Цікавить спеціалізований заклад, що займається питаннями ЛОР органів. Або де можна якісно і зручно зробити КТ вух.
Підкажіть, будь ласка, якщо хто знає)
Ответ дляIrinaina
Зачем вам спец учреждение, чтобы сделать КТ? Вам нужен очень хороший ЛОР, а КТ по направлению сделают везде одинаково, сейчас техники, слава Богу, везде навалом. Было бы, кому интерпретировать результаты.
Спецзаклад потрібен для того, щоб знайти гарного ЛОРа. Саме в спецзакладі хочу проконсультуватись по всім питанням, якщо знадобиться операція по викривленню носової перегородки.
Також потрібно КТ.