Хочу есть 3 раза в день. Строго. Но постоянно тянется рука перекусить((( что делать? Как побороть этот ужас? На гв ... вес стоит... 169см/74-75 кг. Ребёнку 5 месяц пошёл. Начинается депрессия ((
Anna Sl UA• 29 июня 2023
Больше отдыха, при первой возможности. Ваша психика устала.
Могу помочь вам, если вы желаете этого.
Я Анна психотерапевт, помогу принять новую жизнь и не ’Переживать негативные эмоции’ такие как: раздражение, обесценивание и т.д.
Могу помочь вам, если вы желаете этого.
Natal_ka91• 29 июня 2023
Зробити правильні перекуси, більше гуляти. Я думаю, їжею заміняєте щось. В мене, наприклад, таке було, що їжею я заміняла хвилювання нестачі грошей, нестачі спілкування, коли дитина була маленька. Тепер звісно я розумію, що так не можна було робити, треба було складати більш правильне меню і виходити ’в люди’. До речі, фізична активність, будь-то тренування, плавання, танці, дуже допомагає відганяти негативні емоції, це саме те що я також пропустила в той момент.
Hanna-Hanna• 29 июня 2023
Я би пішла шляхом підрахунку калорій для початку. Визначіть свою норму з врахуванням гв і впишіть туди ці перекуси. Можливо, ви себе спочатку стримуєте, а потім ввечері вже дико голодна і перебираєте норму через це чи їсте швидкі вуглеводи та цукор, бо до них тягнеться з голодухи рука.