Чудовий каламбур• 29 июня 2023
У кого дети учатся в частных он-лайн школах?
Поговорите со мной. Мы за границей, сын закончил 8 класс дистанционки. В следующем году дистанционки не будет. Я очень хочу, чтобы он закончил 9 класс украинской школы и получил аттестат. Мы точно вернемся в Украину, но пока не можем (у меня рабочий контракт). Семейная форма, предлагаемая нашей школой, мне не нравится. Боюсь, что сын самостоятельно не сможет разобраться в сложных предметах типа алгебры, физики. Я тоже не смогу ему в этом помочь. После 9 класса мы можем сделать паузу в образовании на год и за этот год решить, нужен ли ему 10 класс, или лучше в какой-то колледж. Но 9 классов все-таки лучше закончить.
Сейчас рассматриваю вариант забрать документы из нашей школы и перевести в частную онлайн. У кого дети учатся? Какие школы можете порекомендовать? По соотношению цена-качество мне нравятся Альтернатива (Харьков), Акцент и Атмосферна школа. Есть у кого-то дети оттуда? Отзывы в инете я про них почитала, в основном хорошие, но я боюсь, что это нереальные отзывы. Я вообще верю только отзывам советчиц )))
Иванка Бур• 29 июня 2023
Здесь одно время все время скрытую рекламу какой-то школы закидывали. А потом реальные люди писали, что школа плохая. Вот вроде уже ее Вам и закинули в первую очередь.
Кіна не буде• 29 июня 2023
Моя в альтерре, все нравится. Но она сидит и сама все разбирает. Экстернат.
Ms. Доброта• 29 июня 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Оптима
Оптима, разве, онлайн? Какая цена обучения, может, знаете?
Elena-25cd• 29 июня 2023
Оптіма, з 6 класу тут - 3 роки, іде в 9кл, а далі дивимося на їхній коледж - в цьому році стартують, вже будуть відгуки на той момент. Або буде 10-11 клас екстерном. З хім-фіз-мат не було проблем, але ходить на всі консультації, переписується з учителями, дивиться відеолекції, які від них на ютубі - там теж пише, вони пояснюють все.
Мені добре - бо мене не смикають, заплатив і все:)
*
Смішно читати про рекламу Оптіми - нащо їм:) Тут скоріше Атмосферна все хоче набрати нових і ніяк за 1000 не перескоче, що зробити.
*
Чудовий каламбур
• 29 июня 2023
Ответ дляElena-25cd
*
Оптіма 3500 грн на місяць, пільг немає, Атмосферна - 1900 грн (для пільговиків, син пільговик). Для нас це суттєва різниця
Чудовий каламбур
• 29 июня 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Это ж в Киеве вроде?
Я думаю, это неважно. Мы сами из Киева, но я рассматриваю и харьковскую онлайн-школу. На то она и онлайн
Розбещена цяточка• 29 июня 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Атмосферна школа мені не дуже, все хочемо змінити, раніше було для багатодітних 750 в міс, ото було життя). Тепер кажуть, тільки 1500 на екстернат.
А ще цей прикол про перенос оцінок.. типу треба бути на іншому пакеті для цього). А те що ти вже заплатив за свій пакет (у нас Учень), то нічого, ще доплати)))))). Як на мене бред.
В Альтеррі дешевше і без знижок))) оцінки переносять без проблем.
У нас дві дитини в різних школах.
Екатерина27• 29 июня 2023
Ответ дляMs. Доброта
Оптима только онлайн
Чудовий каламбур
• 29 июня 2023
Ответ дляКіна не буде
4500-5000 в месяц
Ms. Доброта• 29 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
Оптима только онлайн
Как проходит там обучение? Выдают материалы или онлайн уроки?
Чудовий каламбур
• 29 июня 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
У нас дві дитини в різних школах.
Дуже дякую за відгук. А що це таке перенос оцінок? Куди і навіщо їх переносять?
Альтерру подивилась, вона поки що найдорожча за всі.
Мені більш за все сподобалась Альтернатива, я вчора дивилась приклади їх онлайн-уроків і аж залипла
Чудовий каламбур
• 29 июня 2023
Ответ дляKattyshuk
Кідслайф скул
Там упор на онлайн живые уроки. Сыну не совсем подходит, иногда уроки будут пересекаться с тренировками по времени. Нужно, чтобы он мог учиться в своем темпе, смотреть уроки и делать домашки тогда, когда ему удобно
Кіна не буде• 29 июня 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
4500-5000 в месяц
Экстернат 6000 цена на следующий учебный год!!! 5000 месяц это другое))
Чудовий каламбур
• 29 июня 2023
Ответ дляКіна не буде
Очень дорого (((
Кіна не буде• 29 июня 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Очень дорого (((
6000 за год???)))это дорого?
Возможно 5000 за месяц дешевле?)
Чудовий каламбур
• 29 июня 2023
Ответ дляElena-25cd
*
Підкажіть, будь-ласка, там освітня платформа чи живі уроки? На сайті у них є демо-версія, я спробувала зареєструватись, але вона не працює (((
Мені сподобалось в інших школах, що є платформа, там календар уроків. Дитина заходить, дивиться які на сьогодні уроки, потім заходить в них, переглядає відео уроку и потім пише тест. Відео враховується переглянутим, якщо тест здано. Батьки бачать в своєму батьківському кабінеті, чи зробила дитина всі завдання на сьогодні, чи ні (Я б хотіла контролювати). Окремо є консультації з вчителями.
Тут така ж система?
Живі уроки в зумі нам не підходять, тому що накладаються на місцеву школу або тренування
Тут така ж система?
Чудовий каламбур
• 29 июня 2023
Ответ дляКіна не буде
6000 за год???)))это дорого?
Возможно 5000 за месяц дешевле?)
Как за год? Это же за месяц. Или это экстернат без уроков, без проверок? Такое тоже не подходит. Это все равно, что остаться в своей школе на семейном бесплатно и надеяться, что он сам все поймет и выучит
Чудовий каламбур
• 29 июня 2023
Гола з конопель• 30 июня 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
на учня 20% знижка з пільгами, 2800. але насправді вартість - це важливо.
Чудовий каламбур
• 30 июня 2023
Ответ дляГола з конопель
Це в Оптимі? Бо я не знайшла у них на сайті інформацію стосовно пільговиків
Гола з конопель• 30 июня 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Там де вартість - в самому кінці перед реквізитами були знижки.
Гола з конопель• 30 июня 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Тут така ж система?
Так, в Оптімі саме так, як описали. Демо працює - треба на емейлі, який дали при реєстрації, зайти:) Там лежить лист з паролем і там є в листі кнопочка Зайти на навчання чи типу такого. Я брала безкоштовно два предмети на літо (вперед зручно вчити), то замовляла, все ок.
До речі, ви ж теж можете взяти, Відновлення знань чи якось так, це безкоштовно зараз
Гола з конопель• 30 июня 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Мне такое предлагает
Це варіант з реальними онлайн-уроками такий дорогий. Все інше там дешевше.