Позаземний розум• 28 июня 2023
Визначення місця проживання дитини через суд - підскажіть
Розлучені. Діти всі 5 років живуть зі мною, без якоїсь участі батька. Але прописані у батька, і по договору виховання дітей одна дитина має жити в нього.
Хочу через суд встановити місце прожив.зі мною (без допомоги юриста).
Які мої дії подальші? Які довідки зібрати краще? Позов відвозити в суд чи поштою відправляти? Як робили ви? Дякую.
Подтяжка• 28 июня 2023
Долгий процес, если муж упрется. По договору, я так пологаю и алименты Вы должны ребенку платить, который числиться у отца... лучше-с договором и полюбовно в суд с отцом.
Позаземний розум
• 28 июня 2023
Ответ дляПодтяжка
в договорі аліменти не вказані, просто вказано що батьки приймають участь у вихованні, святах і тп.
Аліменти ніхто нікому не платить. Це була умова для розлучення, що я вкажу що 1 дитина з ним проживатиме, хоча насправді обоє зі мною будуть. Він зазаделегіть це продумав схоже, а я тоді не обізнана була, аби скоріше розлучитися
Подтяжка• 28 июня 2023
Ответ дляПозаземний розум
А кто кого содержит и материально помогает? Т.е.участие родителей-это праздники...интерестно. он просто прикрылся ребенком. Я думаю Вам надо адвокат. Потом справка службы детей, свидетели, справка школа/садик и т.д.
Девальвация• 28 июня 2023
Ответ дляПозитивна
Так вони і так з вами живуть. Що вам дасть це рішення суду?
вона зможе прописати дітей в себе і за кордон без згоди батька зможе їздити
Как_б_не_так• 28 июня 2023
Ответ дляДевальвация
Сейчас и так можно без согласия отца ездить
Куратор дебошей• 28 июня 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Автор, просто подавайте на алименты
По договору одна дитина проживає з батьком, тому автор тоді теж зобов´язана платити аліменти. В мене так сестра розлучалася, поділлили типу дітей, щоб аліменти не платити. Автору потрібно для початку скасувати договір, що одна дитина проживає з батьком, а потім вже на аліменти подавати.
Куратор дебошей• 28 июня 2023
Автор, потрібно писати позовну заяву про визначення місця проживання дітей. Потім суд залучить органи опіки, вони прийдуть до вас додому, складуть акт умов проживання. А потім буде суд. Процес довготривалий і марудний реально. Якщо ще й чоловік буде палки в колеса ставити, то краще залучайте ще й юриста.
Я-ваш шанс• 28 июня 2023
Ответ дляПозаземний розум
От хитрий поц, це аби лише аліменти не платити.
По суті питання не підкажу, але побажаю успіхів!
Гарнюнька• 28 июня 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Ну так это ж не навеска, на будущее нужно думать