Срочнокпсихологу• 29 июня 2023

Потрошки всі лазейки прикривають

Скоро багатодітні будуть ті у кого 5 дітей
Saha_ovs• 29 июня 2023
Ответ дляJave
Я коли дивилась на фото дідуся біля дівчинки, яка загинула під час ракетної атаки і фото кучми на Лазурному березі в оточенні охоронців у мене було одне питання хто винуватий в смерті дитини? путін який дав наказ обстрілювати нас ракетами, крачук який відмовився від ядерної зброї, кучма який є батьком тієї корумпованної політичної системи, яка є у нас в країні, юлька, яка за газ передала ракети, бомбардувальники росії, а зараз вона та сімя в ОАЕ чи боневтік, який в силу своїх невисоких розумових здібностей не розумів куди лізе
і тільки петя молодець

Spicy -02f0• 29 июня 2023
Ответ дляbrenda2305
демобілізації не буде до кінця війни. Це ж зрозуміло.

Щодо ротацій - їх не виводять? в мене брат служить, був під Бахмотом. Їх виводать на ротацію. Але ж ротація - це не додому.
З відпустками жопа. Насправді комбати говорять, що можна організувати відпустки і раз в 3 місяці на 10 днів. Був навіть ефір у Романенко, там військові обговорювали, що це реально.

Аце це треба змінювати систему та міняти відношення до солдат. Бо на разі вони там раби без прав.
Проблема в том, что у нас уже давно все рабы без прав. Не только солдаты сейчас.
olgabaluta• 29 июня 2023
Ответ дляОлимпиада80
Бред, отвратительно. Только пенсия и т.д. нужна не только вам. А ещё армия, полиция, госорганы и.д.
Я писала лично о себе. Мне не нужна пенсия, и плевать я хотела на многодетных, с какого перепугу им льготы - вообще не понимаю.
Strelka_007• 29 июня 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Та будьте за что хотите, ко мне это относиться не будет.
Ну, по такой логике вы могли бы заменить мужа на фронте, его демобилизовали - вас мобилизовали. Так бы хотели?
Чесно, так, хотіла би. Мене вже за***ло тягти все на собі як коняка. Працювати, донатити, ремонтувати машину, старий хрущ, лікувати хвору дитину, бігати у сховище. Окрім жартів, я би в окоп краще.
Авокада• 29 июня 2023
Ответ дляtetnes
загрянотряди це кадирівці у рашистів.
загрянотряди )))

ще смішніше...
може заградотряди?
Jave• 29 июня 2023
Ответ дляSaha_ovs
і тільки петя молодець
Любите ви петю) а про ще Ющенка чого забули)) його також немає в цьому списку
Karin-S• 29 июня 2023
Ответ дляПавела
Це настільки глухий кут, що у мене відчай просто. Якщо брати конкретно мою ситуацію. У мене тато лежачий інвалід. Мама і свекри пенсіонери. Всі з мінімальною пенсією, окрім мого тата. Фінансове становище свекрів на пряму залежить від роботи мого чоловіка. Не буде він працювати - вони живуть на одну пенсію. Моїм поки фін. не допомагаємо, але живемо разом, тому побут спільний(прод/ком). У нас двоє малих дітей. І от тепер, якщо мого чоловіка мобілізують, то на мені у разі найстрашнішого двоє малолітніх дітей і четверо пенсіонерів. Або ще чоловік інвалід. І з/п у нашому захолусті 10тис. Ми з голоду певно не помремо, це просто злидні. Що я дам своїм дітям?
Я свою ситуацію не ставлю вище інших, бо таких як я і навіть в гірших ситуаціях мільйони.
І виходу нема. Ненавиджу всіма своїми клітинами кацапів, бажаю їм кожному всього того, що зараз в Україні.
Але і дописи про справедливіть на мене мало діють, бо я егоїстка в першу чергу хвилююсь про свою сім´ю. І я не сплю, плачу постійно від новин, словами не передати як мені шкода наших солдат. Але який вихід?
Така ж ситуація. В мене батько 1 группа, не ходить. В разі чого я його не винесу і не витягну. Ще й переоформити цю групу потрібно буде. Хто буде його возити/носити. Вже 5 років після інсульту, а пожиттєво не дають бо не досяг пенсійного віку. Обіцяли, що а наступному році можливо, так як буде за 55. Та і його батьки після окупації, все потрібно робити. Дали дошки, шифер, то теж я повинна буду робити? Батькам під 70, після мікроінсульту з 3 групою, добре хоч себе обслуговують.
Теж трохи розгублені, невідомо чого чекати(
brenda2305• 29 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
Я за те, щоб повернули військовий облік для жінок, можете капцями закидати. Рівність так рівність (згорів сарай, гори й хата). Але так, щоб двох батьків в дитини одночасно не забирали.
#яквізраїлі
ну тогда обязательная мобилизация женщин без детей
Spicy -02f0• 29 июня 2023
Ответ дляbrenda2305
какие отчисления идут из ваших налогов? получают по малообеспеченности только
А это не только многодетные семьи
Вообще там есть льготы по коммуналке, проезде, на мероприятиях, на обучение. Это из городского бюджета спонсируют.

