Росіяни тікають з території ЗАЕС. Персоналу, що залишається, наказали в разі аварії звинувачувати Україну - ГУР. Окупанти поступово покидають ЗАЕС
Згідно з отриманими вказівками, вони мають виїхати до 5 липня
ПОДІЛИТИСЯ:
Окупанти поступово залишають територію Запорізької атомної електростанції. Одними з перших звідти поїхали співробітники ’росатому’. Саме вони керували діями ворожих військ.
Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. За останніми даними окупаційний контингент зменшує свою присутність на території ЗАЕС. Одними з перших зі станції поїхали троє співробітників ’росатому’, які керували діями росіян. Також рекомендації евакуюватися отримали українські співробітники, які підписали контракт з ’росатомом’.Згідно з отриманими вказівками вони мають від’їхати до 5 липня. Бажаний напрямок – територія тимчасово захопленого Криму. Станом на зараз відомо про від’їзд на півострів начальниці юридичного відділу Манцурової, головного інспектора Штатського та заступника станції Губарева.На території самої ЗАЕС та в місті-супутнику станції Енергодарі поступово зменшується кількість військових патрулів. Персоналу, що залишається на станції, дано вказівку ’в разі будь-яких аварійних ситуацій звинувачувати Україну’, повідомила розвідка.
Буданов про завершення підготовки окупантів до теракту на ЗАЕС
Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов у нещодавньому інтерв´ю британському виданню The New Statement розповідав, що ядерні реактори без охолодження можуть розплавитись за період від 10 годин до 14 днів. До аварії на ЗАЕС також може призвести підвищення росіянами напруги на лініях електропостачання до станції.
’План теракту на ЗАЕС повністю розроблений та затверджений. Для прискорення катастрофи вони можуть використати технічні засоби’, - зазначав Буданов
ПОДІЛИТИСЯ:
А американці кажуть,читала,що нічого не буде.І тут дівчата писали
Оксана-004e• 30 июня 2023
Ответ дляStefaniya K.
Ну раз дивчата пысалы, то точно ничего нэ будэ
Kakainnnnnn• 30 июня 2023
Война тоже говорили не будет а в итоге🫣 за ГЭС молчали хотя предупреждали и и так понятно как орки бегут значит пакости натворят👍
Крыска-Алиска• 30 июня 2023
Вже надоїло все це мусолити в голові по 300 раз, живемо та на насолоджуємося життям, воно одне .
Элли Иванова• 30 июня 2023
Как-то родзадолбали уже. Как только народ успокаиватся- тут же вылазит Буданов и начинает нести чушь.
Kakainnnnnn• 30 июня 2023
Ответ дляВезучаяя
Американці казали, що війна буде.
Тому я довіряю більше їх інформації ,а не ГУР
Ну я за новинами не слідкую тільки в телеграмі іноді дивлюсь а так що буде то буде
Ви якщо можете щось змінити \ виїхати, міняйте \ виїжджайте, якщо ні, то напаркуа додатково до паніки накидувати? Усі читають одні і ті ж ТГ канали, нічого нового ви порадницям не розкажете. То ж або раша-тролі відпрацьовують нове замовлення, або не від великого розуму 151 тема про ЗАЕС
Strelka_007• 30 июня 2023
За логікою війни у разі успішного контрнаступу, ЗАЕС для кацапів стане пасткою. Залишити не можна залишитись. Якось так.
Логічно, що в разі відходу вони напаскудять максимально, хіба було колись інакше?
30-км зоні превентивно тимчасово будь-що виїхати. Решті припинити істерики, тримати запас води, їжі, скотчу і респіраторів.
Які ще варіанти?
Strelka_007• 30 июня 2023
Ответ дляVailly
Помимо всего меня интересует, а ответ будет? Вот за гэс тишина. Тут тоже обеспокоенность не дай бог будет?🤔
Не буде відповіді, якщо ви про західних партнерів.
Harmony2607• 30 июня 2023
Ответ дляОксана-004e
Вы из тех кто смеется над Украинским языком?
Не нужно коверкать Украинские слова подчеркивая что Вы лучше.
Нам много лет внушали что говорить на Украинском стыдно и сейчас это не актуально
Оксана-004e• 30 июня 2023
Ответ дляHarmony2607
Я из тех, у кого не установлена укр раскладка, так как мне не удобно переключать кучу языков
Strelka_007• 30 июня 2023
Ответ дляVailly
О них самых! А то истребители не дадим, дальнобойное тоже, стрелять по раше ну-ну но-но, зато как создали эко катастрофу для всего мира, тишина…..
Я за помірний аргументований хейт влади завжди обома руками. Якого дідька ми за 1.5 роки не підтягнули власний ВПК? На дрони волонтери збирають, а кацапи поставили вже на промислові рейки. І в нас є свої ракетні розробки, чомусь досі в комі. Але бруківка, барабани, велодоріжки - НА ЧАСІ чомусь.
Давно вже треба було прокинутися і своє озброєння активно робити, щоб не погоджувати його застосування з партнерами.
А в нас тільки-но нового голову оборонпрому призначили і не факт, що він крутий.
Ответ дляStrelka_007
Ой, про барабаны это вроде и смешно, если б не так печально…
ВПК наверно опасно делать, хотя я не сильна в этом, не могу ничего говорить
Николь1986• 30 июня 2023
Ответ дляDianichka
Вот это уже страшно. С чего бы они просто так убегали?
Догадайтесь
Шаловливая Пиранья• 30 июня 2023
Если их цель уничтожить нашу инфраструктуру и энергетику, то можно предположить, что они взорвут, чтобы вывести ее из строя окончательно