ЕваАдамівнаРайська• 29 июня 2023

Новини, щодо відстрочки військовозобов’язаних.

‼️В Україні можуть звузити коло військовозобов´язаних осіб, які мають праву на відстрочку від мобілізації.

Йдеться про тих, хто має родичів з інвалідністю.

Відповідний законопроєкт № 9342 був схвалений 28 червня.

У документі змінюється норма, що відстрочку від мобілізації отримують військовозобов´язані, які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю та/або одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи.

Нова правка визначає, що відстрочку можна буде оформити лише в тому випадку, якщо в родині військовозобов´язаного не має інших працездатних людей, хто може доглядати за особою з інвалідністю.
avicber• 29 июня 2023
Ответ дляНаталья-249d
Лучше бы что б всех желающих уехать из страны выпустили.Я про мужиков.Мне кажется наши мужское поколение за зря сейчас гибнет.
А что значит зря? Нужно просто ’перестать стрелять?’

Дами• 29 июня 2023
Ответ дляbrenda2305
У випадку з багатодітними, тут просто математика.
Тих дітей має хтось утримувати. Жінка сама не утримає трьох малолітніх дітей, тому і є такий пункт.

Багатодітні не мобілізуються навіть в рфії. Станемо «демократичнішими» за рф?

Мій чоловік не має відстрочки по багатодітності якщо що. Але народ, ну ви думайте трохи
А двоих норм таки женщине тянуть, если одному из них мес10 ? Работать не может, родителей нет. Я этой логики разграничения 2-3 ребёнка не понимаю совсем
BLUE_SKY• 29 июня 2023
Ответ дляShellyBelly
Якщо це не трійнята,тоді у мене питання до матері- чому жінка народжує бездумно дітей і не розраховує на власні сили? Завтра її чоловіка зіб´є ,не дай бог,машина,що далі?
Я завжди думала,що розумна жінка народжує стільки дітей скільки сама може підняти,ні? Знову повторюсь,трійнята не рахуються,але таких сімей не так багато.
дітей народжують як правило у шлюбі і у них двоє батьків які однаково за них відповідають
що це за дикість про народити стільки скільки сама прогодує? сама жінка не виростить нормально ні одну дитину, існує поняття повноцінної сім´ї
і щоб народить, точно потрібен чоловік для цього
то ж і відповідальність - порівну
brenda2305• 29 июня 2023
Ответ дляДами
про діток до 3 років я писала вище
Звичайно, ні. Татки малюків до 3 мають також мати відстрочку. Всі. І до 2022 вони її мали. В АТО не мобілізувати. Але наша влада вирішила прибрати цей пункт
BLUE_SKY• 29 июня 2023
Ответ дляShellyBelly
Я не з совку,я навпаки сучасна адекватна людина. До чого тут це? Чим чоловік який окрім того як прилаштувати своє хазяйство,гірший від того, який думає тим що між вухами,а не тим що між ногами?
Хоча навіщо я взагалі це пишу, справедливості нуль просто
боже яка мєрзость
оце ви зараз принизили всіх багатодітних бо вони думають ’хазяйством’?
ви думайте що пишете
Наталья-249d• 29 июня 2023
Ответ дляavicber
Да нет.Но нас в любом случае меньше чем их.И кто рашке запретит ракетами по нам кидаться если и отвоюем территорию всю(что не факт).?Тут тупик
ShellyBelly• 29 июня 2023
Ответ дляBLUE_SKY
то ж і відповідальність - порівну
Це не дикість,це реалії цього життя. І що значить:’сама жінка не виростить ні одну дитину’? Якщо Ви безпомічна,то це не значить,що інші такі самі. Не думали про це? Дайте відповідь на одне єдине питання:’чим відповідальність за двох дітей відрізняється від відповідальності на трьох дітей? Чому батькові двох дітей може померти,а батько трьох не може?’

ShellyBelly• 29 июня 2023
Ответ дляBLUE_SKY
боже яка мєрзость
ви думайте що пишете
Та мені чхати взагалі на анонімів. ’Мєрзость’-це коли дітей по кількості міряють.
alyona_niki• 29 июня 2023
Ответ дляherba fresca
Мне непонятно почему артисты, спортсмены, всякие там блогеры и волонтёры не подлежат мобилизации.
Потому что бабло есть
brenda2305• 29 июня 2023
Ответ дляShellyBelly
Удалено администрацией...
-Ань-• 29 июня 2023
Ответ длячир
https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/CardByRn?re...*13kaf35*_ga*MTEzNzk1NjAwNC4xNjg2NTQ0OTU4*_ga_G9VY19PRSD*MTY4Nzk0OTAzNS42LjAuMTY4Nzk0OTAzNS42MC4wLjA.