Leeloo_aloha• 29 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
Це в умовах великої війни утопія, ви самі це розумієте. Є факт, тисячі мобілізованих цивільних воюють другий рік. В них люблячі родини, діти без батька, хто їхні права захистить? Замінити ніким, бо інші тисячі накупили довідок.
Не можна воювати ’наполовину’. Або економіка переключається на військові рейки і кожен включається максимально, або як у нас. Бруківка на 8 лямів, велодоріжки, барабани. Хай би вони здохли, ті чиновники.
Ви праві, але по факту так і є воюємо наполовину.
По-справедливості: всім закрити кордони і як не служиш - працюєш на військову промисловість, включаючи підлітків та старих. Їжа по карточкам і т.д. Так переміг срср?
Повна мобілізація ресурсів країни. То може вже й і ми перемогли б.

Але зараз не так, у нас повно чоловіків гуляють вільно в Києві, кафе й ресторани, тц битком.

І, зауважте, ваш чоловік знаючи про це все, добровільно пішов до центру комплектації. Отримав повістку і сам пішов. Це був його вибір. Міг би проігнорувати, як ті чоловіки на вулицях Києва.

Якби не було достатньо таких добровольців, то було б по-іншому. Можливо зробили б високооплачувану контракту армію, якщо ціль перемогти. І виробництво дронів би своїх запустили...
Або вже б злили країну, якщо ціль інша.
Saha_ovs• 29 июня 2023
Ответ дляJave
Ющенко на мій погляд само меньше зробив шкоди
Олимпиада80• 29 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Те, кто на фронте, вам тоже по боку? А это бюджет и налоги
Spicy -02f0• 29 июня 2023
Ответ дляbrenda2305
Тогда у нас не 30 млн после войны будет а ещё меньше
brenda2305• 29 июня 2023
Ответ дляSpicy -02f0
а еще переселенцам, детям военных и еще куче всех)) Давайте вообще отменим все льготы. Каждый сам за себя
Авокада• 29 июня 2023
Ответ дляБезникая
через две недели нас могут принять в нато, держите кулачки. пока это все слухи, но скорее всего примут.
щас(зеля сказал уже что не поедет,если...
Оксана-004e• 29 июня 2023
Ответ дляviika65
в феврале, 20го.
И кто был в феврале 20?
Елена1265• 29 июня 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Так вы же там рассказывали про ’многодетные - это будущая пенсия’
Так да, так и есть, будущая пенсия. Просто не украинцам
brenda2305• 29 июня 2023
Ответ дляSpicy -02f0
у нас и сейчас нет 30 млн)

Не, ну а че. Тут рассказывают, что всех надо на фронт и все дела. Мужик, вне зависимости ни от чего - служи. Твой долг.

Так давайте и женщины, которые не рожали, будут служуть. Она ж не выполнила свой долг. А еще можно пойти дальше: для популяции надо трое детей у каждой. Меньше трех - на фронт.

Ну это ж маразм)
Jave• 29 июня 2023
Ответ дляSaha_ovs
Я вважаю що Порошенко і Ющенко найменьше шкоди заподіяли країні..але ж без згоди Юща тимошенко не могла б передати ракети росії

Spicy -02f0• 29 июня 2023
Ответ дляbrenda2305
Вы спросили - я ответила.
Spicy -02f0• 29 июня 2023
Ответ дляbrenda2305
у нас и сейчас нет 30 млн)

Ну это ж маразм)
Выше статью с прогнозом на 2035 год скидывали
Spicy -02f0• 29 июня 2023
Ответ дляJave
Минск Порошенко подписал.
brenda2305• 29 июня 2023
Ответ дляSpicy -02f0
не видела. Но знаю хорошо Эллу Либанову, которая много лет занимается демографией. Она дала прекрасное интервью Романенко.
Там жопа на самом деле будет
mamarama• 29 июня 2023
Наши люди найдут лазейки всегда, при любых обстоятельствах, я в них верю)
Spicy -02f0• 29 июня 2023
Ответ дляbrenda2305
Там жопа на самом деле будет
Я смотрела ее прогнозы. То и без нее понятно
Kira2022• 29 июня 2023
Ответ дляSaha_ovs
а теперь в земле лежит, а вы языком ляпаете
Ляпаете вы
Елена1265• 29 июня 2023
Ответ дляПавела
Так пусть оформляет опекунство. Для опекунов ничего не изменилось. Пообщайтесь с юристом, они вам подскажут варианты
Saha_ovs• 29 июня 2023
Ответ дляKira2022
Ляпаете вы
не стыдно?
Piracanta• 29 июня 2023
Ответ дляFlower Girl23
Приминительно ко второй - нет, не могу, по крайней мере с точки зрения нашей страны. В СССР не было такой коррупции и воровства, сами знаете, люди жили по ’законам военного времени’. Про европейские страны и страны НАТОвского блока, утверждать не буду - не знаю... Но то, что творится у нас сейчас - это ......(((
А голодомор лучше коррупции или хуже?
Олена Oza• 29 июня 2023
Божеее яка вона подорвана ця бездітна ку ку