Росіяни тікають з території ЗАЕС. Персоналу, що залишається, наказали в разі аварії звинувачувати Україну - ГУР. Окупанти поступово покидають ЗАЕС
Згідно з отриманими вказівками, вони мають виїхати до 5 липня
ПОДІЛИТИСЯ:
Окупанти поступово залишають територію Запорізької атомної електростанції. Одними з перших звідти поїхали співробітники ’росатому’. Саме вони керували діями ворожих військ.
Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. За останніми даними окупаційний контингент зменшує свою присутність на території ЗАЕС. Одними з перших зі станції поїхали троє співробітників ’росатому’, які керували діями росіян. Також рекомендації евакуюватися отримали українські співробітники, які підписали контракт з ’росатомом’.Згідно з отриманими вказівками вони мають від’їхати до 5 липня. Бажаний напрямок – територія тимчасово захопленого Криму. Станом на зараз відомо про від’їзд на півострів начальниці юридичного відділу Манцурової, головного інспектора Штатського та заступника станції Губарева.На території самої ЗАЕС та в місті-супутнику станції Енергодарі поступово зменшується кількість військових патрулів. Персоналу, що залишається на станції, дано вказівку ’в разі будь-яких аварійних ситуацій звинувачувати Україну’, повідомила розвідка.
Буданов про завершення підготовки окупантів до теракту на ЗАЕС
Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов у нещодавньому інтерв´ю британському виданню The New Statement розповідав, що ядерні реактори без охолодження можуть розплавитись за період від 10 годин до 14 днів. До аварії на ЗАЕС також може призвести підвищення росіянами напруги на лініях електропостачання до станції.
’План теракту на ЗАЕС повністю розроблений та затверджений. Для прискорення катастрофи вони можуть використати технічні засоби’, - зазначав Буданов
ПОДІЛИТИСЯ:
Ответ дляKakainnnnnn
Война тоже говорили не будет а в итоге🫣 за ГЭС молчали хотя предупреждали и и так понятно как орки бегут значит пакости натворят👍
100%. Тоже вспомнилось, как перед войной орки кучковались перед границами. И сейчас ясно, что просто так ничего не делается. Если убегают с ЗАЭС, значит точно готовят там пакость
Korsika999• 30 июня 2023
Ответ дляBosikom
а Буданов число не говорил? что бы примерно хоть знать раз уж они их планы через разведку узнали. может кто нибудь число подскажет
Пишут много где, про пятое шестое число🤔
Ответ дляАнжелика1
вопрос насколько серьёзную. может там что то для видимости повзрывают без утечек, а может ...даже думать об этом не хочу.
Ответ дляzxcvbnm77
Ваш дом, наверное, далеко от ЗАЕС... а мой в 40 км. от ЗАЕС и я надеюсь...
Так мы все равно не можем повлиять никак на ситуацию, рядом мой дом или нет.
Вы же видите что там неадекваты и они делают все нам на зло, да и ООН и тд им все спускают с рук, раз все дозволено то что их будет сдерживать?
Я тоже переживаю но тут от нас ничего не зависит увы 🙁
Rosa Blanca• 01 июля 2023
Ответ дляBosikom
во блин, а можно пораньше? у меня с билетами тогда как раз совпадёт)))) а пятого шестого не получится тогда. к кому можно обратиться по этому вопросу?))))
3го десь читала. Влаштує? 🙈