ВільнаНазавжди• 30 июня 2023
Хто правий? Посварились з чоловіком
Кидала прати чоловікові штани, перевірила кишені, там чек на пиво сьогоднішній. Кажу - ти після роботи одразу додому пішов? Так, каже. Кажу і ніде не зупинявся? Ну, трохи затримався, доробляв дещо.
Кажу, то ти не пив пиво після роботи? Каже ні, ти що. Кажу, а ну поклянись своїм життям - перехрестився і каже клянусь. І в очі дивиться.
Кажу, невже і життям матері своєї поклянешся? Каже - поклянусь. Кажу, а що то за чек на пиво о 18:00?
Почав верещати, що ти в мене по кишеням лазиш, ти винувата, не треба було лізти.
Я пояснила, що вже кілька раз прала його речі, тому передивляюсь уважно, побачила чек.
Верещить і казиться, що то я винувата. А те що він хреститься і клянеться і при цьому бреше - то нічого такого.
І ще питання - як взагалі цій людині вірити, якщо він бреше, навіть не червоніє?
Результат:
вже голосів:
251 (68.02%)
Я права
118 (31.98%)
Він правий
Анонім Секретар• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Цікаво, а як тоді, якщо я йому влаштовую істерики, він може після роботи у дворі пити пиво з сусідами? І щось я не біжу його заганяти в хату, приходить коли хоче. Щось не складається версія, так?)
Вы хвалите себя, что не бежите ’загонять’ мужа домой?
Этим комментом всё сказано)))))
Анонім Секретар• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Тиран, абьюзер, істеричка, маніпулятор і в дурку мене треба. Нічого не забула?
Как манипулятор с большим стажем, утверждаю, что вы ещё тот манипулятор
Творческий типаж• 01 июля 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Зачем вы это делаете?
Уличать некрасиво.
Ещё и заставляете клясться. .рррррр
Уличать некрасиво.
Ещё и заставляете клясться. .рррррр
До мене люди, які заставляють клястися-дно.
Редисочка• 01 июля 2023
Я також не люблю, коли чоловік випиває, але таке влаштувати це вже занадто. Надіюсь, ви троль. В іншому випадку, чомусь дуже шкода вашого чоловіка.
ПуГоФФка• 01 июля 2023
Ответ дляSo_so
Хорошо, что просто не послал, а стоило.
100%. когда малый начинает меня учить жизни и тошнить, зачем мне 30-ть пар кроссовок, я говорю - потому, что я так хочу!
emerald_88• 01 июля 2023
Ответ дляМиззери
У меня муж как автор , реально
И реально ему начинаешь врать
До абсурда , он звонит днем и спрашивает ты спишь? Если сплю начинаю врать что нет🤣🤣🤣 мамой пока не клянусь но оправдываться начинаю , потом он удивляется почему ему врут
И реально ему начинаешь врать
А зачем врать? Т.е. что будет если сказать, что ’Да, сплю?’
emerald_88• 01 июля 2023
Якщо було саме так, як ви написали, то я на вашому боці. Не люблю коли брешуть. Та і пиво кожного тижня теж не люблю.
Алкоголь доцільний лише по святам!
Меломанка Маланка• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Ввн у нас по істерикам більше((( а контроль - ну хз навіть. Він йде на роботу о 8 приходить о 21-22, хоча цілком може собі дозволити приходити як інші робітники. Ніколи не дзвоню, хіба може як якісь плани є на вечір, то питаю, чи ти вже їдеш? Оце і весь контроль. Тепер сиджу і думаю - де він щодня? Може й бреше що на роботі. Збрехати йому нічого не вартує, як виявилось.
Автор, ви тиснете на нього, як танк. Йому простіше збрехати аби він відстали, ніж витримати усі ці допити.
Це ж не сьогодні з чеком то почалося, скоріш за все вы роками його пиляєте і йому з вами незатишно психологічно. Не обов´язково там коханка є, може і справді на роботі сидить аби тільки додому не йти і ваші претензії не слухати.
Що вас повязує з чоловіком? Спільне житло? Малі діти?
Дюагональ• 01 июля 2023
Ви йому що мамка? А без чеків не почули, що пивом смердить від нього? Чи не цілуєтесь вже давно?
Жертва интернета• 01 июля 2023
Ответ дляСлава Українi
У меня такой любовник был, всегда жене при мне говорил, что сейчас один, на работе или с друзьями. Этим клятвам веры нет, но смотрю многим таки нравится «личное пространство» их мужа
Вам подобалось спати з чоловіком, який ще спить зі своєю жінкою, а вона винна, що не слідкувала за ним і не перевіряла? Не зрозуміла,а чим ви краща за дружину, яка з ваших слів закривала очі на походеньки чоловіка? Тобто вам ’особистий простір’ вашого коханця не заважав, але інших ви засуджуєте? Це ж треба себе так цінувати)))
Свідок Перемоги• 01 июля 2023
Мой тоже чем угодно мог поклясться, пока знакомая не порекомендовала чтоб членом клялся. Это реально работает.
