‼️В Україні можуть звузити коло військовозобов´язаних осіб, які мають праву на відстрочку від мобілізації.
Йдеться про тих, хто має родичів з інвалідністю.
Відповідний законопроєкт № 9342 був схвалений 28 червня.
У документі змінюється норма, що відстрочку від мобілізації отримують військовозобов´язані, які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю та/або одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи.
Нова правка визначає, що відстрочку можна буде оформити лише в тому випадку, якщо в родині військовозобов´язаного не має інших працездатних людей, хто може доглядати за особою з інвалідністю.
Ответ дляbrenda2305
От до речі це тоже брєд
Я була впевнена, що вони приймуть відстрочки для тих, у кого діти до трьох років. Без залежності від кількості
Як було при АТО
Але зелені просто кончені. Забирати чоловіків у вагітних та у тих, у кого малюки, це маразм вдовий
Як було при АТО
ну чому маразм? маразм був,коли в було голосування -73%!!!, а зараз пішли ягідки тих квіточок...
brenda2305• 29 июня 2023
Ответ длячир
Это называется ’а после нас хоть потоп’....
Тогда понятно, почему даже министерство обороны деньги ворует, и на все три цинично пофиг
brenda2305• 29 июня 2023
Ответ дляЕленнн
Так, це факт
Ответ дляbrenda2305
Ви хочете дітей відправити на війну? Серйозно?
Яких дітей? Дорослі дядьки собі поступили масово в ВНЗ і тепер насолоджуються цим життям по-максимуму, приходячи лиш за сесії гроші віддати. Нехай зроблять обмеження просто по віку, наприклад до 23 чи 25 років. До цього часу вже всі встигають навіть магістратуру закінчити. А коли хтось в 30-50 поступає - ну то це вже ясно просто, щоб відкосити. То не моє діло і я проти такої масової примусової мобілізації, як зараз. Але чого одні насолоджуються життям по повній, їздять по Буковелях і розказують, як вони легко відмазались, бо поступили. А інших або запихають в бусики і потім везуть на фронт. Або єдине, що лишається то 90% часу вдома сидіти, щоб не опинитись в тому варіанті, що реченням раніше.
Ответ дляЖули-ули
Де?
Я просто не знаходжу
Будь ласка дайте посилання, бо я щось туплю
Я просто не знаходжу
*13kaf35*_ga*MTEzNzk1NjAwNC4xNjg2NTQ0OTU4*_ga_G9VY19PRSD*MTY4Nzk0OTAzNS42LjAuMTY4Nzk0OTAzNS42MC4wLjA.
Дати та стан проходження: Готується на підпис
28.06.2023 Передано на підпис Голові Верховної Ради України
28.06.2023 Одержано після візування
28.06.2023 Передано для візування в головний комітет
28.06.2023 Одержано для оформлення
28.06.2023 Закон прийнято
28.06.2023 Одержано після візування
28.06.2023 Одержано для оформлення
28.06.2023 Закон прийнято
Ответ дляЖули-ули
Ні не ухвален та навіть не находжу у переліку на розгляд
Його ще немає
Знову кидають гуску та прощупує суспільство
Його ще немає
28.06.2023 Одержано після візування
28.06.2023 Одержано для оформлення
28.06.2023 Закон прийнято
28.06.2023 Надано порівняльну таблицю (друге читання)
- порівняльна таблиця 2 чит, сторінка 83
Ответ дляoksi...
ні, цікаво як люди будуть доводити, що більше немає кому доглянути. А це буде ой як не просто
Ну, якщо це дружина, а діти неповнолітні, то чоловік буде мати відстрочку. А якщо як вище писали, теща з трьома дієздатними синами та ще трьома зятьями, то вже всі шестеро відстрочку мати не будуть, що взагалі - то логічно
brenda2305• 29 июня 2023
Ответ дляЕленнн
а як їх буде вистачати, коли поля розміновують у спосіб, показаний Бутусовим?
Отож.
Отож
І саме цікаве, що люди нападають на Бутусова, не ідіотів командирів. Це відео попросили викласти самі солдати, до речі
Це і є наше суспільство. Як тут, жінки шеймлять багатодітних жінок та інших. А треба повернути свою енергію в інше русло. Добиватись прийняття закону, де відстрочку можуть мати батьки діток до трьох, або двох діток до 14. Але ж ні, наш народ загризе один одного
Ответ длячир
28.06.2023 Одержано після візування
28.06.2023 Одержано для оформлення
28.06.2023 Закон прийнято
28.06.2023 Одержано після візування
28.06.2023 Одержано для оформлення
28.06.2023 Закон прийнято
Так як
Він не підписаний
Як це прийнятий
Консультуюсь з юристом, його відповідь така:
«Це не ввійшло в прийнятий законопроєкт, а даний додаток знаходиться в розділі ’Документи, пов´язані з роботою»»
Не знаю, дуже дивно прям дуже
Скоро стане ясніше
Але все один погано
Він не підписаний
Як це прийнятий
Не знаю, дуже дивно прям дуже
Скоро стане ясніше
Але все один погано
brenda2305• 29 июня 2023
Ответ дляMakkirta
Зараз з дружиною можна виїхати, не зважаючи на дітей. І з батьками дружини теж. Після вступу в дію цього закону не можна буде. І я не знаю, як будуть визначати/контролювати братів і сестер.
Подивимось
Думаю, це ще одна ланка корупції буде
Ответ дляЖули-ули
Так як
Він не підписаний
Як це прийнятий
Не знаю, дуже дивно прям дуже
Скоро стане ясніше
Але все один погано
Він не підписаний
Як це прийнятий
Не знаю, дуже дивно прям дуже
Скоро стане ясніше
Але все один погано
Такая процедура. Сначала рада принимает, потом документ идет на подпись к голове ВР и президенту. Зеля может наложить вето. Т.н. закон ПОКА не действует.
Ответ дляЖули-ули
Так як
Він не підписаний
Як це прийнятий
Не знаю, дуже дивно прям дуже
Скоро стане ясніше
Але все один погано
Він не підписаний
Як це прийнятий
Не знаю, дуже дивно прям дуже
Скоро стане ясніше
Але все один погано
тут ось цього пункту і справді нема, мене оце ’редакційно’ збиває, не розумію
бо правка не відхилена все ж таки