ВільнаНазавжди• 30 июня 2023

Хто правий? Посварились з чоловіком

Кидала прати чоловікові штани, перевірила кишені, там чек на пиво сьогоднішній. Кажу - ти після роботи одразу додому пішов? Так, каже. Кажу і ніде не зупинявся? Ну, трохи затримався, доробляв дещо.

Кажу, то ти не пив пиво після роботи? Каже ні, ти що. Кажу, а ну поклянись своїм життям - перехрестився і каже клянусь. І в очі дивиться.

Кажу, невже і життям матері своєї поклянешся? Каже - поклянусь. Кажу, а що то за чек на пиво о 18:00?

Почав верещати, що ти в мене по кишеням лазиш, ти винувата, не треба було лізти.

Я пояснила, що вже кілька раз прала його речі, тому передивляюсь уважно, побачила чек.

Верещить і казиться, що то я винувата. А те що він хреститься і клянеться і при цьому бреше - то нічого такого.

І ще питання - як взагалі цій людині вірити, якщо він бреше, навіть не червоніє?
Результат:
вже голосів: 369
251 (68.02%) Я права
118 (31.98%) Він правий
Солоденька цукОрка• 01 июля 2023
Автор, вас муж брехло и точка. Что делать не знаю, вам теперь будет сложно доверять ему.
Коренная киевлянка• 01 июля 2023
Для вас реально похреститися це щось означає?
Робіть висновки, чого не каже правду
Тётя Хрюша• 01 июля 2023
Усі брешуть, бо інколи люди за такі дрібниці мозок чайною ложкою видають, що легше збрехати.
Мой завтрак• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Було цікаво чи зізнається, ну от і вияснила, що збрехати доя нього нічого не вартує.
Так если бы он не соврал, вы бы его запили до смерти за то пиво
Елена 878• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Здається навпаки… такий агресивний, ніби не він щойно на брехні попався.
Вы его так допрашивали, будто не чек на пиво нашли, а как минимум переписку с любовницей и ее трусы у него в кармане. Однако таким темпом до этого не далеко.
Миззери• 01 июля 2023
Ответ дляemerald_88
А зачем врать? Т.е. что будет если сказать, что ’Да, сплю?’
А будет потом -ну конечно , вместо того что б что-то полезное делать , работать , учится ты спишь
А ночью потом не заснешь , когда жизнь будешь налаживать и тд и тп
Вынос мозга
Поэтому проще сказать что не сплю а чем-то важным занята 🤣