младокошкина• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Ну я не хотіла загострювати. Не підіймала тему, випив то випив мені то шо.
Не хотіла загострювати?
Серйозно?)))
З якоїсь дрібниці зробила скандал, принижувала чоловіка і не хотіла загострювати)))
Ви не пила, ви бензопила, дуже шкода вашого чоловіка, але швидше за все він піде від такої навіженої. А якщо не стане сміливості, то буде зраджувати.
Але, можливо, ви ще дуже юна, тому й така дурнувата, а з часом навчитесь ставитися до людей з повагою
Серйозно?)))
Добротная• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Перегар був.
Ну раз був, то чому питали чи пив ще й клятви вимагали?
Ответ дляВільнаНазавжди
Тут вас має турбувати інше питання, найголовніше - чому він НЕ хоче йти додому, не хоче йти туди, де ВИ?
Ответ дляБорисфенка
Ви влаштували йому домашній терор. Він вам бреше і вас уникає, ходить додому ночувати.
Робіть щось. Ваші допити ’Де був, що робив, точно ні на хвилинку не зупинявся ніде’ - зайві, правди вам він не скаже, а тому це безсенсово. Припиніть це робити.
Вона нічого не бачить і не розуміє, судячи з відповідей((
Добротная• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Я не питаю в нього де він був і що робив. Сьогодні спитала у зв‘язку з чеком. Я розумію що здається що наче я йому мізки виношу за кожну бутилку пива, але це взагалі не так.
Має бути причина.
Або він алкозалежний і вас тіпає, коли він п´є. Або вам не вистачає коштів, а він пиво купляє.
Добротная• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Голосування каже притилежне. А в коментах пишуть завжди проти автора, я це точно знаю, будь яку тему відкрийте)))
Якби я написала, що я поклянулась життям матері збрехавши, то мені б всі написали - от ти дурна, і чого було не сказати як є, навіщо брехала?
Таких клятв вимагати- то дурість.
Клянутись чиїмось життям🤯
младокошкина• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Майже 70 % нашого суспільства інфантильні, в тому числі у стосунках. Жінки відчувають себе контролерами/мамками/вчительками, чоловіки, виховані такими жінками, не знають, що з цим робити...
Тому все зійшлося) живіть так далі, без поваги, любові, близкості, виносьте один одному мозок, все контролюйте, пресуйте чоловіка, терпіть зради, але все це з повним відчуттям своєї правоти)
пс: якби ваш чоловік тут написав, то йому теж би сказали - ну ти дурний, чому не сказав правду. Але ж пишете ви. Відчуваєте різницю?
Пишете ви - обговорюється ваша поведінка. Це найбільша помилка інфантильних людей розказувати, як треба було б себе поводити людині, якої тут немає і яка це не чує і про це не питає.
А так, звичайно, ви з чоловіком одного рівня, тобто він теж інфантильний, ключове ’теж’)
Менее Более• 01 июля 2023
Я б такій жінці теж брехала, ви ж мозги виїдаєте, як він ще з вами живе
Добротная• 01 июля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Ну от, я так і думала.
Для носків поставте відерце , є такі невеликі, з кришкою відкидною, пару раз попросіть покласти, потім ввійде в звичку.
Привчити до відра, як собаку до лотка😂. Цікаво.
Добротная• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Я не кидаюсь на чоловіка з порога, тим паче що він не був п‘яним. Я хоч і абьюзер, тиран, деспот і мене треба в психушці лікувати (за порадами Порадниць), але я за мир та адекватне спілкування в сім‘ї.
Просто от вирішила спитати. Ну розстріляти мене за це треба. Взагалі не можна чоловіка ні про що питати. Треба мовчати і ніжки масажувати. Бо все інше - тиран і жахлива людина.
Спитати можна. Але клятви навіщо?
Рожайтретьего• 01 июля 2023
Чоловік брехло. Побачили, переконалися ще раз, ну і все. Приїхали. Якщо бреше в такому дріб´язку, то легко бреше й в іншому. Колупатися і робити скандал було зайве.
А так прикро, да.
ВільнаНазавжди
• 01 июля 2023
Ответ дляДобротная
Спитати можна. Але клятви навіщо?
Бо побачила що бреше. Стало цікаво, чи стоятиме до кінця на свому.
ВільнаНазавжди
• 01 июля 2023
Ответ дляМила 26
Поняття не маю. Звісно тут мене тираном змалювали, який з ранку до ночі пиляє чоловіка.
Але якщо вас цікавить правда, то нічого страшного по вечорам у нас не відбувається. Істи наготовано, прибрано. Ми або кіно дивимось чи щось в Ютубі або читаємо кожен своє. Чому не хоче йти додому - навіть не уявляю і власне не відчуваю своєї відповідальності за це. Я не повинна розважати його чи там не знаю, що там ідеальні жінки вечорами робоять. Я теж вхляю за день і хочу відпочити.
Соображалочка• 01 июля 2023
Автор. присмотритесь, есть алкозависимость. Зависимые поклянутся в чем угодно, если это касается предмета их зависимости.