Кнопкотиць• 29 июня 2023
Діти булять дівчинку ,яка поїхала в росією на відпочинок.
Доброго дня!Склалась печальна ситуація .Дівчинка з класу (10 клас ) якимось чином виїхала на відпочинок до старшої сестри в москву.Діти про це дізнались з її інстаграмма в якому вона викладала фото "достопрємєчатєльствами" москви і руськими піснями.Дитині байдуже ,що на це дивляться діти .Факт в тому ,що діти ( думаю що однокласники) ,звісно цим обурені і рахують що це зрада .Щоб про це дізнались інші виклали всі ті фото в тік ток і там переглядів тисячі тисяч .З дівчинкою не хотять бачити нічого спільного ,рахують зрадницею і з першого вересня не бажають вчитись в одному класі.Мама дівчинки сьогодні погрожує матері дитини з цього класу .Каже ,що дитина має право пересуватись по світу вільно і ніхто не має право нічого казати .Каже ,що СБУ займається цією справою і всі діти будуть наказані по статтям булінгу і ще якимись статтями .Йде тиск на батьків і дітей.
Підскажіть ,що робити у випадку тиску на дітей?Я як мати і українка їх розумію..і теж вважаю ,що це зрада...
Мозговая пилочка• 29 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
Мама помічник депутата ....
Тем более не бояться. Пусть идёт в сбу, там её проверят.
olena_shch• 29 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
Тут діло в іншому,мати погрожує дітям і батькам .
Хай хоч всереться))) ну бігає полуумне , хай собі бігає.
Кнопкотиць
• 29 июня 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
СБУ занимается вопросами детских склок в соцсетях?
Серьезно?
Цього я знати не можу ....Але мати дівчинки погрожує і каже що справою зайнялось СБУ.
Не пью, не курю• 29 июня 2023
Ответ дляolena_shch
От хай гуртуються, їм тут місця і життя не буде. Арестовича і єрмака теж забирають. Їх там багато зрадників.
Куда их забирают ?))
olena_shch• 29 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
Ой, сміх і сльози. Ну хай займається, посміятися і жити далі.
Всех в сад• 29 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
За те що діти виставили її приватні відео і ще і факт булінгу підтверджений? То виходить там всі трохи з прибабахом, тому думаю невеликий мордобій вчините між собою і діло замнеться
Кнопкотиць
• 29 июня 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Да все это одно и то же . Семья и отношения . Те кто физически не едет , типа не общаются ? Общаются . Позже поедут . Ну как сейчас наши в Германию или это не зрада уже после 80
лет :)))
То чого ради мій чоловік і інші на війні?
olena_shch• 29 июня 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Куда их забирают ?))
На болота. Які вони так люблять.
Заела_пластинка• 29 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
Да ну, бред какой-то
Зоя Жорівна• 29 июня 2023
Ответ дляНе пью, не курю
А что девочке нужно было .. отравить старшую сестру тогда ОК бы было ??? А че М . Ефросинина тогда не предатель , ее сестра тож там прекрасно живет .
Я вам большее расскажу , куча наших беженцев которые в европах имеют родню в росии и общаются и далее с ними , я сама была свидетелем .
Майже те саме) У мене теж мама в росії, я з нею спілкуюся. Але не їду туди відпочивати, бо це зашквар
Тракторні війська• 29 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
Я не є троль і знаю що в цій групі може бути мати цієї дитини.
В якій групі? Якої дитини? Ви про двох написали.
olena_shch• 29 июня 2023
Ответ дляВсех в сад
Які приватні, ті що вона на весь світ поставила в інсті))).
PORKA• 29 июня 2023
Каждый волен ездить и жить там, где хочет. Никто не имеет права за это судить. Попривыкали колхозным мышлением жить и совать свой нос везде и всюду.
Ща как дам• 29 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
Факт не в тому.В тому що вона поїхала до неї на відпочинок ,а в вересні повернеться в Україну в школу.
І що?
Зате там ракети над головою не літають.
Виспиться хоч.
Вона ж не поклала руку на серце й не заспівала гімн раші. Чи стала пропагандувати руській мір.
Чи їй треба відмовитися від сестри?
Не всі зараз можуть Туреччину дозволити собі з добиранням 45годин в одну сторону, 7 ночей, знову 45 годин і 70к на двох.
Та хоча і там росіян дофіга
Зате там ракети над головою не літають.
Виспиться хоч.
Чи їй треба відмовитися від сестри?
Та хоча і там росіян дофіга
Не пью, не курю• 29 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
Вот я отца военного и спрашивала всю жизнь чего ради … а мать учительницу тоже спрашиваю , зачем преподавала ? Ради пенсии 2700 ?
Пушап Мі мі• 29 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
Ну а ви кажіть, що її теж СБУ провірить, є сигнали, що вона колаборантка і підтримує агресію рашки, ждуниха. Якщо її чаду хватило клепки викладати визначні місця росії, то не здивуюся, якщо це дійсно так.
Несемо світло разом• 29 июня 2023
Ответ дляНе пью, не курю
В мене мати в Україні, і теж спілкується з ріднею.
olena_shch• 29 июня 2023
Ответ дляPORKA
Мають, вже мають і будуть. Свій нос росія всюди сує.
Бойова• 29 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
Мама помічник депутата ....
Что будет дальше? Мама помичник депутата слуг народа, может любовница Залужного или…?
Кнопкотиць
• 29 июня 2023
Ответ дляВсех в сад
Фото в інстаграмі в доступному вигляді
Не пью, не курю• 29 июня 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Готовы мать всю жизнь не видеть ? А если со здоровьем что ?? Так бросите ? Вот вам и прецедент
Всех в сад• 29 июня 2023
Ответ дляolena_shch
Ну то її особисте, нізя ж іншим) Здається, що це історія трохи вигадана, якщо ні, то певніше всього вона вспливе на просторах фейсбуку, особливо якщо мати там помічник депутата)
Крим мій• 29 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
Вам 10 разів уже написали, що СБУ буллінгом не займається. І її погрози простий трьоп. Вона має право скаржитися, але в інші органи.
А ви маєте право скаржитися саме в СБУ, якщо вона ще й помічник депутата.
Ця ситуація виглядає проблемною тіки для цієї мами.
Але ви маєте її поставити на місце.
Шиворот Навыворот• 29 июня 2023
ви здивуєтеся, але зі Львова приватними перевізниками можна спокійно дістатися і Мацкви і Пітєра
Кнопкотиць
• 29 июня 2023
Ответ дляКрим мій
Але ви маєте її поставити на місце.
Дякую вам за вечерпну відповідь!
Всех в сад• 29 июня 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Треш, я здивована ))