Туся муся• 28 июня 2023
Укр пошта. Статус в точці видачі а її немає
Чекаю посилку з Китаю. По треку вона в точці видачі, по факту кажуть немає. Що робити?
На гарячій лінії підтвердили, що у відділі підписали накладну, що отримали. Піду сьогодні ще. Але які мої дії, якщо знов скажуть немає?
Туся муся
• 28 июня 2023
Ответ дляБезникаяЯ
З Укрпошти була смс, що посилка в точці видачі?
ні, смс не було
Туся муся
• 28 июня 2023
Ответ дляНе_в_вашем_вкусе
може попала на інше відділеня
у мене так було з посилкою по Україні
на гарячій лінії підтвердили моє відділення
БезникаяЯ• 28 июня 2023
Ответ дляТуся муся
ні, смс не було
Тоді рано ви пішли, в мене таке було, трек може світити що посилка є, але насправді вона не прибула ще у відділення. Чекайте смс з відділення пошти, тоді йдіть.
Туся муся
• 28 июня 2023
Ответ дляБезникаяЯ
А як тоді відділення підписало накладну про отримання? Мені через раз смс приходять
БезникаяЯ• 28 июня 2023
Ответ дляТуся муся
Я не знаю про яку ви накладну
Гуру троллинга• 28 июня 2023
В мене недавно таке було. місяць посилка каталася по Україні. Робили переадресацію, але не я, а УП.
Туся муся
• 28 июня 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Я не знаю про яку ви накладну
Таку відповідь отримала на гарячій лінії
Накладна надходження підтверджена у відділенні
Наверняка• 28 июня 2023
Ответ дляТуся муся
После того, как отделение подписало накладную, оно ещё сортирует посылки, раскладывает их по соответствующим местам хранения. Возможно, сканирует для рассылки смс. Это все время.
Туся муся
• 28 июня 2023
Ответ дляНаверняка
Зрозуміла, дякую.
2 дні вже з моменту прибуття
Карамелька• 28 июня 2023
Ответ дляТуся муся
Они могли не разобрать мешок
Роздратована шкіра• 28 июня 2023
Вам её по трек номеру искали или по номеру телефона на отделении ?
Туся муся
• 28 июня 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
По номеру не знайшли, по треку сказали ще нема.
julia-678c• 28 июня 2023
Если на сайте уп статус Відправлення у точці видачі доставки то они её уже там просканировали. Пусть ищут.