‼️В Україні можуть звузити коло військовозобов´язаних осіб, які мають праву на відстрочку від мобілізації.
Йдеться про тих, хто має родичів з інвалідністю.
Відповідний законопроєкт № 9342 був схвалений 28 червня.
У документі змінюється норма, що відстрочку від мобілізації отримують військовозобов´язані, які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю та/або одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи.
Нова правка визначає, що відстрочку можна буде оформити лише в тому випадку, якщо в родині військовозобов´язаного не має інших працездатних людей, хто може доглядати за особою з інвалідністю.
Наталья-249d• 29 июня 2023
Ой ну люди ж заканчиваються.Будут гребсти всех скоро кто не успел выехать.Кому то же надо воевать .Люди не роботы.
lisenok_8282• 29 июня 2023
мені цікаво шо вони ще придумають, коли чоловіки в Україні просто почнуть закінчуватися
Ответ дляPolz
Якщо теща має 3 зятів, то три зяті і чоловік мають відстрочку. І пофіг, що та теща може жити в Німеччині десять років. А люди після поранення звільнитись не можуть. Логіки 0
Там написано не просто инвалиды 1 и 2 гр., а ’доглядати за особою з інвалідністю’. Сейчас еще могут принять постанову о том, что надо за такими людьми надо оформлять догляд, кроме всего прочего.
Наталья-249d• 29 июня 2023
Ответ дляoksi...
ні, цікаво як люди будуть доводити, що більше немає кому доглянути. А це буде ой як не просто
Ну почему?Если он один сын ,а отец или мать или брат остались одни то тут все просто.
Marina444448• 29 июня 2023
А если мать пенсионерка, а отец инвалид, и у них один сын, мне интересно будет считаться что есть кому ухаживать...
Ответ дляPolz
Неоднозначна правка. Сенс тоді в офіційному чоловіку, якщо дружина з інвалідністю, а догляд потрібно виконувати її батькам наприклад. Інститут шлюбу на нуль помножать або інший приклад потрібно догляд комусь з батьків, а є ще брат/сестра і вони плювали на все, і ще за кордоном, говорять що не приїдуть, тощо. Чоловіка заберуть, а людину з інвалідністю куди? В наші будинки пристарілих? Маячня якась.
Ответ дляNasta9019
Назначат доглядальныка из территориального центра. Сейчас под это идет громадное количество денег.
herba fresca• 29 июня 2023
Ответ дляНаталья-249d
Еще бы отменили отсрочку студентам и многодетным.
А лучше всем.
Или все или никто.
А лучше всем.
Или все или никто.