Кнопкотиць• 29 июня 2023
Діти булять дівчинку ,яка поїхала в росією на відпочинок.
Доброго дня!Склалась печальна ситуація .Дівчинка з класу (10 клас ) якимось чином виїхала на відпочинок до старшої сестри в москву.Діти про це дізнались з її інстаграмма в якому вона викладала фото "достопрємєчатєльствами" москви і руськими піснями.Дитині байдуже ,що на це дивляться діти .Факт в тому ,що діти ( думаю що однокласники) ,звісно цим обурені і рахують що це зрада .Щоб про це дізнались інші виклали всі ті фото в тік ток і там переглядів тисячі тисяч .З дівчинкою не хотять бачити нічого спільного ,рахують зрадницею і з першого вересня не бажають вчитись в одному класі.Мама дівчинки сьогодні погрожує матері дитини з цього класу .Каже ,що дитина має право пересуватись по світу вільно і ніхто не має право нічого казати .Каже ,що СБУ займається цією справою і всі діти будуть наказані по статтям булінгу і ще якимись статтями .Йде тиск на батьків і дітей.
Підскажіть ,що робити у випадку тиску на дітей?Я як мати і українка їх розумію..і теж вважаю ,що це зрада...
СвітланкаОК• 29 июня 2023
Ответ дляТали
Ви зараз будете сміятись ...але то її подруга
О, то ще й депутатку будуть на олівчик брати. Ці кобили ще натерпляться неприємностей. Кидайте про ниї інфо в сбу. Дитина могла б бути використана в темну. Ніхто не знає, чому треба було туди їхати і що вона везла з собю або що привезла. Депутатка - це чиновняця, помічниця - теж. Хай цих курок тепер допитують.
Wendy Rhoades• 29 июня 2023
Ответ дляТали
Якось так))Але знаєте ,ми дорослі і ми можемо щось аналізувати .А дітей залякали і вони не знають що буде далі .Наче підтримують армію,Вітчизну ,патріоти ,а тут ще має їм СБУ щось робити ..
СБУ під час війни якраз немає чим зайнятись і вони будуть розслідувати справу булінгу, ага...точно)
поясніть дітям, які саме дії є протиправними, що конкретно їм не слід більше робити. Але ніхто і ніщо їм не заборонить і не накаже спілкуватись з людьми, які їм не подобаються і які не розділяють їх цінності.
talvitarina• 29 июня 2023
т.е. ребенок мамы-депутатки съездила в рашку, выкладывала фотки в открытый доступ - и теперь мама-депутатка переживает, что дочку будут буллить?)) я б на месте мамы-депутатки о другом переживала...
Ответ дляWendy Rhoades
Дякую !Ми це зробили .Але так розуміємо емоції наших дітей ...
Ответ дляtalvitarina
Я то розумію ,що вона вже переживає точно не за булінг ,а за те ,щоб ми роти позакривали .Але самі розумієте що емоційно тисне .
talvitarina• 29 июня 2023
Ответ дляТали
а то, что и без вас ее дочурка в инстаграмм напостила мацкву - это ее не смущает?) и рот вы открыли, а не дочурка? господи, и такие тупые люди становятся депутатками! все правильно вы делаете, она проиграет в этой войне, поэтому и орет громче, чтоб запугать
Ответ дляtalvitarina
Думаю ,що то такі є.Ви праві!!
Wendy Rhoades• 29 июня 2023
Ответ дляТали
розумію! але треба дітей вчити відстоювати свої цінності в правому полі, навіть не заради таких ждунів, як мама тієї дівчинки, а заради них самих.
Тому що якщо хтось натовче пику якомусь негіднику, а його за це засудять, то підривається віра в справедливість і взагалі опускаються руки.
На жаль і після початку повномасштабної війни у нас залишаються ось такі ждуни і ’нє всьо так адназначна’ і не може суспільство це ігнорувати, але і суд лінча влаштовувати не варто.
Семицветка• 29 июня 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
А як це з України зараз можна виїхати так запросто до московії ’на відпочинок’? Неповнолітній дитині?
Видимо, так хотели в мацкву, что поехали аж через Европу
Семицветка• 29 июня 2023
Ответ дляВсех в сад
Як люблять наші люди судити інших. А між іншим якось же вона туди потрапила і хтось її туди законно пустив. Ситуація дивна максимально, але і не привід виявляти агресію. Може вона там позиції виявляла, най СБУ розбирається)
Думаете, когда выявляют позиции, выкладывают в соцсетях достопримечательности?)
У ребёнка в классе тоже подобный случай - в прошлом очень уважаемый в городе стоматолог уехал с семьёй в рашку, это при том, что наш город орки полностью разбили. Раньше он очень помогал школе, и сын был хорошим, но этим фактом они всё перечеркнули. Сейчас для всех детей они предатели. В школьном чате стебутся с него.
Проговорити дітям, що ображати, обзивати, фізично торкатись, принижувати не можна- це не достойно українця і зрівняє їх з кацапами, а спілкуватись з дівчиною вони не зобов´язані. Тій дурі- маман відповіла б, що ніяке СБУ ( прям бачу, як СБУ булінгом займається, ага) не заставить інших дітей спілкуватись з її дитиною.
Ответ дляВсех в сад
Але і діти не зобов´язані з нею спілкуватись.
Ответ дляНе пью, не курю
А что девочке нужно было .. отравить старшую сестру тогда ОК бы было ??? А че М . Ефросинина тогда не предатель , ее сестра тож там прекрасно живет .
Я вам большее расскажу , куча наших беженцев которые в европах имеют родню в росии и общаются и далее с ними , я сама была свидетелем .
Їздять туди? Постять фото? Ну гівно-люди, хтось і з ними не спілкується- має право.
Ответ дляЩа как дам
І що?
Зате там ракети над головою не літають.
Виспиться хоч.
Вона ж не поклала руку на серце й не заспівала гімн раші. Чи стала пропагандувати руській мір.
Чи їй треба відмовитися від сестри?
Не всі зараз можуть Туреччину дозволити собі з добиранням 45годин в одну сторону, 7 ночей, знову 45 годин і 70к на двох.
Та хоча і там росіян дофіга
Зате там ракети над головою не літають.
Виспиться хоч.
Чи їй треба відмовитися від сестри?
Та хоча і там росіян дофіга
Думаєте до москви з України зараз швидше?смішно
Ответ дляoboeva
Законом предусмотрен штраф за буллинг - 850-1700 грн или общественные работы на 20-40 часов. Если нарушала группа лиц или же это случилось повторно в течение года, то штраф составит 1700-3400 грн или общественные работы на срок 40-60 часов.
Як можна буліти заочно? Дівчина в мацкві, фото у вільному доступі.