Stefaniya K.• 30 июня 2023

Кацапи втікають з ЗАЕС! -наше ГУР повідомляє

Росіяни тікають з території ЗАЕС. Персоналу, що залишається, наказали в разі аварії звинувачувати Україну - ГУР. Окупанти поступово покидають ЗАЕС
Згідно з отриманими вказівками, вони мають виїхати до 5 липня

ПОДІЛИТИСЯ:
Окупанти поступово залишають територію Запорізької атомної електростанції. Одними з перших звідти поїхали співробітники ’росатому’. Саме вони керували діями ворожих військ.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. За останніми даними окупаційний контингент зменшує свою присутність на території ЗАЕС. Одними з перших зі станції поїхали троє співробітників ’росатому’, які керували діями росіян. Також рекомендації евакуюватися отримали українські співробітники, які підписали контракт з ’росатомом’.Згідно з отриманими вказівками вони мають від’їхати до 5 липня. Бажаний напрямок – територія тимчасово захопленого Криму. Станом на зараз відомо про від’їзд на півострів начальниці юридичного відділу Манцурової, головного інспектора Штатського та заступника станції Губарева.На території самої ЗАЕС та в місті-супутнику станції Енергодарі поступово зменшується кількість військових патрулів. Персоналу, що залишається на станції, дано вказівку ’в разі будь-яких аварійних ситуацій звинувачувати Україну’, повідомила розвідка.

Буданов про завершення підготовки окупантів до теракту на ЗАЕС
Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов у нещодавньому інтерв´ю британському виданню The New Statement розповідав, що ядерні реактори без охолодження можуть розплавитись за період від 10 годин до 14 днів. До аварії на ЗАЕС також може призвести підвищення росіянами напруги на лініях електропостачання до станції.

’План теракту на ЗАЕС повністю розроблений та затверджений. Для прискорення катастрофи вони можуть використати технічні засоби’, - зазначав Буданов
Дами• 30 июня 2023
Ответ дляОксана-004e
Не Украину, а Зеленского вашего любимого
Кого? Я порохобот. За зелю не голосовала, но помню как по темам вы Люду дергали

Дами• 30 июня 2023
Ответ дляОксана-004e
Жалоба на ответ, может вы сама матреха?
Та хоть сто жалоб, мне все равно задела ,да, за живое?
nitka83• 30 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
Якби він виїжджав кудись через ймовірний підрив, то працювати можна і дистанційно над каналом. А так ніфіга не ясно. Не треба притягувати за вуха
Я в цьому побачила, що можливо наші щось готують? В контрнаступі? Аби була повна інформаційна тиша, бо на каналі багато людей і вата там також пасеться. Вже скільки їх ганяли, посилали, а вони все одно вилазить! Якщо буде підрив, Ваня точно би інформував людей, для цього власне і канал, для порятунку
Оксана-004e• 30 июня 2023
Ответ дляДами
Не пойму по какому праву записываете в матрёшки? Я ж говорю - может сама матрёшка?
Оксана-004e• 30 июня 2023
Ответ дляДами
Так и я за зелю не голосовала, значит матрёшка? Ну ок. Но ненавидеть власть можно при любви к Украине. Или оно не раздельно? Ненавидишь зелёное шобло = не любишь Украину?
Просто Галюня• 30 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
За логікою війни у разі успішного контрнаступу, ЗАЕС для кацапів стане пасткою. Залишити не можна залишитись. Якось так.
Логічно, що в разі відходу вони напаскудять максимально, хіба було колись інакше?
30-км зоні превентивно тимчасово будь-що виїхати. Решті припинити істерики, тримати запас води, їжі, скотчу і респіраторів.
Які ще варіанти?
Нажаль, я теж думаю, що так як на Чорнобильській не буде...
viika65• 30 июня 2023
Ответ дляKira2022
Открыть границы и дать возможность людям спастись, но это не интересно нашему правительству...
кто вас держит? спасайтесь.

Байрактарочка• 30 июня 2023
Ответ дляnitka83
То Ваня закриває коменти зазвичай шоб зайвого не тринділи.
viika65• 30 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
И этого тоже небоитесь?! Даже Залужный уже нервничает, что вагнера в блядораше, а вам не страшно. Крутяк.
а смысл в страхе? ваш страх как- то может изменить ситуацию? нет? так какой смысл трястись?
Kira2022• 30 июня 2023
Ответ дляviika65
кто вас держит? спасайтесь.
Пограничники, не хотят выпускать мужчин с 18 до 60, а моему мужу нет 60.
viika65• 30 июня 2023
Ответ дляKira2022
так вас же выпускают? мужики здесь при чем?
Kira2022• 30 июня 2023
Ответ дляviika65
Так у меня же семья. Не все одиночки🤷
viika65• 30 июня 2023
Ответ дляKira2022
Так у меня же семья. Не все одиночки🤷
а как это мешает выезду?
РойЛеля• 30 июня 2023
Суки вони, що сказать
Kira2022• 30 июня 2023
Ответ дляviika65
а как это мешает выезду?
Выше уже ответила, пограничники не выпускают
nitka83• 30 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
Так, але там і до закриття вистачає. Сподіваюся на краще. Взяла відпустку, їду додому.
Dark_Yasna• 30 июня 2023
и как не верить, что всем плевать на нас глобально. действительно,как специально нас выселяют с нашей земли
Dark_Yasna• 30 июня 2023
чернобыльцы выжили и мы выживем
il-mari• 30 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
а где он нервничает?

Karamelka-Ольга• 30 июня 2023
Ответ дляОксана-004e
Я из тех, у кого не установлена укр раскладка, так как мне не удобно переключать кучу языков
Можно написать на русском языке, не коверкая украинский🙂
Байрактарочка• 30 июня 2023
Ну це вже червоний прапор… зазвичай вони так роблять коли самі готуються зробити чергове 💩
СhanelKa• 30 июня 2023
Ответ дляnitka83
Не має каналів для порятунку
Це інформаційний бізнес
Так було і буде
Karamelka-Ольга• 30 июня 2023
Ответ дляantoninalav
Мене насторожило, що Ваньок іде у «відпустку». Знаю, що на телеграм каналом працює ціла команда… збіг?
Значит они что-то знают.
Манула• 30 июня 2023
А є хтось з Енергодару тут? Чи може у кого родичи працюють на ЗАЕС? Дійсно тікають, як повідомляє Буданов?
Ольга-f5e3• 30 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
Как думаете, Киеву достанется? Нужно будет все заклеивать и дома сидеть? А у кого собаки, как быть? Не все ж крысы пеленочные!
А шо по Ужгороду???
Манула• 30 июня 2023
Ответ дляСтильнаяштучка
Писали , что её повредят, чтоб больше не могла работать (
Утечки не будет , там же Крым рядом .
Не поддавайтесь этой панике .
Але все одно вити хочеться від того, що рашистські орки роблять з нашої України випалену пустелю ...
Karamelka-Ольга• 30 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
Какой кошмар! А ведь именно так они и скажут. Готовят весь мир, что Украина планирует терракт.
Ольга-f5e3• 30 июня 2023
Ответ дляKaramelka-Ольга
А кто словам тех рашистов верит?
NastyushaK• 30 июня 2023
Ответ дляKira2022
Вы пишите не патриотическую дичь, причем в каждой теме.
Это выдает в вас пособницу русских и их преступлений.
Вы несете ответственность за ментальное сотрудничество с нашим врагом что бомбит наши города.
Kira2022• 30 июня 2023
Ответ дляNastyushaK
🤣🤣🤣