Срочнокпсихологу• 29 июня 2023
Потрошки всі лазейки прикривають
Скоро багатодітні будуть ті у кого 5 дітей
Ответ дляSpicy -02f0
Минск Порошенко подписал.
Так, я знаю що на марафоні постійно говорять що Мінськ є причиною війни.. і майбуть саме через Мінськ 25.02 війська росії були під Києвом, захопили, завдяки зраді, Херсонську обл, част Запоріжської, оточили Маріуполь, підірвалм ГЕС. Саме мінськ став причиною зо окупували дві АЕС, а не бездіяльність влади і нехтування загрозою
Ответ дляJave
Я коли дивилась на фото дідуся біля дівчинки, яка загинула під час ракетної атаки і фото кучми на Лазурному березі в оточенні охоронців у мене було одне питання хто винуватий в смерті дитини? путін який дав наказ обстрілювати нас ракетами, крачук який відмовився від ядерної зброї, кучма який є батьком тієї корумпованної політичної системи, яка є у нас в країні, юлька, яка за газ передала ракети, бомбардувальники росії, а зараз вона та сімя в ОАЕ чи боневтік, який в силу своїх невисоких розумових здібностей не розумів куди лізе
Вы перекладываете вину насильника на девочку с короткой юбкой. Забыли еще чиновников в ЕС, которые получали официальные откаты от Газпрома. У всех наших президентов были свои про.бы, которые и ослабили нашу страну, но перекладывать вину агрессора не стоит
Ответ дляtetnes
Надивились на ютубі каналів по психоаналізу?? ))
ёжовые рукавицы• 29 июня 2023
Ответ дляЕлена1265
Тоже можно, но детям. Внуку и чужому оформить очень проблемно
Дякую за відповідь
Spicy -02f0• 29 июня 2023
Ответ дляJave
При чем тут марафон? По факту это была заморозка конфликта на много лет и дало время на подготовку рос к вторжению
Ответ дляbrenda2305
у нас и сейчас нет 30 млн)
Не, ну а че. Тут рассказывают, что всех надо на фронт и все дела. Мужик, вне зависимости ни от чего - служи. Твой долг.
Так давайте и женщины, которые не рожали, будут служуть. Она ж не выполнила свой долг. А еще можно пойти дальше: для популяции надо трое детей у каждой. Меньше трех - на фронт.
Ну это ж маразм)
А где этот долг у женщины прописан? В художественной книге жанра фантастики такого долга не прописано
ёжовые рукавицы• 29 июня 2023
Ответ дляPiracanta
Не кожна людина з інвалідністю потребує опікуна.
Мене цікаве опіка над людиною ,яка у поважному віці 80-90 років.
Ответ дляJave
з мінськими угодами можна було за носа хуйло поводити, но нє, требя було Зе в ОМАН злітати, розмінути все, а потім очима кліпати, мов. не в курсі чого так сталося
Екатерина27• 29 июня 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
Скажіть ,хто в курсі, опікуном можна стати тільки над родичем з інвалідністю чи по роках, наприклад підопічному 80-90 років ?
От 80 лет модно и без инвалидности
Ответ дляIvanka Tramp
Эти люди не дурные, их государство обвело вокруг пальца.
Одни а окопах гибнут, становятся инвалидами с выплатами по 650 грн/ месяц, а другие бюджет в открытую пилят на барабаны и приватизируют государственное имущество и земли за копейки.
Кто хочет умирать за интересы десяти кланов ?
..ну спочатку ці люди галопом побігли і радісно проголосували за цю владу. Тим самим дали можливість розпоряджатися їхніми життями,та опікуватися долею країни . Про війну попереджувади, всі знали, але ж в казочки віриться краще та веселіше? От тепер і живемо, як у казці- чим дальші,тим страшніше. ( і, здається, швидкість ми лише набираєм.((.)
Mira29-c3c3• 29 июня 2023
Ответ дляSaha_ovs
А не народ выбрал? Я помню, что всех отговаривала за него голосовать. И помню, что запад Украины за яныка массово голосовал
Зайшла в Гугл перевірити р-ти голосування.Там і близько такого немає.Де ви побачили ’масовість’на ЗУ?
Ответ дляJave
Це й мусила б робити влада, боротися з розкраданням державних коштів і всіма методами помилювати нашу армію та вкладати кошти в зброю.. не розумію питання, чи ви пропонуєте нам всім закрити очі що в тей час як чоловіки звичайні воюють, слуги та влада розкрадають держ кошти та їздять за кордон
а нікого не цікавить,чому Зеленський у своєму відосику не пропонує наказати винних в оцих схемах? типу він же ж може,і так раніше і робив- ’Вийди отсюда,негідник!!!’
Ась?
Ivanka Tramp• 29 июня 2023
Ответ дляtetnes
Подскажите пожалуйста доходную и расходную часть бюджета ПФУ за 2021-2022 год. Из каких налогов формируется? Какой профицит?
Если в пфу приходит мало отчислений с налогов, то нужно просто выделить деньги с других областей бюджета. Например сократить до минимума расходы на ВР, кабмин. А так же перестать за миллиарды гривен ремонтировать столовую в спортивном комплексе в Конча-Заспе.