західний_діалект• 27 июня 2023

Чи продаються діаманти?

Колись мені подарували 3 діаманта
Зараз потрібні кошти і не проти була би їх продати. Зовсім не знаю цей ринок. Як вони продаються? Повноцінно чи як якийсь лом?
__Jane__• 27 июня 2023
Діаманти не продаються ’ на лом’ ))) на лом продаються метали
автор західний_діалект • 27 июня 2023
Ответ для__Jane__
Ну це я умовно
__Jane__• 27 июня 2023
Раніше ( років 7 назад) приймали діаманти в ломбарді скарбниця. Різнокольорові і білі( крім чорних). По ціні десь приблизно 30% від їх первинної вартості( вартості магазину). Зараз не знаю, бо то справи минулих днів.
Кицюююня• 28 июня 2023
Скорей всего, то, что вам подарили, вы сможете сдать за копейки. Т.к. рядовые камешки и правда идут как лом
Столічна штучка• 28 июня 2023
Не делайте этого, вам выше правильно сказали. Если возьмут, то по цене золота и за копейки. Сейчас эти хитрожопые везде принимают более качественное старое красное золото под видом ’в обмен на ваше старое изделие’, а оценивают его в копейки. Если критично-предложите знакомым, может.
Мати тріля• 28 июня 2023
Автор а документи у вас є? Що там написано та й характеристики дуже важливі