Если раньше всех кто это говорил я считала дурачками-параноиками, то сейчас все стало ясно. С большим сожалением должна сообщить, что убить настоящего путина будет нереально. Двойников столько, что глаза разбегаются.
Ответ дляInnusy
тільки хотіла про це написати,(там ще відео)що я дуже дивувалась що люди не вірили що у нього двійники.Це ж було завжди очевидно.А зараз вони їх пустили у всі тяжкі.Може тому що справжнього вже і немає🤷♂️і Прігожин про це знав
Так этот совсем другой путька
Только слепой не увидит разницы
Parasolechcka• 29 июня 2023
Ответ дляПротея
Так этот совсем другой путька
Только слепой не увидит разницы
так їх там декілька і цей дійсно невдалий варіант... скадає враження недуже вдалих пластичних операцій з неприроднім виразом обличчя, як наслідок.
Annetka_100• 29 июня 2023
Слухайте, ну а голос? Я розумію десь на відстані в машині покатати. Але ж при спілкуванні зблизька людям має бути все очевидно.
Parasolechcka• 29 июня 2023
Цей випадок дуже зрозмілий, а ось цікаво, коли по росту різні ходять, чи з вухами різними..
Справжнього, який прийшов до влади у 2000, давно вже немає в живих. Тому і зібрали кучу різних двійників для різних потреб.
Рашкою править коаліція. З урахуванням менталітету рашистів, всіх від мала до велика, їх потреби в існуванні царя, якому треба служити - існування ’путіна’ необхідний фактор. Але править і вирішує судьбу рашки коаліція. Скоро буде розвязка
Ольга-f5e3• 29 июня 2023
Ответ дляДресса
Так может же тогда это продолжаться десятилетиями
Ответ дляДресса
какая развязка? че б им дальше не править
Wendy Rhoades• 29 июня 2023
пропагандоны 10 дней в изоляции на карантине сидели, и это ж даже не скрывают)
А тут такой смелый в толпе)
Happiness13-Ukraine• 29 июня 2023
Ответ дляAnnetka_100
Ви думаєте, що ті недоразвіті, ота маса, шо на фото дійсно знає, який він має голос? Мене більш здивувало, що кацапня що вагнеру аплодувала, що хуйлу, вони взагалі нічого не фільтрують. Дєбіли кончені.
Happiness13-Ukraine• 29 июня 2023
Ответ дляWendy Rhoades
А тут такой смелый в толпе)
Так, але навкруг 140 млн недорозвинених.
Happiness13-Ukraine• 29 июня 2023
Ответ дляosna
А мне похож
Звісно, що має бути схожий, але це не пуйло.