"Жертвы вагнеровцев" :
Фото 1: экипаж ИЛ-22, который был сбит "вагнеровцами"
Фото 2: командир эскадрильи, пилот Ка-52
Фото 3: пилот Бабаев, отец которого поддержал решение Путина прекратить дело против Пригожина: «Если слово о закрытии дела дал президент, то справедливо». Эталонный раб. Потому что сына можно и нового сделать, а путин у страны один.
Бомбить мирные города в Украине они больше не будут... Экипаж ИЛ- 22 успешно демобилизированы благодаря вагнеровцам:
- подполковник Артем Милованов;
- майор Геннадий Белякин;
- майор Александр Свиридов;
- капитан Виктор Попов,
- капитан Артем Шароглазов;
- капитан Игорь Волочилов;
- лейтенант Никита Голубев
- старший сержант Алексей Скрыков;
- старший сержант Виктор Подрепный;
- старший прапорщик Сергей Старушок;
- подполковник Артем Милованов;
- майор Геннадий Белякин;
- майор Александр Свиридов;
- капитан Виктор Попов,
- капитан Артем Шароглазов;
- капитан Игорь Волочилов;
- лейтенант Никита Голубев
- старший сержант Алексей Скрыков;
- старший сержант Виктор Подрепный;
- старший прапорщик Сергей Старушок;
Parasolechcka• 28 июня 2023
обличчя руззького міра... його страшна реальність.. Ніякого щастя, світла, добра - зуцільна ’безнадьога і обрєчьонность’ в очах....
Скигли ватна с.ка! )))
Дружина російського мобіка Бориса Гнусова мріяла, що він заробить багато грошей на війні в Україні, і вони щасливо їх витрачатимуть і будуватимуть на смертях і вбивствах українців своє сімейне щастя. Але не вийшло. Так і виглядає «чорна вдова» по расейському. )))
Ответ дляОлена Oza
Скигли ватна с.ка! )))
2 машины получит. Знает за кого замуж выходить и так быстро при чем.
Zvezdochkina• 28 июня 2023
Ответ дляШаловливая Пиранья
А такое вам как?
Но он не один погиб
У автора он указан один, а с ним еще двое было
Ответ дляОлена Oza
Скигли ватна с.ка! )))
Зависала на сатье)))
Ответ дляОлена Oza
Скигли ватна с.ка! )))
Вони так пишуть, що мені постійно здається що то фейк, тролінг. Але ні...
Ответ дляОлена Oza
Скигли ватна с.ка! )))
Зато она с машинами , скоро третьего мужа отправит на войну
Ответ дляОлена Oza
Скигли ватна с.ка! )))
А есть ссылка на ее страницу?
lekon-lekon• 28 июня 2023
А рожи які страшні, бридкі які, солдафони з відсутністю людяних рис, наче із дерева вистругали. Добре, що тепер не будуть вбивати українців, це просто супер, що подохли і всі разом. Щоб у них не було кому літати на їх літаках.
lekon-lekon• 28 июня 2023
Ответ дляFobiya
В списку дохлих у старпості цього орка немає. Жертв більше?
То з літака екіпаж, а з гелікоптерів окремо