Донька подруги• 28 июня 2023
у кого в середній школі парні уроки
у кого парні уроки в середній школі, наприклад, 5 клас? щодо плюсів парних уроків зрозуміло (готуватися до 3 предметів на день, а не до шести і т.д.). чи є мінуси?
интайм_не_предлагать• 28 июня 2023
Модульная система?
Нудновато, а так вообще минусов не заметила
Банка з медом• 28 июня 2023
зависит от расписания
у сына было 2 математики, два англ, физика, химия и биология.
это был самый тяжелый день
Електрохарчування• 28 июня 2023
Ответ дляСвята
Я так училась. Сейчас мне сказали что это запрещено
Чому? У сина так. Зручно.
Електрохарчування• 28 июня 2023
Ответ дляБанка з медом
зависит от расписания
это был самый тяжелый день
Це ж не парами.
У сина повністю пари.
Півпара тільки фізра разом з основами здоров´я в один день.
У сина повністю пари.
Варена цибуля• 28 июня 2023
Мы сейчас в Германии. Сын учится в 6 классе, дочь - учитель. Оба считают, что уроки блоками имеют только достоинства.
Культ Інтелекту• 29 июня 2023
Один з мінусів, якщо предмет раз на тиждень, то діти все забувають за такий довгий проміжок часу і немає регулярного повторення матеріалу