Огірок та Помідорчик• 29 июня 2023

Тема про відпочинок. Дивний, без дітей

Рік нелегкий був. Виокремила собі місяць для відпочинку. Планувала Карпати. Підтягнулася подруга, поїхали а Яремче . Подруга сидить на телефоні цілодобово. - спілкується з чоловіком із ЄС. Нікуди не ходимо, разом не виїзжаємо. Але вона планує спільне дозвілля. Хочу відкритися, але красиво
66сезон666серия• 29 июня 2023
Так пусть она сидит, выходите сами. Вы ж изначально часи и планировали
ДинамоКит• 29 июня 2023
Як це красиво відкритися ?
А не красиво то як?
66сезон666серия• 29 июня 2023
У меня так было с подружками, поехали в Крым, они с нами захотели (я и муж). По приезду началось, туда не хотим, сюда не хотим, в там дорого, а я в полдень загорать хочу. Сразу это прекратили, предложили им вдвоем ездить куда хотят. Ровно на два дня их хватило, потом молча с нами ездили и никаких недовольств
Кашпо• 29 июня 2023
не вижу проблемы, отдыхайте так, как Вам нравится
автор Огірок та Помідорчик • 29 июня 2023
Ответ для66сезон666серия
Не маю проблем позначити границі. Вона планує спільне дозвілля, без спільного дозвілля. Можу розсердиттсяч але не готовп
Марфа Українівна• 29 июня 2023
Ничего не поняла - чего вы хотите. Хочу відкритися - это о чем?
Царевна_несушка• 29 июня 2023
Хочу відкритися красиво - що це означає?
Пукимончиг• 29 июня 2023
Автор, Ви дивна.Завтра на ранок запланували собі вихід туди то туди то. А процесі збору, спитали - ти , зі мной?
І далі по ситуації. Ви ж дорослі люди, а не няньки - мамки одна одній.
Ответ дляЦаревна_несушка
Це я ´наумнічала´) Були плани свої, їх взяла з собою, тому щовона нила. Зараз пропоную мою програму або спільну. Їх не влаштовує
90x60x90• 29 июня 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Мабуть, викрутитися красиво хоче
Царевна_несушка• 29 июня 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Так сами себе отдыхайте, без подружки. Утром встали и ушли, куда планировали. Вы же собирались ехать без кого либо? Вот и отдыхайте так, как будто вы одна.
Пукимончиг• 29 июня 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Кого їх?
Неправдиша• 29 июня 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Може, coming out?