Кнопкотиць• 29 июня 2023
Діти булять дівчинку ,яка поїхала в росією на відпочинок.
Доброго дня!Склалась печальна ситуація .Дівчинка з класу (10 клас ) якимось чином виїхала на відпочинок до старшої сестри в москву.Діти про це дізнались з її інстаграмма в якому вона викладала фото "достопрємєчатєльствами" москви і руськими піснями.Дитині байдуже ,що на це дивляться діти .Факт в тому ,що діти ( думаю що однокласники) ,звісно цим обурені і рахують що це зрада .Щоб про це дізнались інші виклали всі ті фото в тік ток і там переглядів тисячі тисяч .З дівчинкою не хотять бачити нічого спільного ,рахують зрадницею і з першого вересня не бажають вчитись в одному класі.Мама дівчинки сьогодні погрожує матері дитини з цього класу .Каже ,що дитина має право пересуватись по світу вільно і ніхто не має право нічого казати .Каже ,що СБУ займається цією справою і всі діти будуть наказані по статтям булінгу і ще якимись статтями .Йде тиск на батьків і дітей.
Підскажіть ,що робити у випадку тиску на дітей?Я як мати і українка їх розумію..і теж вважаю ,що це зрада...
Шиворот Навыворот• 29 июня 2023
Ответ дляВсех в сад
Треш, я здивована ))
отож.... я сама не вірила, коли одна казала як вона спокійно на расєю ганяє із Західної Укераїни. я казала ’ти брешеш’. а потім навіть по телевізору показували ці маршрутки...
Не пью, не курю• 29 июня 2023
Ответ дляolena_shch
На болота. Які вони так люблять.
Ну это навряд ли ))) будут они и дальше на своих посадах
Зоя Жорівна• 29 июня 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Готовы мать всю жизнь не видеть ? А если со здоровьем что ?? Так бросите ? Вот вам и прецедент
Ми бачилися у третій країні. Категоріями ’а раптом що’ я зараз не розмірковую
Ку ка ку ка ку• 29 июня 2023
Так а шо не так? Нормальная реакция. А что она хотела? Еще и выкладывает это все , 10 класс пора мозги какие-то иметь 🤬 еще и мамку привлечь за коллаборационизм
Svetljachokkkk• 29 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
Тут діло в іншому,мати погрожує дітям і батькам .
Ой, не смішить. Її б роботодавець -депутат вдавив би за такий піар
Татьяна-bfd8• 29 июня 2023
Ответ дляБезпринципова
У дівчинки мізки є? Ну раз хочеться поїхати, то нащо викладати де вона і т.д. Нехай розгрібає
Тот же вопрос . Это инстаграм настолько затмил здравый смысл, что она безмозглое создание выложила это на всеобщее обозрение
DarkBlueSea• 29 июня 2023
Ответ дляБойова
Что будет дальше? Мама помичник депутата слуг народа, может любовница Залужного или…?
Думаю, это портрет мамы-депутата Залужный носит на груди своей военной формы?
alyona_niki• 29 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
Так а чем она может угрожать ? 😂 это вы ей пригрозите сбу)
ЧупакабраЗеБест• 29 июня 2023
Ответ дляНе пью, не курю
А что девочке нужно было .. отравить старшую сестру тогда ОК бы было ??? А че М . Ефросинина тогда не предатель , ее сестра тож там прекрасно живет .
Я вам большее расскажу , куча наших беженцев которые в европах имеют родню в росии и общаются и далее с ними , я сама была свидетелем .
и что? в этом чтото плохое? я тоже общаюсь со своими из россии.и что с того? отличные люди. знали бы вы соклько они изза нас (изза душевных переживаний) слез выплакали.
alyona_niki• 29 июня 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Это вы щас троллите ?😂
alyona_niki• 29 июня 2023
Ответ дляТали
Ой дівчата ...було б смішно якби це не було так печально ...
Пишете коллективную заяву в сбу и вуаля , завтра она не помощник депутата
nightwoman• 29 июня 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
А як це з України зараз можна виїхати так запросто до московії ’на відпочинок’? Неповнолітній дитині?
Через Європу напевно... Латвія з підорашкою кордон відкрит
Dark_Yasna• 29 июня 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
киев днр запросто катаются каждый день 350 евро
Ответ дляНе пью, не курю
Родня в России и экскурсии по достопримечательностям врага несколько разные вещи, не находите?
Coffee is Love• 29 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
Мама помічник депутата ....
якщо дійсно мама помічник депутата, ви його повідомили про те, що його помічниця своїх дітей на кацапію возить?
Dark_Yasna• 29 июня 2023
Ответ дляgejly
Вы ездили? Как происходит пересечение линии соприкосновения?
через европу едут