Капитошечка• 1 час назад

Чому людям так важко лягати спати рано, навіть коли вони знають, що повинні?

Бодіпозітівна• 1 час назад
Чому важко?
Люди просто не хочуть цього робити

Щепотка_совести• 1 час назад
Я 🦉 и в 11-12 ложилась,когда в школе училась
КликОЛЬКА• 1 час назад
Значит не уставшие
Соседушка• 1 час назад
Я сова, я просто раньше 12 не засну
Наверняка• 1 час назад
А як заснути по бажанню? Мене бісить оте ,, іди спати, рано треба встати,, Я що, маю в стелю кілька годин дивитись щоб комусь було легше від того що я в ліжко лягла?
Роздратована шкіра• 1 час назад
Потому что мне не свойственен такой график. Идеально лечь спать в 2 ночи, встать 10.00, так и живу
Дуже чужа• 1 час назад
Нервная система по разному работает 🙀
Забризкана водою• 1 час назад
Чому важко? Лягаю в 21 встаю в 5
ЛолитаНеРазлита• 1 час назад
Ответ дляКликОЛЬКА
Значит не уставшие
Теж така думка. Втомлена людина шукає де лягти а не чекає 2 години ночі

Педиатор_я• 1 час назад
Я и поздно с трудом засыпаю. С подросткового возраста так. Причину не нашли. Сейчас с психологом работаю, но тоже пока результата нет. Иногда сижу над книгой, пока не вырублюсь. Пару раз в год могу два дня подряд проспать, а в остальном сложно засыпать
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляПедиатор_я
В мене є така подруга- аналогічно
Я такая - жду трамвая• 1 час назад
Ответ дляЗабризкана водою
Чому важко? Лягаю в 21 встаю в 5
И давно так ?
Забризкана водою• 1 час назад
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
И давно так ?
Давно, років 15 точно
Щепотка_совести• 1 час назад
Автор,скажем так-у каждого человека свои биологические часы.У меня сотрудница в 21 уже спит,зато встаёт в 4-5,чтоб утром сварганить что-то поесть,или постирать,или поубирать.Я лучше это сделаю вечером,но в 4 для такой фигни вставать не буду.
Семенівни сусідка• 1 час назад
Кому надо рано ложиться спать?
Соседушка• 1 час назад
Ответ дляНаверняка
Это муж мне постоянно тошнит, почему не идешь спать, тебе же завтра на работу рано. И этот дурацкий вопрос постоянно🤪
90x60x90• 1 час назад
Я жаворонок, в 22 уже отбой)
Я такая - жду трамвая• 1 час назад
Ответ дляЗабризкана водою
Давно, років 15 точно
Высыпаетесь ,хватает ? Может с пременопаузой связано ?
Без Баяна• 1 час назад
Причини дуже різні
Часто це небажання приходу завтрашнього дня, коли знову всім щось від тебе треба і бажання ще хоч трохи відпочити, що в дорослому житті особливо в сімейних людей можливо тільки вночі

Я за собою помітила цікаву річ - коли жила сама, і жила цілий день для себе в повному спокої і тиші, лягала набагато раніше, бо й за день «встигала нажитися для себе»

Я такая - жду трамвая• 1 час назад
Ответ дляЗабризкана водою
Давно, років 15 точно
А ночью сколько раз просыпаетесь ?
Щепотка_совести• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
Кому надо рано ложиться спать?
Тоже не понятно...Кому надо,тот пусть и ложится
Вчителька з мікрорайону• 1 час назад
В середньому близько 23 лягаю
Буває, щось святкуємо або фільм, то можу й пізніше
Забризкана водою• 1 час назад
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А ночью сколько раз просыпаетесь ?
Нисколько, если мес то 2-3 в туалет, если нет их вообще сплю как убитая засыпаю и просыпаюсь без будильника
Живчик-счастливчик• 1 час назад
лягти не фокус, але - заснути до 2-3 ночі нуль шансів, а просто лежати - починає боліти все, тому і не лягають - заснути не можуть.
всі люди різні
Как_б_не_так• 58 минут назад
Аааааавтооооор? Вы где????? Вам тут кучу ответов написали, вы их читаете?
KROX@• 49 минут назад
Я лягаю ...спочатку заставляла себе, а з часом звикла.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 минут назад
Тому що дрони літають до півночі. А потім балістика. І можливо не один раз за ніч.
Взагалі, дуже дивне запитання на українському форумі під час війни
Алина-1240• 14 минут назад
Биоритмы