Дати та стан проходження: Готується на підпис
28.06.2023 Передано на підпис Голові Верховної Ради України
28.06.2023 Одержано після візування
28.06.2023 Передано для візування в головний комітет
28.06.2023 Одержано для оформлення
28.06.2023 Закон прийнято
Прийнято в День Конституції - 28 червня.
Українцям давно пора прочитати і вивчити Конституцію:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
І користуватись Конституцією в своєму житті! Не виконувати антиконституційні закони (яких багато наприймали за останні роки).
Polz• 29 июня 2023
Ответ дляSolgAvA
цікаво, народ ще довго буде оце все терпіти? масочки, касочки?
Пропонуєте під час війни нікому не служити?
snp-85• 29 июня 2023
Ответ дляlisenok_8282
мені цікаво шо вони ще придумають, коли чоловіки в Україні просто почнуть закінчуватися
Ну що? Здамося рашці, та й все. Будемо вчити гімн сросії
Yuliya-af7f• 29 июня 2023
Ответ дляPolz
Якщо теща має 3 зятів, то три зяті і чоловік мають відстрочку. І пофіг, що та теща може жити в Німеччині десять років. А люди після поранення звільнитись не можуть. Логіки 0
Тобто, якщо хтось поранений, то тепер всі повинні бути пораненими?
Spicy -02f0• 29 июня 2023
Ответ дляbrenda2305
Удалено администрацией...
Если так смотреть, то многодетные просто не вернуться в Украину и будут это не будущее Украины, а условной Германии
Мис Кам• 29 июня 2023
Ответ дляКиев_Елена
Да, по бумажкам может быть 2 детей, но по факту один ребенок может жить отдельно и не интересоваться жизнью родителя
Да, кстати , вот пример соседский - семья : муж, жена , сын и дочь . Жена - инвалид (сахарный диабет) , муж -62 года, ещё работает , дочь -35 лет , уже со своими 2-мя детьми и зятем и взрослый сын -32 года - все прописаны в одной квартире . Сын работает , дома практически не бывает , на него оформлен уход за матерью - живёт и не парится , а отец и сестра разве не могут ?
brenda2305• 29 июня 2023
Ответ дляSpicy -02f0
так не только многодетные. Это вообще глобальная проблема будет, как вернуть украинских детей потом домой. И это огромная задача для государства. Потому что если дети не вернутся, у нас тут будут Ашоты и Пашоты через 10 лет.
Не забываем, что выехало много с мамами. И чем дольше война, тем больше шансов, что мама там начнет новую жизнь и уже не вернется

Многие многодетные не выезжают. Мне иногда кажется, что наша страна вообще не думает дальше чем завтра. И как они будут всех возвращать
super_mama• 29 июня 2023
Ответ дляbrenda2305

Абсолютно не думает, горизон планирования максимум пару месяцев.
Я тоже все время об это думаю, что не вернуться дети и женщины детородного возраста и это катастрофа для Украины. Чем больше проходит времени, тем больше люди адаптируются и шансы на возврта все меньше.
чир• 29 июня 2023
Ответ дляМис Кам
Ну так только вчера проголосовали, а у этого сына догляд старый, да и закон пока не вступил в силу.

snp-85• 29 июня 2023
Ответ дляSolgAvA
Ой, не кажіть. Ніяк не можуть припинити воювати, то світлом нас кошмарили, а тепер оце придумали, від кровожерливих росіян захищатись, капець. Ракети рузькі збивають, нема щоб вони летіли точно в ціль.. ай-ай-ай
snp-85• 29 июня 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Це називається, аби ляпнуть🤦‍♀️
Teonaa• 29 июня 2023
Ответ дляRey_555
Яких дітей? Дорослі дядьки собі поступили масово в ВНЗ і тепер насолоджуються цим життям по-максимуму, приходячи лиш за сесії гроші віддати. Нехай зроблять обмеження просто по віку, наприклад до 23 чи 25 років. До цього часу вже всі встигають навіть магістратуру закінчити. А коли хтось в 30-50 поступає - ну то це вже ясно просто, щоб відкосити. То не моє діло і я проти такої масової примусової мобілізації, як зараз. Але чого одні насолоджуються життям по повній, їздять по Буковелях і розказують, як вони легко відмазались, бо поступили. А інших або запихають в бусики і потім везуть на фронт. Або єдине, що лишається то 90% часу вдома сидіти, щоб не опинитись в тому варіанті, що реченням раніше.
Я в 29 закінчила магістратуру
lisenok_8282• 29 июня 2023
Ответ дляsnp-85
а от скажіть, тільки чесно, шо б ви обрали: щоб були живі ви, ваш чоловік, діти, батьки, але співали гімн росії або гондурасу (неважливо) чи шоб всіх вбило (кого на війні, кого ракетою, кого радіацією) зато вільні і незалежні. мені здається вибір очевидний для всіх, але мало хто наважиться вголос його озвучити...
Polz• 29 июня 2023
Ответ дляlisenok_8282
Головне аву патріотичну наліпити. Їдьте собі в сосію, будете здорові і ви, і ваш чоловік
lisenok_8282• 29 июня 2023
Ответ дляPolz
кожен прочитав тільки те, шо хотів прочитати. а насправді ви і без патріотичної ави будете сина свого груддю закривати, але на війну не віддасте
Polz• 29 июня 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Тобто давати відстрочку 10 синам-зятям на одну тещу це норм? Хай дураки воюють чи як?
Polz• 29 июня 2023
Ответ дляlisenok_8282
В мене чоловік на війні, а сина нема
lisenok_8282• 29 июня 2023
Ответ дляPolz
В мене чоловік на війні, а сина нема
ну то як буде син, тоді поговорим
lisenok_8282• 29 июня 2023
Ответ дляPolz
В мене чоловік на війні, а сина нема
а ще краще, попитайте в чоловіка, він по любому бачив розірваних побратимів. чи хотів би він на їх місці побачити свого сина, зато нескореного? от чесно тільки. без емоцій.
Polz• 29 июня 2023
Ответ дляlisenok_8282
Ясна річ, що ніхто не хоче нікого бачити розірваним, навіть сусіда. Не спекулюйте такими темами