Бурундучиха• 29 июня 2023

Iherb Air Global locker

Хто замовляв, є питання. Це адресна доставка? Чи треба забирати на пошті?
Підмітайло• 29 июня 2023
Оберіть українську мову, там все написано
Адресної доставки у Iherb зараз немає, хіба що переадресувати, коли буде в Україні
автор Бурундучиха • 29 июня 2023
Ответ дляПідмітайло
Дякую, бо я з ним локером не зрозуміла, хто обираю на яке відділення воно прийде? Вони самі?
автор Бурундучиха • 29 июня 2023
Чи не варто з тим заморочуватися і посилати на нову пошту?
Підмітайло• 29 июня 2023
Ответ дляБурундучиха
Ви обираєте, хто ж ще?)
Петриківна• 29 июня 2023
Ответ дляБурундучиха
Ви обираєте. Введіть індекс і покажуться варіанти де можна отримати і оберете)