Дівчата,на держ службу потрібна довідка 100-2/О, я не можу добитись,чи обовʼяково в держ.лікарні брати її,кажуть «краще в держ»,просто я працюю,дуже тяжко брати її в державній,бо це в робочий час,в часній було б легше. Буду дуже вдячна за відповідь.
Дарина-Aha• 29 июня 2023
Я працюю в кадрах держ.служби) Довідку мжно брати не обов´язково у держ.лікарні. Ця довідка потрібна, якщо ви йдете на категорію ’А’ або ’Б’ (керівна посада)