Клин_Кляйн• 29 июня 2023
Каструлі Maxmark
Дівчатка, хто купував? Можна реальні відгуки? Чи краще взяти Крауфф? Щось із цієї цінової категорії
Хочу барабульки• 29 июня 2023
В мене є одна така, крайня справа на 3 л.
Дно товсте, стєнки тонкі. І після неї дивний присмак в роті начебто
Всі інші тефаль, вінзер і бергоф такого не спостерігала.
Кривая спроса• 29 июня 2023
Абсолютно нормальні, є такий набір на 4 кастрюлі. 3 роки служать норм. Присмаку ніякого нема
Федорино Горе• 29 июня 2023
Ответ дляХочу барабульки
Що таке стєнки?
А потім оці тітки розказують тут як треба любити мову і говорити тільки українською .
Клин_Кляйн
• 29 июня 2023
Ответ дляКривая спроса
Точно такий?
Кривая спроса• 29 июня 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Я щось читаю половина поганих відгуків
В мене нарікань нема зовсім.
Так, стінки тоньші за бергоф, але чи треба воно щоб таке товсте (і непідйомне) було. Не бачу різниці в готуванні в товстих та тонких стінках.
Хочу барабульки• 29 июня 2023
Ответ дляФедорино Горе
Що таке стєнки?
Я до 44 лет не говорила на украинском.
И да, я не знаю как будет стенки у кастрюли.
Вам легче ?
Федорино Горе• 29 июня 2023
Ответ дляХочу барабульки
Я до 44 лет не говорила на украинском.
Вам легче ?
Я тоже здесь всегда пишу на русском , але українську знаю набагато краще ніж ті, які тут кричать що треба усім розмовляти українською 🤷🏼♀️