Кудесница_с_пургеном• 28 июня 2023
Как научиться экономить?
Постоянно покупаю что-то ненужное. Выбрасывается еда регулярно у нас( прошу тапком не бросать, знаю что это очень плохо и хочу исправиться. У кого такое было, как исправлялись?
Полтавська галушка• 28 июня 2023
Ответ дляМалявка ще та
Просто плануйте бюджет. Порахуйте щомісячні витрати на їжу та відніміть 20%. Цю суму залиште на покупки, йдете в магазин - берете з собою гроші. Ніяких карток (це дуже розслаблює). Ставте за мету витратити за день не більше ХХ грн. I плануйте меню згідно цієї суми. Ходіть до магазину рідше, наприклад раз на 3 дні. Не перевищуйте визначену суму. Не ходіть до магазину голодні. Пишість списки. Беріть з собою еко-торбу, щоб не витрачатись на пакети. Відмовтесь від харчового сміття. Звикніть пити морси та кампоти замість солодкої води.
Всі поради по ділу. Прям по поличкам все розклали!
Полтавська галушка• 28 июня 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Как раз находится, свинина уже не всем доступна
Да и овощи, ягоды сейчас тоже становятся не очень доступными.
Сегодня я не я• 28 июня 2023
Ответ дляБабайко
За чертой бедности - менее 5долларов на человека в сутки, это около 200грн
Це на трьох 18000 грн в місяць:(
Жах!
Не виправдовуюсь• 29 июня 2023
Ответ дляБабайко
Та тут одни миллионеры, я в курсе
а ви хочете сказати що тут самі злидарі?
Не виправдовуюсь• 29 июня 2023
Ответ дляМалявка ще та
а краще - просто воду замість газованої води чи комптоів.
Не виправдовуюсь• 29 июня 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Можливо ви їх просто не помічаєте?
А яким чином їх треба помічати? Вони існують десь в окремих вимірах?
Не виправдовуюсь• 29 июня 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
А сколько людей ездят на метро, скупаются только в атб?
По регионам тоже думаете по ресторанам ходят 😂
то в регіонах і ресторанів нема? і інших магазинів корім атб не існує?
Пустощі-веселощі• 29 июня 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
К чему это вообще… пишите пожалуйста со смысловой нагрузкой