Мадам Подлинник• 29 июня 2023

Порадьте відпочинок в Карпатах, Трускавець, тощо

Дівчата, порадьте відпочинок для мами з двома дівчатами 14 та 4 роки.
Дивились тур до Трускавця, насичена програма, але там бронь до вересня місяця.
Їдемо вперше, досвіду немає.
Хтомолодець? Я!• 29 июня 2023
бронь чего?
автор Мадам Подлинник • 29 июня 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
бронь чего?
Бронь на тур, я написала. Всі місця зайняті.
Хтомолодець? Я!• 29 июня 2023
Ответ дляМадам Подлинник
езжайте своим ходом, снимите квартиру, а туры в разные места там продают и так, в основном возле водопоя
бювет_в_обед• 29 июня 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Это в Трускавец 365 ?
автор Мадам Подлинник • 29 июня 2023
Ответ длябювет_в_обед
Это в Трускавец 365 ?
Так
автор Мадам Подлинник • 29 июня 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Мені зручно тур придбати, бо не впевнена, що з меншою дитиною буде час шукати квартиру. Ми самі з прикордоння, хочу щоб діти трошки відпочили.
Теща дочки• 29 июня 2023
Подивіться на букінгу готелі, ми проблем забукали готель в Трускавці за кілька днів до поїздки
автор Мадам Подлинник • 29 июня 2023
Ответ дляТеща дочки
О.к. як варіант.
Угги_в_горошек• 29 июня 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Який тур?? Ви щось собі фігню придумали, зніміть кв. На олх і купляйте собі екскурсії де бажаєте, навіщотвам готель чи санаторій в 5 разів переплачувати
автор Мадам Подлинник • 29 июня 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
До прикладу, тур 365 Трускавець.На тиждень цікава щоденна програма. Для дітей розваги, харчування по типу шведський стіл, зустрічають на вокзалі. Такий варіант підходить коли ніде не був, що все продумано і передбачено.І ціни доступні.
Угги_в_горошек• 29 июня 2023
Ответ дляМадам Подлинник
У них не только в трускавце отели, посмотрите другие