішності, ніж він буде потайки там підглядати , бігати очима по тілу. це не трапляється кожного дня, це буває час від часу. він відкрита людина-что вижу, то и пою

Неправдиша• 27 июня 2023
Мой увидел у знакомой и поздравил ))) Она обиделась )))
Сказала у меня всё своё
Кошка Мурка• 27 июня 2023
Ответ дляНе зви чайна
Взагалі практично завжди видно, заломи, вісики, вивернуті
Неправдиша• 27 июня 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я хотіла підколоти, але бачу що чоловік гарно відрізняє. Підколоті видно, свої з плавними лініями.
Моєму не подобається качечки
І це не те, що я динозавр - диспорт колю, процедури по догляду, IPL
А нашому другу подобаються такі губи, каже дивиться і одразу уявляє як ними смокче, його заводить
а если это сестра? или мама? ну или Вы сделаете
его и скамейка заводит, если с губами будет?
90x60x90• 27 июня 2023
Если это не операционное увеличение - всегда видно по специфическим усам.
Почекуха• 27 июня 2023
Ответ дляВільний митець
Він звикший до губатих на роботі. В них на ресепшені не залишилося дівчат з нормальними губами. Дівчата -піплпартнери та офіціантки в їхньому кафе теж почали губи колоти. Ті дурьохи думають, що вони таким чином комусь сподобаються чи когось заарканять, а їх автоматично перестають сприймати як самодостатніх, розумних і впевнених в собі.
Не зви чайна• 27 июня 2023
Ответ для vihola
Ну мій чоловік розказував що йшов за мною, йому сподобалась моя дупця. Ерекція. Підійшов познайомитись.
22 роки разом
Мамин тріль• 27 июня 2023
Огромные вареники сложно не увидеть. Если все в меру, то не видят. Тот валик (о котором здесь часто пишут) вообще и я не всегда в Реале вижу))
Не зви чайна• 27 июня 2023
Ответ дляКошка Мурка
Я ж не кажу що не видно.
Але й не такі як на фото. 2-3 мл і 12 мл дві великих різниці
Неправдиша• 27 июня 2023
Ответ дляНе зви чайна
22 роки разом
За 22 года Вы единственная, на кого у него была эрекция?
Миззери• 27 июня 2023
Ответ для vihola
Вот кстати тоже подумала
Подкатывают из-за губ явно не с мыслями как будут его целовать , не знаю зачем женщины такое делают а потом наверное жалуются что отношение чисто потребительское к ним
Не зви чайна• 27 июня 2023
Ответ для90x60x90
Ну видно і що що видно. У всих видно що брови намальовані а не натуральні, видно коли волосся пофарбовано.
Як казала моя подруга а нащо я 10 штук заплатила щоб вони натуральнєнько виглядали?